Roky:

Statistika:

Tým:

ZČ/PO:

Prvních 250 hráčů

*min. 70 PA

wRC+ - statistika za ZČ v roce 2019

není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
Weighted Runs Created+

= wRC přepočtené na relativní škálu, kde 100 je ligový průměr, vychází ze vzorce na fangraphs.com
wRC+ = (wRAA/PA + League R/PA)/(wRC/PA)) * 100

--------------------------------------- hráč musí mít alespoň 70 PA
wRC+ - 2019
Statistiky za jednotlivé sezony (season)S
PořJménowRC+
1.Joyce Terrell (ARR)261
2.Bridis Trey (NUC)202
3.Wilson Zachary (DRA)200
4.Juněc Tomáš (ARR)190
5.Hejma Matěj (EAG)189
6.Rubanowitz Alexander (ARR)187
7.Piazza Dominic (EAG)185
8.Schneider Martin (DRA)183
9.Mulhearn Scott (KOT)182
10.Gillespie Brent (NUC)179
11.Malík Jakub (ARR)174
12.Oshiro Yuta (BLA)172
13.Sládek Jakub (KOT)169
14.Mužík Martin (KOT)167
15.Krejčiřík Marek (NUC)163
16.Hajtmar Adam (DRA)161
17.Čech Petr (DRA)154
18.Minařík Marek (TEM)150
19.Kubica Jakub (ARR)141
20.Zýma Petr (EAG)136
21.Vykoukal Michael (ARR)134
22.Woods Justin (SKO)132
Lacayo Jerry (TEM)132
24.Truesdale Joseph (KOT)130
Chroust Přemek (DRA)130
26.Rabinowitz Jake (TEM)126
27.Brebner Jackson (KOT)124
Hajtmar Jakub (DRA)124
29.Voják Jakub (SKO)122
30.Moštěk Filip (DRA)119
31.Lakmeche Theo (BLA)113
32.Vavruša Daniel (KOT)112
33.Izaaks Duncan (HRO)111
34.Ondroušek Dan (HRO)107
35.Janoud Tomáš (HRO)102
36.Gottschall Mário (TECH)100
Ondráček Michal (HRO)100
Dubový Arnošt (DRA)100
39.Berg Ryan (TECH)99
40.Budský Pavel (DRA)98
41.Pejchal Kamil (NUC)96
42.Červinka Martin (DRA)95
Jarvis Jason (EAG)95
44.Vohánka David (TEM)93
45.Zelenka Martin (TEM)89
46.Navrátil Aleš (ARR)86
47.Gonzalez Michael (SKO)85
Zýma Michal (EAG)85
49.Adamus Jindřich (SKO)83
50.Riegger Daniel (KOT)80
Ondráček Jakub (HRO)80
52.Nevěřil David (TEM)79
Šebela Ondřej (BLA)79
54.Lázníček Matěj (SKO)78
Flores Jose (NUC)78
56.Bužga Matěj (TEM)76
57.Menšík Matěj (TECH)74
58.Claus Filip (HRO)69
59.Homolka Jan (EAG)66
Hrubý Jiří (BLA)66
61.Nepomucký Aleš (TEM)65
62.Mánek Jakub (HRO)64
Sklenář David (NUC)64
64.Regner Robert (TECH)63
Jelínek Tomáš (BLA)63
66.Blažka Ondřej (KOT)62
Černý Daniel (ARR)62
68.Havlíček Štěpán (BLA)60
69.Křivánek Miroslav (NUC)59
70.Němec Jaroslav (BLA)58
71.Šůcha Matěj (KOT)57
72.Sova Marek (SKO)51
73.Kelar Sebastian (TECH)44
74.Klimeš Michal (TECH)40
Antoš Ondřej (SKO)40
76.Vašek Jakub (TECH)36
77.Farkaš David (BLA)24