Roky:

Statistika:

Tým:

ZČ/PO:

Prvních 250 hráčů

BB - statistika celkem za základní část + playoff od r.1999

není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
Bases on Balls

= počet met zdarma
BB
Souhrnné statistiky celkem za kariéru (career)C
Statistiky za jednotlivé sezony (season)S
PořJménoBB
1.Budský Pavel (DRA)480
2.Veselý Martin (DRA)411
3.Polanský Tomáš (DRA)387
4.Hrušovský Karel (DRA)359
5.Hajtmar Jakub (DRA)350
6.Kočí Michal (TECH)346
7.Střítecký Martin (TECH)326
8.Navrátil Aleš (ARR)325
9.Chroust Přemek (DRA)321
10.Schneider Martin (DRA)292
11.Voják Jakub (ARR)291
12.Břeň Michal (BLA)286
13.Malík Jakub (ARR)261
14.Čech Petr (HRO)259
15.Jablonka Jan (TECH)256
16.Mráz Daniel (TECH)252
17.Kubica Jakub (ARR)246
18.Ovesný Tomáš (HRO)241
19.Zýma Petr (EAG)240
20.Pojer Jan (EAG)233
21.Ondráček Michal (HRO)222
22.Drha Jiří (TEM)221
23.Kučera František (TEM)220
24.Dubový Arnošt (DRA)215
25.Hejma Matěj (EAG)211
26.Sládek Jakub (KOT)210
27.Svoboda Tomáš (HRO)206
28.Kovařík Jiří (SKO)204
29.Čuta Martin (TECH)203
30.Truesdale Joseph (KOT)202
31.Nevěřil David (TEM)196
32.Vystrčil Milan (TECH)195
33.Homolka Jan (EAG)194
34.Menšík Matěj (TECH)180
35.Baroch Petr (TEM)179
36.Mulhearn Scott (HLU)171
37.Ondráček Jakub (HRO)169
38.Rabinowitz Jake (TEM)161
39.Hernández Barrios Basilio (EAG)160
40.Zelinka Martin (TECH)155
41.Friedmann Zdeněk (TECH)154
42.Šusta Petr (TEM)152
43.Laube Martin (EAG)151
44.Přibyl Tomáš (TECH)146
45.Derhak Alexander (HRO)145
Janíček Tomáš (TECH)145
47.Matalík Petr (EAG)144
48.Macek Lukáš (BLA)143
Aubrecht Jiří (KOT)143
50.Kubovčík Martin (ARR)142
51.Zýma Michal (EAG)141
Víšek Jiří (MZLU)141
53.Vavruša Daniel (KOT)140
Madej Marian (MZLU)140
55.Juněc Tomáš (ARR)139
56.Borecký Lukáš (EAG)136
57.Šůcha Matěj (KOT)133
58.Zdražil Martin (SKO)130
Jelínek Martin (TECH)130
Kubovčík Petr (ARR)130
61.Procházka Pavel (BLA)128
62.Síla Petr (HLU)125
Marek Jiří (TECH)125
64.Vykoukal Michael (ARR)124
Rejman Marek (TECH)124
66.Drábek Jan (EAG)123
Chadim Pavel (DRA)123
68.Műller Michal (SAB)120
69.Kučera Ivo (BLA)119
Kremláček Michael (HRO)119
71.Winkler David (BLA)118
72.Sázavský Richard (NUC)117
Talda Roman (TECH)117
74.Zdražil Miroslav (MZLU)116
75.Kůs Vladimír (TEM)114
76.Smola Filip (TEM)110
77.Medřický Robert (TEM)108
78.Mužík Martin (HLU)106
79.Vohánka David (TEM)103
Menšík Vojtěch (HRO)103
81.Grepl Jakub (ARR)102
82.Chlup Marek (EAG)101
Černík Jakub (SKO)101
Navrkal Ondřej (BLA)101
85.Toman Jan (DRA)100
86.Orálek Jan (TECH)98
Drong Martin (ARR)98
Kaňok Ota (ARR)98
89.Blažka Ondřej (TEM)97
Moštěk Filip (DRA)97
Červinka Tomáš (DRA)97
92.Krejčíř Jaroslav (BLA)96
93.Aubrecht Ivan (KOT)95
94.Nepomucký Aleš (TEM)93
95.Paluch Przemyslaw (ARR)91
Šenk Jiří (LIB)91
97.Trunkát Lukáš (HRO)90
98.Zahradník Tomáš (MZLU)89
99.Petřík Ondřej (DRA)88
100.Utěšený Jan (SKO)87
Kaplan Jakub (ARR)87
Goleš Petr (TECH)87
103.Vančura Jakub (KOT)86
Joyce Terrell (ARR)86
Kocman Zdeněk (BLA)86
106.Kucin Jan (HRO)85
Ramirez Devon (ARR)85
Felkl Jan (DRA)85
Žlábek Jan (ARR)85
Hošek Roman (MZLU)85
111.Krejčiřík Marek (HRO)84
Brebner Jackson (KOT)84
Pokorný Jan (TECH)84
Janda Lubomír (TEM)84
115.Matuška Adam (KOT)83
116.Lukačka Martin (TEM)82
Worm Matouš (TECH)82
118.Bužga Matěj (TEM)81
Novotný Radim (ARR)81
Veselka Jakub (BLA)81
121.Pelzl Rudolf (EAG)80
122.Regner Robert (TECH)79
Posselt Aleš (TEM)79
124.Němec Jaroslav (BLA)78
Nesňal Arnošt (DRA)78
Chudoba Jan (DRA)78
127.Klusáček Jiří (TECH)77
128.Červinka Martin (DRA)74
129.Srbecký Josef (EAG)72
130.Antoš Ondřej (SKO)71
Moravec Petr (KOT)71
132.Blažek Jan (KOT)70
Mazáč Pavel (EAG)70
134.Castaneda R (DRA)68
135.Šmoldas Martin (ARR)67
Chládek Petr (SKO)67
137.Ondroušek Dan (HRO)66
Citovecký Martin (ARR)66
Dvořák Richard (BLA)66
140.Dvořák Martin (HRO)65
Bušovský Radovan (ARR)65
142.Pejchal Kamil (NUC)64
Kašpárek Roman (BLA)64
144.Janoud Tomáš (HRO)63
Chroust Radim (DRA)63
Málek Jakub (EAG)63
147.Černý Daniel (ARR)61
Míka Pavel (TEM)61
Dostál Jakub (SKO)61
Pardík Marcel (ARR)61
Víšek Miroslav (EAG)61
Karger Jan (ARR)61
Dolejš O (TEM)61
154.Pernička Martin (DRA)60
155.Čása Tomáš (EAG)59
156.Pospíšil Jan (HRO)58
Hajtmar Adam (DRA)58
Zděblo Jakub (ARR)58
Jurdzin Michal (MZLU)58
Žáček Jaroslav (BLA)58
Černecký Jan (ARR)58
Maštalíř Jan (ARR)58
163.Procházka Filip (TEM)57
Klimeš Aleš (HRO)57
Magedanz Charles Hugo (KOT)57
Veselý Michal (SKO)57
Biskorovajný Tomáš (MZLU)57
168.Smith Tyler (HRO)56
Schwarz Ondřej (SKO)56
Linhart Jan (TEM)56
171.Antoň Michal (EAG)54
Plainer Tomáš (SKO)54
Vach Radomír (TECH)54
174.Němec Radek (ARR)53
Svoboda J (DRA)53
Lisý Pavel (SAB)53
177.Vávra Robin (NUC)52
Bužga Vojtěch (EAG)52
Suchý Radim (BLA)52
Perlík Jan (TEM)52
181.Červenka Martin (EAG)51
Výbora Jan (EAG)51
Baun Evan Graham (SKO)51
Kropinak Brad (SKO)51
185.Kalábek Martin (DRA)50
Kovář Miroslav (EAG)50
Pacas Petr (TECH)50
Šváb Miroslav (BLA)50
189.Jelínek Tomáš (BLA)49
Berg Ryan (TECH)49
Vrbský Ladislav (EAG)49
192.Kollár Martin (HRO)48
Klimeš Michal (BLA)48
194.Puš Jáchym (KOT)47
Claus Filip (HRO)47
196.Zelenka Martin (TEM)46
Šulc Radek (JAB)46
Blajer Marek (EAG)46
199.Jacques Adam (HRO)45
Wittig Joseph (EAG)45
Hubatka František (HRO)45
202.Brice Thomas (DRA)44
Ševčík Richard (MZLU)44
Kouřil Jaromír (BLA)44
Ezbiansky John (TEM)44
Kovala Petr (ARR)44
Pípa Martin (ARR)44
208.Kubina Michal (JAB)43
Sandoval David (EAG)43
Gabriel Petr (TEM)43
211.Kužma Jan (TECH)42
Hladký Radek (MZLU)42
Tvrz Daniel (TEM)42
Marek Roman (SAB)42
215.Pláteník Matěj (TEM)41
Hrubý Jiří (BLA)41
Dvořák Robert (BLA)41
Brychta Michal (BLA)41
219.Vít Jiří (TEM)40
Šlouf Ondřej (SAB)40
221.Slabý Marek (EAG)39
Lázníček Matěj (SKO)39
Tomis Adam (EAG)39
224.Vlach Matěj (HLU)38
225.Blažek Šimon (EAG)37
Chadim Tomáš (DRA)37
Blažek Aleš (BLA)37
228.Johnson Ryan (NUC)36
Sochor Jan (KOT)36
Kavrentzis Konstantin (ARR)36
231.Jarvis Jason (EAG)35
Ward Tom (EAG)35
Stříbrcký Petr (TECH)35
Malík Aleš (DRA)35
Tůma D (TEM)35
236.Minařík Marek (TEM)34
Prokop Milan (DRA)34
Hušek Štěpán (EAG)34
Suchý David (BLA)34
Procházka Aleš (MZLU)34
Řehák Vladislav (EAG)34
242.Sklenář David (NUC)33
Chvátal Zdeněk (DRA)33
Riegger Daniel (KOT)33
Jonák Jakub (EAG)33
Mráz Eduard (TEM)33
Jeřábek Daniel (TECH)33
Ambrož Jiří (BLA)33
Kostelac Ivo (TEM)33
250.Croce  Kellen (HRO)32