Roky:

Statistika:

Tým:

ZČ/PO:

Prvních 250 hráčů

R - statistika celkem za základní část + playoff od r.1999

není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
Runs

= počet skórovaných doběhů hráčem
R
Souhrnné statistiky celkem za kariéru (career)C
Statistiky za jednotlivé sezony (season)S
PořJménoR
1.Budský Pavel (DRA)749
2.Navrátil Aleš (ARR)660
3.Hajtmar Jakub (DRA)653
4.Veselý Martin (DRA)570
5.Malík Jakub (ARR)559
6.Střítecký Martin (TECH)558
7.Schneider Martin (DRA)528
8.Kočí Michal (TECH)473
9.Dubový Arnošt (DRA)457
10.Čech Petr (HRO)436
11.Břeň Michal (BLA)435
12.Ondráček Michal (HRO)428
13.Polanský Tomáš (DRA)426
14.Ovesný Tomáš (HRO)422
15.Hejma Matěj (EAG)420
16.Zýma Petr (EAG)410
Hrušovský Karel (DRA)410
18.Svoboda Tomáš (HRO)384
19.Mráz Daniel (TECH)382
20.Voják Jakub (ARR)379
21.Čuta Martin (TECH)354
22.Drha Jiří (TEM)353
23.Baroch Petr (TEM)350
24.Chroust Přemek (DRA)340
25.Chadim Pavel (DRA)338
26.Zýma Michal (EAG)336
27.Víšek Jiří (MZLU)335
28.Matalík Petr (EAG)330
29.Truesdale Joseph (KOT)327
30.Vystrčil Milan (TECH)316
31.Menšík Matěj (TECH)315
32.Kučera Ivo (BLA)313
33.Homolka Jan (EAG)307
34.Pojer Jan (EAG)306
35.Přibyl Tomáš (TECH)291
36.Juněc Tomáš (ARR)288
37.Aubrecht Jiří (KOT)278
38.Winkler David (BLA)274
39.Drábek Jan (EAG)273
40.Mužík Martin (HLU)268
41.Vavruša Daniel (KOT)266
42.Kubica Jakub (ARR)265
43.Drong Martin (ARR)262
44.Jablonka Jan (TECH)260
45.Talda Roman (TECH)253
46.Vohánka David (TEM)249
Zelinka Martin (TECH)249
48.Síla Petr (HLU)245
49.Kučera František (TEM)244
50.Sládek Jakub (KOT)241
51.Borecký Lukáš (EAG)239
52.Macek Lukáš (BLA)233
53.Mulhearn Scott (HLU)229
54.Ondráček Jakub (HRO)225
55.Vykoukal Michael (ARR)223
56.Derhak Alexander (HRO)219
Marek Jiří (TECH)219
58.Šůcha Matěj (KOT)214
59.Goleš Petr (TECH)213
60.Friedmann Zdeněk (TECH)212
Kaňok Ota (ARR)212
62.Laube Martin (EAG)210
63.Kubovčík Petr (ARR)205
64.Kovařík Jiří (SKO)202
65.Rejman Marek (TECH)201
66.Nevěřil David (TEM)200
67.Procházka Pavel (BLA)199
68.Kaplan Jakub (ARR)198
69.Hajtmar Adam (DRA)196
Víšek Miroslav (EAG)196
71.Hernández Barrios Basilio (EAG)195
72.Sázavský Richard (NUC)194
Janíček Tomáš (TECH)194
74.Medřický Robert (TEM)192
75.Kremláček Michael (HRO)191
76.Kubovčík Martin (ARR)186
77.Petřík Ondřej (DRA)183
78.Jelínek Martin (TECH)180
79.Műller Michal (SAB)179
80.Novotný Radim (ARR)177
81.Toman Jan (DRA)175
82.Aubrecht Ivan (KOT)174
83.Madej Marian (MZLU)168
84.Grepl Jakub (ARR)165
85.Nesňal Arnošt (DRA)159
86.Svoboda J (DRA)158
87.Němec Radek (ARR)153
88.Červinka Martin (DRA)152
89.Chlup Marek (EAG)151
90.Brebner Jackson (KOT)150
91.Rabinowitz Jake (TEM)149
92.Joyce Terrell (ARR)148
Krejčíř Jaroslav (BLA)148
94.Chudoba Jan (DRA)147
95.Moštěk Filip (DRA)145
96.Šenk Jiří (LIB)142
97.Mazáč Pavel (EAG)141
98.Zdražil Miroslav (MZLU)140
99.Janda Lubomír (TEM)138
100.Blažka Ondřej (TEM)134
Menšík Vojtěch (HRO)134
102.Hošek Roman (MZLU)133
Srbecký Josef (EAG)133
104.Perlík Jan (TEM)132
105.Moravec Petr (KOT)131
106.Zdražil Martin (SKO)130
Felkl Jan (DRA)130
108.Blažek Jan (KOT)129
Kůs Vladimír (TEM)129
110.Žlábek Jan (ARR)126
111.Šusta Petr (TEM)125
Červinka Tomáš (DRA)125
113.Smola Filip (TEM)124
114.Paluch Przemyslaw (ARR)123
Srbecký Jiří (EAG)123
116.Bužga Matěj (TEM)119
Regner Robert (TECH)119
Málek Jakub (EAG)119
Šváb Miroslav (BLA)119
120.Minařík Marek (TEM)118
Ambrož Jiří (BLA)118
122.Pokorný Jan (TECH)117
123.Worm Matouš (TECH)115
Blajer Marek (EAG)115
125.Navrkal Ondřej (BLA)114
126.Suchý Radim (BLA)109
127.Němec Jaroslav (BLA)108
Pelzl Rudolf (EAG)108
129.Trunkát Lukáš (HRO)107
Dvořák Richard (BLA)107
Pacas Petr (TECH)107
132.Magedanz Charles Hugo (KOT)106
133.Černík Jakub (SKO)105
134.Kužma Jan (TECH)104
135.Kocman Zdeněk (BLA)103
Zahradník Tomáš (MZLU)103
137.Dvořák Martin (HRO)102
Matuška Adam (KOT)102
Dolejš O (TEM)102
140.Castaneda R (DRA)101
141.Ondroušek Dan (HRO)100
Bušovský Radovan (ARR)100
143.Ezbiansky John (TEM)99
144.Ough Wayne Daniel (TECH)98
145.Klusáček Jiří (TECH)96
Vach Radomír (TECH)96
Tvrz Daniel (TEM)96
148.Chládek Petr (SKO)95
149.Vančura Jakub (KOT)94
Utěšený Jan (SKO)94
151.Lawman Matthew Desmond (TECH)92
Pípa Martin (ARR)92
153.Červenka Martin (EAG)91
154.Claus Filip (HRO)90
Ramirez Devon (ARR)90
156.Lázníček Matěj (SKO)89
Citovecký Martin (ARR)89
Čása Tomáš (EAG)89
159.Posselt Aleš (TEM)88
160.Smith Tyler (HRO)87
161.Strnad Martin (EAG)86
162.Kucin Jan (HRO)85
Vít Jiří (TEM)85
164.Černecký Jan (ARR)83
165.Kouřil Jaromír (BLA)82
166.Orálek Jan (TECH)81
Vrbský Ladislav (EAG)81
168.Kovala Petr (ARR)80
169.Veselka Jakub (BLA)79
Plainer Tomáš (SKO)79
Karger Jan (ARR)79
Hladký Radek (MZLU)79
173.Berg Ryan (TECH)78
Kropinak Brad (SKO)78
Linhart Jan (TEM)78
Lisý Pavel (SAB)78
177.Krejčiřík Marek (HRO)77
Zelenka Martin (TEM)77
179.Šmoldas Martin (ARR)76
Klimeš Michal (BLA)76
Lyon Corey (TECH)76
182.Černý Daniel (ARR)75
Nepomucký Aleš (TEM)75
Antoš Ondřej (SKO)75
Deago Roger (TECH)75
Malík Aleš (DRA)75
Maštalíř Jan (ARR)75
Dvořák Robert (BLA)75
189.Nilsson Mitchell (KOT)74
Brice Thomas (DRA)74
191.Wittig Joseph (EAG)73
Štryncl Marek (TEM)73
193.Hubatka František (HRO)72
Míka Pavel (TEM)72
195.Bužga Vojtěch (EAG)71
196.Blažek Šimon (EAG)70
Brychta Michal (BLA)70
198.Šulc Radek (JAB)67
Chroust Radim (DRA)67
Jurdzin Michal (MZLU)67
Nelipo Dmytro (EAG)67
202.Rubanowitz Alexander (ARR)66
Procházka Filip (TEM)66
204.Kalábek Martin (DRA)65
Mráz Eduard (TEM)65
206.Janoud Tomáš (HRO)64
Kašpárek Roman (BLA)64
Zděblo Jakub (ARR)64
Estrada Jamie (TEM)64
210.Výbora Jan (EAG)62
Hubbard Dondrei (BLA)62
Veselý Michal (SKO)62
Řehák Vladislav (EAG)62
214.Roemer Wesley (HLU)61
Výbora Jonáš (JAB)61
Griffin Mike (ARR)61
217.Helder Eugene (DRA)60
Wilson Zachary (DRA)60
Lukačka Martin (TEM)60
220.Vlach Matěj (HLU)59
Lauderdale Jon (DRA)59
222.Chadim Tomáš (DRA)58
Kříž Jaroslav (BLA)58
Kostelac Ivo (TEM)58
Šlouf Ondřej (SAB)58
226.Míček Tomáš (ARR)57
Klimeš Aleš (HRO)57
Hušek Štěpán (EAG)57
Kovář Miroslav (EAG)57
Školoudík Pavel (SKO)57
Konejl Michal (TEM)57
232.Manzanero Pabel (DRA)56
233.Piazza Dominic (EAG)55
234.Doležal Jakub (EAG)54
235.Procházka Aleš (MZLU)53
236.Jacques Adam (HRO)52
Sova Marek (SKO)52
Biskorovajný Tomáš (MZLU)52
Tomis Adam (EAG)52
Suchý David (BLA)52
Vedral Kamil (EAG)52
242.Kollár Martin (HRO)51
Vávra Robin (NUC)51
Antoň Michal (EAG)51
Ward Tom (EAG)51
Konvalinka Ondřej (BLA)51
247.Jelínek Tomáš (BLA)50
Riegger Daniel (KOT)50
Baun Evan Graham (SKO)50
Vodstrčil Jakub (EAG)50