Roky:

Statistika:

Tým:

ZČ/PO:

Prvních 250 hráčů

R - statistika za základní část + playoff 2017

není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
Runs

= počet skórovaných doběhů hráčem
R - 2017
Souhrnné statistiky celkem za kariéru (career)C
Statistiky za jednotlivé sezony (season)S
PořJménoR
1.Hejma Matěj (EAG)47
Zýma Michal (EAG)47
3.Malík Jakub (ARR)46
4.Síla Petr (KOT)45
5.Ramirez Devon (ARR)43
Russ Cameron (ARR)43
7.Juněc Tomáš (ARR)42
Hajtmar Jakub (DRA)42
9.Schneider Martin (DRA)41
Wittig Joseph (EAG)41
Čech Petr (DRA)41
12.Dubový Arnošt (DRA)38
13.Dawson Christopher (SKO)36
Joyce Terrell (DRA)36
15.Ondráček Jakub (HRO)35
16.Grepl Jakub (ARR)31
Medeiros Andrew (TECH)31
18.Vavruša Daniel (KOT)30
Menšík Matěj (HRO)30
Kaplan Jakub (ARR)30
Menšík Vojtěch (HRO)30
22.Brammer Dylan Michael (SKO)29
Budský Pavel (DRA)29
24.Navrátil Aleš (ARR)28
Chroust Přemek (DRA)28
26.Claus Filip (HRO)27
Voják Jakub (SKO)27
28.Chlup Marek (EAG)26
Truesdale Joseph (KOT)26
Lázníček Matěj (SKO)26
Mulhearn Scott (KOT)26
32.Hajtmar Adam (DRA)25
33.Smola Filip (KOT)24
Červinka Martin (DRA)24
Vykoukal Michael (ARR)24
36.Kubica Jakub (ARR)23
Aubrecht Ivan (KOT)23
38.Pojer Jan (EAG)22
Mráz Daniel (TECH)22
40.Šůcha Matěj (KOT)21
Roemer Wesley (DRA)21
42.Jelínek Martin (TECH)20
Vystrčil Milan (TECH)20
Sázavský Richard (TECH)20
45.Šulc Radek (EAG)19
Vohánka David (TEM)19
Vítek Daniel (EAG)19
Mužík Martin (KOT)19
49.Klimeš Michal (TECH)18
Ondráček Michal (HRO)18
Kremláček Michael (HRO)18
52.Mac Nabb Maxwell (SKO)17
Janoud Tomáš (HRO)17
54.Homolka Jan (EAG)15
Sandoval David (EAG)15
56.Amada Miharu (BLA)14
Bužga Vojtěch (EAG)14
Blažka Ondřej (KOT)14
59.Moštěk Filip (DRA)13
Zýma Petr (EAG)13
Brebner Jackson (KOT)13
Dvořák Martin (HRO)13
Vančura Jakub (KOT)13
Klusáček Jiří (TECH)13
65.Rabinowitz Jake (TEM)12
Mc Knight Taylor (NUC)12
Kovařík Jiří (SKO)12
Zdražil Martin (SKO)12
Moravec Petr (KOT)12
70.Novotný Radim (NUC)11
Polanský Tomáš (DRA)11
Laube Martin (EAG)11
Nevěřil David (TEM)11
74.Hrušovský Karel (DRA)10
Kucin Jan (HRO)10
76.Poledna Martin (SKO)9
Peřina Šimon (TEM)9
Míček Tomáš (ARR)9
Schwarz Ondřej (SKO)9
Sklenář David (NUC)9
81.Janíček Tomáš (TECH)8
Gehle Peter (TECH)8
Hernández Barrios Basilio (EAG)8
Bužga Matěj (TEM)8
Regner Robert (TECH)8
Trunkát Lukáš (TECH)8
Novotný Jiří (NUC)8
Kočí Michal (TECH)8
Sládek Jakub (KOT)8
90.Kostka Jakub (BLA)7
Procházka Pavel (BLA)7
Judish Wesley (NUC)7
Padyšák Daniel (KOT)7
94.Farkaš David (BLA)6
Ondra Tomáš (ARR)6
Kocour Dan (HRO)6
Jelínek Tomáš (BLA)6
Rejman Marek (TEM)6
Ondroušek Dan (HRO)6
100.Němec Jaroslav (BLA)5
Hlouch Lukáš (NUC)5
Střítecký Martin (TECH)5
Hamža Ivan (NUC)5
Pejchal Kamil (NUC)5
Šmoldas Martin (ARR)5
Kollár Martin (HRO)5
Doležal Dominik (NUC)5
Vašourek František (HRO)5
Mánek Jakub (HRO)5
Hrubý Jiří (BLA)5
Svoboda Tomáš (HRO)5
Lošťák David (BLA)5
113.Nepomucký Aleš (TEM)4
Šustal Jiří (BLA)4
Carroll David (HRO)4
Baroch Petr (TEM)4
Krejčiřík Marek (NUC)4
Blažek Aleš (BLA)4
Zelenka Martin (TEM)4
Čapka Filip (NUC)4
121.Kohoutek Michal (BLA)3
Blažek Václav (SKO)3
Josefus Lukáš (EAG)3
Kovala Tomáš (ARR)3
Blažek Šimon (EAG)3
Lukačka Martin (TEM)3
Šuran Martin (TEM)3
Urbánek st. Jan (NUC)3
Břeň Michal (BLA)3
Šusta Petr (TEM)3
131.Riegger Daniel (TEM)2
Kolář Libor (BLA)2
Kříž Jaroslav (BLA)2
Utěšený Jan (SKO)2
Pláteník Matěj (TEM)2
Vašek Jakub (NUC)2
Walker Tyson (EAG)2
Kraut Svatoslav (HRO)2
Torigoe Shota (BLA)2
Mik Petr (SKO)2
141.Kučera Ivo (BLA)1
Brabec Matěj (TECH)1
Černý Daniel (ARR)1
Bareš Martin (HRO)1
Chappell Tyler (NUC)1
Minařík Petr (DRA)1
Libiak Jozef (NUC)1
Samek Matěj (HRO)1
Kocura Oliver (EAG)1
Ešmír Michal (NUC)1
Claus Martin (HRO)1
Červenka Martin (KOT)1
Mareš David (TEM)1
Citovecký Martin (ARR)1
Řehůřek Lukáš (DRA)1
Kachurka Aliaksei (EAG)1
Tatar Martin (TECH)1
Kutílek Zdeněk (NUC)1
Havlíček Štěpán (BLA)1
Derhak Alexander (DRA)1
Furko Ondřej (DRA)1
Křivánek Miroslav (NUC)1
Bečka Vojtěch (TEM)1
Jablonka Jan (TECH)1
Chlup Vladimír (EAG)1
Jelínek Zdeněk (BLA)1
Kužma Jan (TECH)1
Rovný Jan (HRO)1
Antoš Ondřej (SKO)1
170.Hussey John (TECH)0
Barker Devon (NUC)0
Kohout Michal (SKO)0
Jarůšek Martin (BLA)0
Benátčan Dominik (TEM)0
Vrubel Adam (TEM)0
Vavruša Jiří (KOT)0
Pruša Michal (NUC)0
Kalábek Martin (DRA)0
Boda Michal (HRO)0
Fusek Aleš (SKO)0
Mikš Marián (TEM)0
Rottmann Jordi (KOT)0
Grundmann Martin (TEM)0
Chiu Kenneth (BLA)0
Műller Michal (KOT)0
Preininger Jan (NUC)0
Matuška Adam (KOT)0
Výbora Jan (EAG)0
Kunst Pavel (TEM)0
Schwarz Pavel (SKO)0
Jasanský Alfréd (KOT)0
Zawacki Brett (TECH)0
Dijck Rick (EAG)0
Papež Vojtěch (TECH)0
Král Michael (KOT)0
Veselý Lukáš (SKO)0
Šimek Jiří (SKO)0
Borůvka Jakub (SKO)0
Krampol Jiří (HRO)0
Streaman Michael (TEM)0
Hušek Matěj (EAG)0
Chroust Radim (DRA)0