Roky:

Statistika:

Tým:

ZČ/PO:

Prvních 250 hráčů

TB - statistika za základní část + playoff 2020

není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
není k dispozici
Total Bases

= součet délek všech úspěšných odpalů (1B+2*2B+3*3B+4*HR)
TB - 2020
Souhrnné statistiky celkem za kariéru (career)C
Statistiky za jednotlivé sezony (season)S
PořJménoTB
1.Mužík Martin (KOT)116
2.Chlup Marek (EAG)78
Vykoukal Michael (ARR)78
4.Čech Petr (DRA)76
Kubica Jakub (ARR)76
6.Voják Jakub (ARR)75
7.Grepl Jakub (ARR)74
8.Novotný Radim (ARR)71
9.Vavruša Daniel (KOT)68
Minařík Marek (TEM)68
11.Malík Jakub (ARR)64
12.Mulhearn Scott (KOT)62
13.Menšík Matěj (TECH)61
14.Zýma Petr (EAG)60
15.Zelenka Martin (TEM)59
16.Moštěk Filip (DRA)56
Ondráček Michal (HRO)56
18.Smola Filip (KOT)55
19.Dubový Arnošt (DRA)53
20.Hejma Matěj (EAG)52
21.Juněc Tomáš (ARR)51
22.Vohánka David (TEM)48
Schneider Martin (DRA)48
24.Výbora Jonáš (EAG)46
25.Hajtmar Adam (DRA)45
Rabinowitz Jake (TEM)45
27.Hajtmar Jakub (DRA)44
28.Výbora Jan (EAG)43
Dvořák Martin (HRO)43
30.Trunkát Lukáš (HRO)42
31.Menšík Vojtěch (HRO)40
32.Chroust Přemek (DRA)38
Zýma Michal (EAG)38
34.Ondroušek Dan (HRO)37
Červinka Martin (DRA)37
36.Polanský Tomáš (DRA)36
Vlach Matěj (KOT)36
Blažek Šimon (EAG)36
Navrátil Aleš (ARR)36
40.Sládek Jakub (KOT)35
Kovala Michal (ARR)35
42.Budský Pavel (TECH)33
Ondráček Jakub (HRO)33
Šůcha Matěj (KOT)33
45.Truesdale Joseph (KOT)32
46.Sázavský Richard (TECH)31
Bužga Matěj (TEM)31
48.Homolka Jan (EAG)30
Drápela Šimon (DRA)30
50.Regner Robert (TECH)29
Aubrecht Ivan (KOT)29
52.Zelenka Michal (TEM)27
Šmoldas Martin (ARR)27
Krejčiřík Marek (NUC)27
Šusta Petr (TEM)27
56.Hanuš Mikuláš (SAB)25
57.Jacques Adam (HRO)24
58.Kalábek Martin (DRA)23
Mánek Jakub (HRO)23
Műller Michal (SAB)23
Laube Martin (EAG)23
62.Pospíšil Jan (HRO)22
Nepomucký Aleš (TEM)22
Riegger Daniel (SAB)22
Klimeš Michal (TECH)22
66.Červenka Martin (KOT)21
Kabeš Ladislav (BLA)21
68.Kadrnožka Patrik (NUC)20
Černý Daniel (ARR)20
Gottschall Mário (TECH)20
71.Kalandra Ondřej (HRO)19
Pejchal Kamil (NUC)19
73.Prokop Milan (NUC)18
Tůma Jan (SAB)18
Němec Jaroslav (BLA)18
76.Machačka Zdeněk (EAG)17
Puš Jáchym (KOT)17
Křivánek Miroslav (NUC)17
79.Chvátal Zdeněk (BLA)16
80.Pernička Martin (BLA)15
Petřina Jaroslav (SAB)15
Doležal Dominik (NUC)15
Nevěřil David (TEM)15
84.Sláma Marek (HRO)14
Chadim Tomáš (BLA)14
86.Střítecký Martin (TECH)13
Kutílek Zdeněk (NUC)13
Sázavský Oliver (TECH)13
Sklenář David (NUC)13
Claus Filip (HRO)13
Hamža Ivan (NUC)13
Kelar Sebastian (TECH)13
Vávra Robin (NUC)13
94.Hrubý Jiří (BLA)12
Zavadil Tadeáš (EAG)12
Šín Jakub (ARR)12
Hrdlička Ondřej (SAB)12
98.Matuška Adam (KOT)11
99.Bužga Vojtěch (EAG)10
Němeček Jakub (SAB)10
O`Rourke Nicolas (TEM)10
Šebela Ondřej (BLA)10
103.Bílek Jakub (HRO)9
Pomazal Vojtěch (TECH)9
Brabec Matěj (TECH)9
106.Bauer David (EAG)8
Nový Víťa (HRO)8
Prudil Adam (BLA)8
109.Bečka Vojtěch (TEM)7
Kohoutek Michal (BLA)7
Havlíček Štěpán (BLA)7
Říčný Tomáš (HRO)7
Vavruša Jiří (SAB)7
Janoud Tomáš (HRO)7
Jelínek Tomáš (BLA)7
116.Kříž Michal (SAB)6
Blažek Aleš (BLA)6
118.Rejman Marek (TEM)5
Síla Petr (KOT)5
Hudeček Lukáš (DRA)5
Blažka Ondřej (KOT)5
Veleta Štěpán (SAB)5
Šín Alexandr (ARR)5
124.Farkaš David (BLA)4
125.Mazura Martin (NUC)3
Hlouch Lukáš (NUC)3
Vrubel Adam (TEM)3
Smejkal Lukáš (NUC)3
Kovala Tomáš (KOT)3
130.Bílek Tomáš (KOT)2
Černý Marek (SAB)2
Papp Jan (KOT)2
Lovecký Adam (KOT)2
Winkler David (BLA)2
Kalčev Tadeáš (SAB)2
Vančura Jakub (KOT)2
Kočí Michal (TECH)2
Claus Martin (HRO)2
Vašek Jakub (TECH)2
Dupal Štěpán (SAB)2
Hejtmánek Matěj (SAB)2
Ercoli Lukáš (KOT)2
Seifer Roman (NUC)2
144.Vojta Petr (EAG)1
Novotný Tomáš (EAG)1
Komorous Jan (KOT)1
Just Daniel (TECH)1
Helus Vít (SAB)1
Košata Ondřej (ARR)1
Dupal Kryštof (SAB)1
Klanica Martin (BLA)1
Gřeš Adam (ARR)1
Urbánek Jan (NUC)1
Uhlík Jan (EAG)1
Pacal Lukáš (NUC)1
Jiránek Martin (EAG)1
Fiala David (HRO)1
Pláteník Matěj (TEM)1
Antoň Michal (EAG)1
Kučera Ivo (BLA)1
161.Hluchý Viktor (TEM)0
Kollár Martin (HRO)0
Burian Radek (TECH)0
Novák Ondřej (SAB)0
Sobotka Michal (TECH)0
Komorous David (KOT)0
Altrichter Jan (BLA)0
Slabý Marek (EAG)0
Kachurka Aliaksei (EAG)0
Mikš Marián (TEM)0
Hřib Martin (BLA)0
Kornacki Matyáš (KOT)0
Řezníček Marek (SAB)0
Křivánek Michal (NUC)0
Zatloukal Aleš (SAB)0
Svoboda Richard (SAB)0