*12.05 - 16.05.2022
Pálka: posledních 5 dní
Hráč

jméno hráče
Hráč
At Bats

= počet účastí na pálce

AB = PA-BB-HP-SH-SF
AB
Runs

= počet skórovaných doběhů hráčem
R
Hits

= počet úspěšných odpalů
H
Doubles

= počet dvoumetových odpalů
2B
Triples

= počet třímetových odpalů
3B
Homeruns

= počet homerunů
HR
Runs Batted In

= počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpalu
RBI
Bases on Balls

= počet met zdarma
BB
Strikeouts

= počet strikeoutů na pálce
SO
Stolen Bases

= počet ukradených met
SB
Caught Stealing

= počet neúspěšných krádeží met
CS
Batting Average

= pálkařský průměr

AVG = H / AB
AVG
On-Base Percentage

= procentuální úspěšnost dostávání se na mety

OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)
OBP
Slugging Percentage

= průměrná délka jednoho odpalu na každé AB

SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB, (nebo také SLG = TB/AB)
SLG
On-Base Plus Slugging Percentage

= OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí

OPS = OBP + SLG
OPS
MENŠÍK Matěj1238210411010.6670.6921.0001.692
ČERVENKA Martin955101550100.5560.7141.0001.714
ROGERS-MACDONALD Jake964101741100.4440.6430.8891.532
POKORNÝ Michal1044101715000.4000.4620.8001.262
ONDROUŠEK Dan1356200226200.4620.5330.6151.149
KREJČIŘÍK Marek843101244200.3750.5830.8751.458
ZÝMA Petr853101420100.3750.5000.8751.375
HELDER Eugene1143101221100.2730.3850.6361.021
JOHNSON Johannes813101300000.3750.3000.8751.175
ČECH Petr1445200111000.3570.4000.5000.900
Malík Jakub 232101110001.0001.0003.0004.000
DOLEŽAL Dominik1013001304000.3000.3000.6000.900
Vojta Petr512001222000.4000.5711.0001.571
KABEŠ Ladislav412001402000.5000.5001.2501.750
VOHÁNKA David1043010042100.3000.5000.5001.000
HOMOLKA Jan1123200621000.2730.3570.4550.812
ANTOŇ Michal1074100122000.4000.5710.5001.071
TRUNKÁT Lukáš1314100610000.3080.3570.3850.742
HLUCHÝ Viktor713010014000.4290.5000.7141.214
VÝBORA Jan1011001322000.1000.2500.4000.650
Zhupanin Vasil733100113200.4290.5000.5711.071
PEJCHAL Kamil512010210000.4000.5000.8001.300
MINAŘÍK Marek1203100105000.2500.3570.3330.690
Soukup Michal712200202000.2860.2860.5710.857
MALÝ Lukáš1023100403110.3000.3640.4000.764
Černý Daniel 413100201000.7500.7501.0001.750
KUBÍČEK Filip1053000434100.3000.4290.3000.729
SMOLA Filip1213000124000.2500.3570.2500.607
CHADIM Tomáš1022100024400.2000.3330.3000.633
MOŠTĚK Filip1113000112100.2730.3330.2730.606
REJMAN Marek1032100213000.2000.2730.3000.573
PETIT Joel413000311000.7500.8000.7501.550
PLÁTENÍK Matěj1103000103000.2730.2730.2730.545
SÁZAVSKÝ Oliver913000103000.3330.3330.3330.667
KADRNOŽKA Patrik533000102000.6000.5710.6001.171
Jiránek Martin712100102000.2860.2860.4290.714
WINKLER Jakub703000001010.4290.4290.4290.857
WILLIAMS Kentarius733000000000.4290.4290.4290.857
PERNIČKA Martin1012000235100.2000.3850.2000.585
POSPÍŠIL Jan1021100133000.1000.3080.2000.508
SCHNEIDER Martin602000020000.3330.5000.3330.833
KALANDRA Ondřej642000123000.3330.5000.3330.833
BUDSKÝ Pavel702000113100.2860.4440.2860.730
KUBICA Jakub301100110000.3330.5000.6671.167
Mužík Martin302000110000.6670.7500.6671.417
PROKOP Milan301100211000.3330.5000.6671.167
KOZEL Matyáš422000010100.5000.6000.5001.100
WILLIAMS Jaylyn212000110001.0000.8001.0001.800
SMITH Tyler311100010100.3330.6000.6671.267
GREPL Jakub501100102100.2000.2000.4000.600
KOLLÁR Martin812000100000.2500.3000.2500.550
Síla Petr632000001300.3330.4290.3330.762
GOTTSCHALL Mário1311100203000.0770.0770.1540.231
NETOPILÍK Matěj902000000000.2220.2220.2220.444
Kubica Jakub 522000101000.4000.4000.4000.800
CROCE Kelen611100204000.1670.2860.3330.619
REGNER Robert1121000031000.0910.2860.0910.377
BLAŽEK Šimon601000022100.1670.3750.1670.542
VÁVRA Robin701000023000.1430.3330.1430.476
Navrátil Aleš 111000020001.0001.0001.0002.000
BRABEC Matěj921000113000.1110.2000.1110.311
KALÁBEK Martin1101000114100.0910.1670.0910.258
NEVĚŘIL David511000013000.2000.3330.2000.533
MÁNEK Jakub1121000013000.0910.1670.0910.258
PRUDIL Adam601000112000.1670.2860.1670.452
LUKAVSKÝ Kryštof801000114000.1250.2220.1250.347
Novotný Radim 321000111000.3330.6000.3330.933
Kozel Matyáš 311000311000.3330.4000.3330.733
FIALA David501000001100.2000.3330.2000.533
NOVÁK Josef301000100000.3330.3330.3330.667
SATORIA Matěj401000002000.2500.2500.2500.500
STŘÍTECKÝ Martin811000002000.1250.1250.1250.250
ŠUSTA Petr501000102010.2000.2000.2000.400
ČERNÝ Daniel501000002000.2000.2000.2000.400
SKLENÁŘ David221000000000.5000.5000.5001.000
ŠÍN Alexandr301000001000.3330.3330.3330.667
SMEJKAL Lukáš101000200001.0001.0001.0002.000
CHVÁTAL Zdeněk401000100000.2500.2500.2500.500
Líkař Jan501000000000.2000.2000.2000.400
HURTA Lukáš401000003000.2500.2500.2500.500
URBÁNEK Jan301000001000.3330.3330.3330.667
Grepl Jakub 401000101000.2500.2000.2500.450
Boris Bokaj101000000001.0001.0001.0002.000
SLABÝ Marek610000043100.0000.4550.0000.455
SÁZAVSKÝ Richard820000032000.0000.3330.0000.333
BLAŽKA Ondřej910000024100.0000.1820.0000.182
BUŽGA Matěj400000123000.0000.3330.0000.333
Košata Ondřej 010000020000.0000.0000.0000.000
DUPAL Štěpán300000012000.0000.2500.0000.250
HAJTMAR Jakub1220000014100.0000.0770.0000.077
KŘIVÁNEK Miroslav510000010000.0000.1670.0000.167
MENŠÍK Lukáš710000012000.0000.1250.0000.125
Mulhearn Scott200000010000.0000.3330.0000.333
NAVRÁTIL Aleš300000010000.0000.2500.0000.250
NOVOTNÝ Radim210000011000.0000.3330.0000.333
NEPOMUCKÝ Aleš600000014000.0000.1430.0000.143
PRAŽÁK Albert300000012000.0000.2500.0000.250
SEDLÁČEK Viktor300000011000.0000.2500.0000.250
Kubovčík Martin 310000011000.0000.2500.0000.250
PETIT Keibert 410000010000.0000.2000.0000.200
Šťastný David100000100000.0000.0000.0000.000
DVOŘÁK Roman100000000000.0000.0000.0000.000
BÍLEK Jakub100000000000.0000.0000.0000.000
UHLÍK Jan410000002000.0000.0000.0000.000
Vlach Matěj300000002000.0000.0000.0000.000
HŘIB Martin100000000000.0000.0000.0000.000
ZELENKA Michal200000002000.0000.3330.0000.333
KALČEV Tadeáš410000103000.0000.1670.0000.167
Dvořák Matěj400000001000.0000.0000.0000.000
CROCE Kellen510000001000.0000.0000.0000.000
VOTAVA Filip100000000000.0000.0000.0000.000
MALÁT Michal300000003000.0000.2500.0000.250
NEUBAUER Patrick100000000000.0000.0000.0000.000
Palma Alexander100000000000.0000.0000.0000.000
Vrábel Milan100000000000.0000.0000.0000.000
BILÍČEK Jan400000001000.0000.0000.0000.000
Hurta Lukáš 100000001000.0000.5000.0000.500
Šmoldas Martin 400000100000.0000.0000.0000.000