vyberte sezonu:

vyberte tým:

Sezona 2019

Březen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 29.0318:00Olympia Blansko (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)5:2detailiScoreKOSTKA Jakub (1-0)KUCIN Jan (0-1)
19:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Skokani Olomouc (0-0)8:1detailiScoreBokaj Boris (1-0)Kohout Michal (0-1)
19:00Eagles Praha (0-0)vs.Třebíč Nuclears (0-0)10:0detailiScoreDUFFEK Tomáš (1-0)VÁVRA Robin (0-1)
19:00Draci Brno (0-0)vs.Technika Brno (0-0)8:0detailiScoreMOYLAN Peter (1-0)KOČÍ Michal (0-1)
SO 30.0312:00Kotlářka Praha (0-0)vs.Tempo Praha (0-0)2:5detailiScoreANDERSON Jhai (1-0)VAVRUŠA Jiří (0-1)
14:00Třebíč Nuclears (0-1)vs.Eagles Praha (1-0)4:0detailiScoreHLOUCH Lukáš (1-0)JARVIS Jason (0-1)
14:00Cardion Hroši Brno (0-1)vs.Olympia Blansko (1-0)8:0detailiScoreCHAMBERS Steven (1-0)HAVLÍČEK Štěpán (0-1)
14:00Skokani Olomouc (0-1)vs.Arrows Ostrava (1-0)3:2detailiScoreFELT Mason (1-0)ROEMER Wesley (0-1)
14:00Technika Brno (0-1)vs.Draci Brno (1-0)3:9detailiScoreCHROUST Radim (1-0)BLÁHA Vojtěch (0-1)
15:00Kotlářka Praha (0-1)vs.Tempo Praha (1-0)2:5detailiScoreNEVĚŘIL David (1-0)ERCOLI Lukáš (0-1)
NE 31.0314:00Tempo Praha (2-0)vs.Kotlářka Praha (0-2)1:3detailiScorePADYŠÁK Daniel (1-0)RABINOWITZ Jake (0-1)
14:00Třebíč Nuclears (1-1)vs.Eagles Praha (1-1)6:5detailiScoreFLORES Jose (1-0)VOJTA Petr (0-1)
14:00Cardion Hroši Brno (1-1)vs.Olympia Blansko (1-1)6:9detailiScoreNEBENFUHR Jan (1-0)PUŠKÁR Michal (0-1)
14:00Skokani Olomouc (1-1)vs.Arrows Ostrava (1-1)11:15detailiScoreVYKOUKAL Marko (1-0)SITÁR Viliam (0-1)
14:00Technika Brno (0-2)vs.Draci Brno (2-0)2:8detailiScoreSOBOTKA Michal (1-0)STŘÍTECKÝ Martin (0-1)
Duben
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
ST 03.0419:00Olympia Blansko (2-1)vs.Třebíč Nuclears (2-1)12:8detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (1-1)BRIDIS Trey (0-1)
PÁ 05.0417:00Kotlářka Praha (1-2)vs.Skokani Olomouc (1-2)10:2detailiScoreNOVÁK Jan (1-0)WOODS Justin (0-1)
17:00Technika Brno (0-3)vs.Cardion Hroši Brno (1-2)4:10detailiScoreCHAMBERS Steven (2-0)SEKO Kaito (0-1)
19:00Olympia Blansko (3-1)vs.Třebíč Nuclears (2-2)1:4detailiScoreHLOUCH Lukáš (2-0)KOSTKA Jakub (1-1)
19:00Draci Brno (3-0)vs.Tempo Praha (2-1)7:0detailiScoreCHROUST Radim (2-0)MINAŘÍK Marek (0-1)
19:00Eagles Praha (1-2)vs.Arrows Ostrava (2-1)7:6detailiScoreJARVIS Jason (1-1)SATORIA Ondřej (0-1)
SO 06.0413:00Skokani Olomouc (1-3)vs.Kotlářka Praha (2-2)1:7detailiScorePADYŠÁK Daniel (2-0)FELT Mason (1-1)
14:00Třebíč Nuclears (3-2)vs.Olympia Blansko (3-2)9:2detailiScoreERB Dalton (1-0)KOHOUTEK Michal (0-1)
14:00Technika Brno (0-4)vs.Cardion Hroši Brno (2-2)2:7detailiScoreKRAUT Svatoslav (1-0)KOIZUMI Michihiro (0-1)
14:00Tempo Praha (2-2)vs.Draci Brno (4-0)6:13detailiScoreFURKO Ondřej (1-0)NEVĚŘIL David (1-1)
16:00Skokani Olomouc (1-4)vs.Kotlářka Praha (3-2)2:9detailiScoreBREBNER Jackson (1-0)SITÁR Viliam (0-2)
19:00Arrows Ostrava (2-2)vs.Eagles Praha (2-2)15:1detailiScoreROEMER Wesley (1-1)HEGR Ondřej (0-1)
NE 07.0414:00Cardion Hroši Brno (3-2)vs.Technika Brno (0-5)12:2detailiScoreKOLLÁR Martin (1-0)KOČÍ Michal (0-2)
14:00Arrows Ostrava (3-2)vs.Eagles Praha (2-3)5:3detailiScoreVYKOUKAL Marko (2-0)DUFFEK Tomáš (1-1)
14:00Tempo Praha (2-3)vs.Draci Brno (5-0)3:13detailiScoreMOYLAN Peter (2-0)RABINOWITZ Jake (0-2)
ST 10.0419:00Třebíč Nuclears (4-2)vs.Arrows Ostrava (4-2)5:17detailiScoreROEMER Wesley (2-1)MAZURA Martin (0-1)
19:00Eagles Praha (2-4)vs.Tempo Praha (2-4)12:6detailiScoreVOJTA Petr (1-1)VRUBEL Adam (0-1)
ČT 11.0419:00Eagles Praha (3-4)vs.Tempo Praha (2-5)6:0detailiScoreDUFFEK Tomáš (2-1)RABINOWITZ Jake (0-3)
19:00Olympia Blansko (3-3)vs.Draci Brno (6-0)3:5detailSchneider Martin (1-0)Havlíček Štěpán (1-2)
PÁ 12.0419:00Arrows Ostrava (5-2)vs.Třebíč Nuclears (4-3)10:0detailiScoreBOKAJ Boris (2-0)ERB Dalton (1-1)
19:00Olympia Blansko (3-4)vs.Draci Brno (7-0)6:16detailiScoreHRUBÝ Jiří (1-0)HUSSEY John (0-1)
SO 13.0412:00Cardion Hroši Brno (4-2)vs.Kotlářka Praha (4-2)5:2detailiScoreCHAMBERS Steven (3-0)BREBNER Jackson (1-1)
13:00Skokani Olomouc (1-5)vs.Technika Brno (0-6)5:3detailiScoreWOODS Justin (1-1)BLÁHA Vojtěch (0-2)
14:00Draci Brno (8-0)vs.Olympia Blansko (3-5)9:1detailiScoreMOYLAN Peter (3-0)FARKAŠ David (0-1)
14:00Tempo Praha (2-6)vs.Eagles Praha (4-4)3:2detailiScoreNEVĚŘIL David (2-1)JARVIS Jason (1-2)
16:00Třebíč Nuclears (4-4)vs.Arrows Ostrava (6-2)1:8detailiScoreSATORIA Ondřej (1-1)HLOUCH Lukáš (2-1)
16:00Skokani Olomouc (2-5)vs.Technika Brno (0-7)8:9detailiScoreSTŘÍTECKÝ Martin (1-1)GONZALEZ Michael (0-1)
NE 14.0413:00Kotlářka Praha (4-3)vs.Cardion Hroši Brno (5-2)13:3detailiScoreNOVÁK Jan (2-0)KRAUT Svatoslav (1-1)
14:00Technika Brno (1-7)vs.Skokani Olomouc (2-6)1:7detailiScoreFELT Mason (2-1)KOČÍ Michal (0-3)
16:00Cardion Hroši Brno (5-3)vs.Kotlářka Praha (5-3)7:4detailiScoreKUCIN Jan (1-1)KOMOROUS David (0-1)
PÁ 19.0416:00Třebíč Nuclears (4-5)vs.Technika Brno (1-8)4:8detailiScoreBLÁHA Vojtěch (1-2)VÁVRA Robin (0-2)
19:00Arrows Ostrava (7-2)vs.Cardion Hroši Brno (6-3)5:2detailiScoreVYKOUKAL Marko (3-0)CHAMBERS Steven (3-1)
19:00Olympia Blansko (3-6)vs.Kotlářka Praha (5-4)5:6detailiScorePADYŠÁK Daniel (3-0)HAVLÍČEK Štěpán (1-3)
19:00Draci Brno (9-0)vs.Eagles Praha (4-5)0:1detailiScoreJARVIS Jason (2-2)MINAŘÍK Petr (0-1)
SO 20.0413:00Kotlářka Praha (6-4)vs.Olympia Blansko (3-7)4:2detailiScoreBREBNER Jackson (2-1)JELÍNEK Tomáš (0-1)
13:00Tempo Praha (3-6)vs.Skokani Olomouc (3-6)0:1detailiScoreGONZALEZ Michael (1-1)NEVĚŘIL David (2-2)
14:00Technika Brno (2-8)vs.Třebíč Nuclears (4-6)2:16detailiScoreHLOUCH Lukáš (3-1)KOČÍ Michal (0-4)
14:00Arrows Ostrava (8-2)vs.Cardion Hroši Brno (6-4)13:5detailiScoreROEMER Wesley (3-1)KRAUT Svatoslav (1-2)
14:00Draci Brno (9-1)vs.Eagles Praha (5-5)6:1detailiScoreFURKO Ondřej (2-0)DUFFEK Tomáš (2-2)
16:00Kotlářka Praha (7-4)vs.Olympia Blansko (3-8)10:11detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (2-3)VAVRUŠA Jiří (0-2)
16:00Tempo Praha (3-7)vs.Skokani Olomouc (4-6)12:2detailiScoreANDERSON Jhai (2-0)FELT Mason (2-2)
NE 21.0414:00Technika Brno (2-9)vs.Třebíč Nuclears (5-6)3:10detailiScoreERB Dalton (2-1)DANIEL Matus(0-1)
14:00Cardion Hroši Brno (6-5)vs.Arrows Ostrava (9-2)0:14detailiScoreBOKAJ Boris (3-0)KUCIN Jan (1-2)
14:00Skokani Olomouc (4-7)vs.Tempo Praha (4-7)2:18detailiScoreVOHÁNKA David (1-0)MIK Petr (0-1)
14:00Eagles Praha (5-6)vs.Draci Brno (10-1)6:15detailiScoreHUSSEY John (1-1)HEGR Ondřej (0-2)
ÚT 23.0419:00Eagles Praha (5-7)vs.Kotlářka Praha (7-5)7:4detailiScoreDUFFEK Tomáš (3-2)PADYŠÁK Daniel (3-1)
ST 24.0419:00Eagles Praha (6-7)vs.Kotlářka Praha (7-6)10:8detailiScoreSASAKI Kodai (1-0)BLAŽEK Šimon (0-1)
ČT 25.0419:00Arrows Ostrava (10-2)vs.Olympia Blansko (4-8)7:5detailiScoreVYKOUKAL Marko (4-0)NEBENFUHR Jan (1-1)
PÁ 26.0417:00Třebíč Nuclears (6-6)vs.Cardion Hroši Brno (6-6)5:3detailiScoreHLOUCH Lukáš (4-1)CHAMBERS Steven (3-2)
19:00Draci Brno (11-1)vs.Skokani Olomouc (4-8)15:0detailiScoreCHROUST Radim (3-0)WOODS Justin (1-2)
19:00Olympia Blansko (4-9)vs.Arrows Ostrava (11-2)1:12detailiScoreRoemer Wesley (4-1)Kostka Jakub (1-2)
SO 27.0413:00Olympia Blansko (4-10)vs.Arrows Ostrava (12-2)1:15detailiScoreBOKAJ Boris (4-0)JELÍNEK Tomáš (0-2)
13:00Tempo Praha (5-7)vs.Technika Brno (2-10)3:2detailiScoreNEVĚŘIL David (3-2)KOIZUMI Michihiro (0-2)
14:00Cardion Hroši Brno (6-7)vs.Třebíč Nuclears (7-6)9:8detailiScoreKRAUT Svatoslav (2-2)FLORES Jose (1-1)
14:00Kotlářka Praha (7-7)vs.Eagles Praha (7-7)7:4detailiScoreHUTCHINGS Nicholas (1-0)BLAŽEK Šimon (0-2)
14:00Skokani Olomouc (4-9)vs.Draci Brno (12-1)4:7detailiScoreMINAŘÍK Petr (1-1)MIK Petr (0-2)
16:00Tempo Praha (6-7)vs.Technika Brno (2-11)7:6detailiScoreKOČÍ Michal (1-4)ANDERSON Jhai (2-1)
NE 28.0414:00Cardion Hroši Brno (7-7)vs.Třebíč Nuclears (7-7)5:4detailiScoreIZAAKS Duncan (1-0)Mazura Martin (0-2)
14:00Technika Brno (2-12)vs.Tempo Praha (7-7)1:20detailiScoreRABINOWITZ Jake (1-3)BURIAN Radek (0-1)
14:00Skokani Olomouc (4-10)vs.Draci Brno (13-1)2:5detailiScoreHUSSEY John (2-1)SITÁR Viliam (0-3)
Květen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
ST 01.0519:00Draci Brno (14-1)vs.Arrows Ostrava (13-2)5:2detailiScoreVEČERKA Viktor (1-0)VYKOUKAL Marko (4-1)
ČT 02.0519:00Technika Brno (2-13)vs.Olympia Blansko (4-11)0:5detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (3-3)BLÁHA Vojtěch (1-3)
PÁ 03.0517:00Skokani Olomouc (4-11)vs.Třebíč Nuclears (7-8)4:7detailiScoreHLOUCH Lukáš (5-1)MIK Petr (0-3)
19:00Eagles Praha (7-8)vs.Cardion Hroši Brno (8-7)4:3detailiScoreDUFFEK Tomáš (4-2)KOLLÁR Martin (1-1)
19:00Arrows Ostrava (13-3)vs.Tempo Praha (8-7)8:2detailiScoreSATORIA Ondřej (2-1)NEVĚŘIL David (3-3)
19:00Olympia Blansko (5-11)vs.Technika Brno (2-14)7:6detailiScoreKOSTKA Jakub (2-2)STŘÍTECKÝ Martin (1-2)
19:00Draci Brno (15-1)vs.Kotlářka Praha (8-7)3:6detailiScoreNOVÁK Jan (3-0)MINAŘÍK Petr (1-2)
SO 04.0513:00Třebíč Nuclears (8-8)vs.Skokani Olomouc (4-12)12:6detailiScoreERB Dalton (3-1)SCHWARZ Ondřej (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (8-8)vs.Eagles Praha (8-8)2:1detailiScoreKuchta Nathan (1-0)JARVIS Jason (2-3)
14:00Technika Brno (2-15)vs.Olympia Blansko (6-11)8:15detailiScoreFARKAŠ David (1-1)BLÁHA Vojtěch (1-4)
14:00Arrows Ostrava (14-3)vs.Tempo Praha (8-8)9:0detailiScoreROEMER Wesley (5-1)ANDERSON Jhai (2-2)
14:00Kotlářka Praha (9-7)vs.Draci Brno (15-2)2:12detailiScoreFURKO Ondřej (3-0)HUTCHINGS Nicholas (1-1)
16:00Cardion Hroši Brno (9-8)vs.Eagles Praha (8-9)1:9detailiScoreHegr Ondřej (1-2)KUCIN Jan (1-3)
NE 05.0514:00Tempo Praha (8-9)vs.Arrows Ostrava (15-3)3:6detailiScoreBOKAJ Boris (5-0)RABINOWITZ Jake (1-4)
14:00Kotlářka Praha (9-8)vs.Draci Brno (16-2)12:11detailiScorePADYŠÁK Daniel (4-1)HUSSEY John (2-2)
ST 08.0515:00Arrows Ostrava (16-3)vs.Draci Brno (16-3)7:5detailiScoreBOKAJ Boris (6-0)MINAŘÍK Petr (1-3)
ČT 09.0519:00Olympia Blansko (7-11)vs.Skokani Olomouc (4-13)8:2detailiScoreKOSTKA Jakub (3-2)GONZALES Michael(0-1)
PÁ 10.0519:00Draci Brno (16-4)vs.Třebíč Nuclears (9-8)9:2detailiScoreHUSSEY John (3-2)VÁVRA Robin (0-3)
19:00Olympia Blansko (8-11)vs.Skokani Olomouc (4-14)9:6detailiScoreFARKAŠ David (2-1)MIK Petr (0-4)
19:00Arrows Ostrava (17-3)vs.Kotlářka Praha (10-8)6:3detailiScoreROEMER Wesley (6-1)HUTCHINGS NICHOLAS (1-2)
19:00Eagles Praha (9-9)vs.Technika Brno (2-16)4:1detailiScoreDUFFEK Tomáš (5-2)SEKO Kaito (0-2)
SO 11.0513:00Tempo Praha (8-10)vs.Cardion Hroši Brno (9-9)3:0detailiScoreMINAŘÍK Marek (1-1)CHAMBERS Steven (3-3)
13:00Eagles Praha (10-9)vs.Technika Brno (2-17)7:3detailiScoreJARVIS Jason (3-3)KOIZUMI Michihiro (0-3)
14:00Skokani Olomouc (4-15)vs.Olympia Blansko (9-11)3:6detailiScoreNEBENFUHR Jan (2-1)FELT Mason (2-3)
14:00Třebíč Nuclears (9-9)vs.Draci Brno (17-4)9:10detailiScoreSCHNEIDER Martin (2-0)FLORES Jose (1-2)
16:00Technika Brno (2-18)vs.Eagles Praha (11-9)4:16detailiScoreHEGR Ondřej (2-2)WECHSLER Adam (0-1)
NE 12.0511:00Kotlářka Praha (10-9)vs.Arrows Ostrava (18-3)4:17detailiScoreBURKHOLDER Christopher (1-0)NOVÁK Jan (3-1)
13:00Cardion Hroši Brno (9-10)vs.Tempo Praha (9-10)2:4detailiScoreANDERSON Jhai (3-2)KOLLÁR Martin (1-2)
14:00Draci Brno (18-4)vs.Třebíč Nuclears (9-10)4:2detailiScoreCHROUST Radim (4-0)HOLMES Tim(0-1)
14:00Kotlářka Praha (10-10)vs.Arrows Ostrava (19-3)1:7detailiScoreSATORIA Ondřej (3-1)PADYŠÁK Daniel (4-2)
16:00Tempo Praha (10-10)vs.Cardion Hroši Brno (9-11)3:4detailiScoreKUCIN Jan (2-3)RABINOWITZ Jake (1-5)
ST 15.0519:00Draci Brno (19-4)vs.Arrows Ostrava (20-3)3:16detailiScoreROEMER Wesley (7-1)VEČERKA Viktor (1-1)
ČT 16.0517:00Cardion Hroši Brno (10-11)vs.Draci Brno (19-5)2:9detailiScoreFURKO Ondřej (4-0)PUŠKÁR Michal (0-2)
PÁ 17.0519:00Eagles Praha (12-9)vs.Skokani Olomouc (4-16)10:0detailiScoreJARVIS Jason (4-3)KOHOUT Michal (0-2)
19:00Draci Brno (20-5)vs.Cardion Hroši Brno (10-12)6:3detailiScoreSCHNEIDER Martin (3-0)KUCHTA Nathan (1-1)
19:00Olympia Blansko (10-11)vs.Tempo Praha (10-11)2:8detailiScoreREYES Peter (1-0)KOSTKA Jakub (3-3)
19:00Arrows Ostrava (21-3)vs.Technika Brno (2-19)5:2detailiScoreBURKHOLDER Christopher (2-0)SEKO Kaito (0-3)
SO 18.0513:00Kotlářka Praha (10-11)vs.Třebíč Nuclears (9-11)12:5detailiScoreHUTCHINGS NICK(1-0)HOLMES Timothy (0-1)
13:00Eagles Praha (13-9)vs.Skokani Olomouc (4-17)8:2detailiScoreDUFFEK Tomáš (6-2)FELT Mason (2-4)
14:00Tempo Praha (11-11)vs.Olympia Blansko (10-12)11:10detailiScoreANDERSON Jhai (4-2)FARKAŠ David (2-2)
14:00Arrows Ostrava (22-3)vs.Technika Brno (2-20)7:0detailiScoreSATORIA Ondřej (4-1)STŘÍTECKÝ Martin (1-3)
16:00Kotlářka Praha (11-11)vs.Třebíč Nuclears (9-12)12:2detailiScorePADYŠÁK Daniel (5-2)VÁVRA Robin (0-4)
16:00Skokani Olomouc (4-18)vs.Eagles Praha (14-9)3:5detailiScoreHEGR Ondrej (3-2)WOODS Justin (1-3)
NE 19.0514:00Tempo Praha (12-11)vs.Olympia Blansko (10-13)6:4detailiScoreRABINOWITZ Jake (2-5)KOSTKA Jakub (3-4)
14:00Technika Brno (2-21)vs.Arrows Ostrava (23-3)3:13detailiScoreVYKOUKAL Marko (5-1)ŠVÁBENSKÝ Vojta (0-1)
15:00Třebíč Nuclears (9-13)vs.Kotlářka Praha (12-11)1:7detailiScoreNOVÁK Jan (4-1)HLOUCH Lukáš (5-2)
ÚT 21.0517:00Třebíč Nuclears (9-14)vs.Skokani Olomouc (4-19)5:1detailiScoreFLORES Jose (2-2)MINARDI Fabrizio (0-1)
19:00Draci Brno (21-5)vs.Cardion Hroši Brno (10-13)13:5detailiScoreSOBOTKA Michal (2-0)KRAUT Svatoslav (2-3)
PÁ 24.0519:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Draci Brno (0-0)10:7detailiScoreVYKOUKAL Marko (6-1)SCHNEIDER Martin (3-1)
19:00Olympia Blansko (10-14)vs.Eagles Praha (15-9)6:8detailiScoreDUFFEK Tomáš (7-2)HAVLÍČEK Štěpán (3-4)
SO 25.0513:00Skokani Olomouc (4-20)vs.Cardion Hroši Brno (10-14)2:9detailiScoreCHAMBERS Steven (4-3)WOODS Justin (1-4)
13:00Třebíč Nuclears (10-14)vs.Tempo Praha (13-11)7:9detailiScoreČUHEL Lubomír (1-0)FLORES Jose (2-3)
13:00Olympia Blansko (10-15)vs.Eagles Praha (16-9)7:10detailiScoreHOLLAND Adam (1-0)HRUBÝ Jiří (1-1)
13:00Technika Brno (2-22)vs.Kotlářka Praha (13-11)6:11detailiScoreBREBNER Jackson (3-1)SEKO Kaito (0-4)
14:00Arrows Ostrava (1-0)vs.Draci Brno (0-1)6:5detailiScoreBURKHOLDER Christopher (3-0)HUSSEY John (3-3)
16:00Skokani Olomouc (4-21)vs.Cardion Hroši Brno (11-14)1:5detailiScoreKuchta Nathan (2-1)FELT Mason (2-5)
16:00Eagles Praha (17-9)vs.Olympia Blansko (10-16)9:2detailiScoreJARVIS Jason (5-3)NEBENFUHR Jan (2-2)
16:00Třebíč Nuclears (10-15)vs.Tempo Praha (14-11)6:9detailiScoreVOHÁNKA David (2-0)MAZURA Martin (0-3)
16:00Technika Brno (2-23)vs.Kotlářka Praha (14-11)0:6detailiScorePADYŠÁK Daniel (6-2)KOIZUMI Michihiro (0-4)
NE 26.0514:00Tempo Praha (15-11)vs.Třebíč Nuclears (10-16)4:2detailiScoreMINAŘÍK Marek (2-1)VÁVRA Robin (0-5)
14:00Draci Brno (0-2)vs.Arrows Ostrava (2-0)2:3detailiScoreKUBOVČÍK Martin (1-0)MINAŘÍK Petr (1-4)
14:00Kotlářka Praha (15-11)vs.Technika Brno (2-24)12:2detailiScoreNOVÁK Jan (5-1)BLÁHA Vojtěch (1-5)
15:00Cardion Hroši Brno (12-14)vs.Skokani Olomouc (4-22)7:3detailiScoreKUCIN Jan (3-3)GONZALEZ Michael (1-2)
ČT 30.0519:30Draci Brno (0-3)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)10:3detailiScoreFURKO Ondřej (5-0)BLASCHKO Liam (0-1)
PÁ 31.0519:00Draci Brno (1-3)vs.Cardion Hroši Brno (0-1)4:1detailiScoreMOYLAN Peter (4-0)KUCHTA Nathan (2-2)
19:00Eagles Praha (0-0)vs.Kotlářka Praha (0-0)7:4detailiScoreJARVIS Jason (6-3)NOVÁK Jan (5-2)
Červen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
SO 01.0614:00Kotlářka Praha (0-1)vs.Eagles Praha (1-0)6:12detailiScoreDufek(1-0)Padysak(0-1)
17:00Cardion Hroši Brno (0-2)vs.Draci Brno (2-3)5:4detailiScoreCHAMBERS Steven (5-3)Lukas Hlouch(0-1)
NE 02.0614:00Kotlářka Praha (0-2)vs.Eagles Praha (2-0)8:11detailiScoreHOLLAND Adam (2-0)HUTCHINGS Nick(1-1)
PÁ 07.0619:00Eagles Praha (3-0)vs.Tempo Praha (0-0)3:2detailiScoreDUFFEK Tomáš (8-2)RABINOWITZ Jake (2-6)
SO 08.0613:00Kotlářka Praha (0-3)vs.Cardion Hroši Brno (1-2)3:1detailiScoreCIHLÁŘ Josef (1-0)BLASCHKO Liam (0-2)
14:00Eagles Praha (4-0)vs.Tempo Praha (0-1)6:2detailiScoreJARVIS Jason (7-3)NEVĚŘIL David (3-4)
16:00Kotlářka Praha (1-3)vs.Cardion Hroši Brno (1-3)99:0
NE 09.0614:00Tempo Praha (0-2)vs.Eagles Praha (5-0)2:6detailiScoreHOLLAND Adam (3-0)RABINOWITZ Jake (2-7)
16:00Cardion Hroši Brno (1-4)vs.Kotlářka Praha (2-3)1:5detailiScoreNOVÁK Jan (6-2)CHAMBERS Steven (5-4)
PÁ 14.0619:00Kotlářka Praha (3-3)vs.Draci Brno (2-4)2:3detailiScoreFURKO Ondřej (6-0)ERCOLI Lukáš (0-2)
19:00Arrows Ostrava (3-0)vs.Eagles Praha (6-0)8:7detailiScoreBOKAJ Boris (7-0)BUŽGA Vojtěch (0-1)
SO 15.0613:00Cardion Hroši Brno (1-5)vs.Tempo Praha (0-3)8:1detailiScoreKuchta Nathan (3-2)MINAŘÍK Marek (2-2)
14:00Arrows Ostrava (4-0)vs.Eagles Praha (6-1)1:6detailiScoreHOLLAND Adam (4-0)SATORIA Ondřej (4-2)
16:00Tempo Praha (0-4)vs.Cardion Hroši Brno (2-5)0:3detailiScoreKUCIN Jan (4-3)RABINOWITZ Jake (2-8)
19:00Draci Brno (3-4)vs.Kotlářka Praha (3-4)5:1detailiScoreCHROUST Radim (5-0)BREBNER Jackson (3-2)
NE 16.0612:00Tempo Praha (0-5)vs.Cardion Hroši Brno (3-5)1:3detailiScoreCHAMBERS Steven (6-4)REYES Peter (1-1)
14:00Draci Brno (4-4)vs.Kotlářka Praha (3-5)3:4detailiScoreNOVÁK Jan (7-2)MOYLAN Peter (4-1)
14:00Eagles Praha (7-1)vs.Arrows Ostrava (4-1)11:1detailiScoreDUFFEK Tomáš (9-2)ROEMER Wesley (7-2)
SO 29.0613:00Arrows Ostrava (4-2)vs.Tempo Praha (0-6)6:2detailiScoreSATORIA Ondřej (5-2)MINAŘÍK Marek (2-3)
16:00Arrows Ostrava (5-2)vs.Tempo Praha (0-7)5:3detailiScoreROEMER Wesley (8-2)RABINOWITZ Jake (2-9)
Červenec
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 05.0714:00Kotlářka Praha (4-5)vs.Arrows Ostrava (6-2)6:8detailiScoreBOKAJ Boris (8-0)HUTCHINGS Nicholas (1-3)
19:00Eagles Praha (8-1)vs.Cardion Hroši Brno (4-5)8:3detailiScoreDUFFEK Tomáš (10-2)KUCHTA Nathan (3-3)
19:00Draci Brno (4-5)vs.Tempo Praha (0-8)3:0detailiScoreMOYLAN Peter (5-1)REYES Peter (1-2)
SO 06.0714:00Draci Brno (5-5)vs.Tempo Praha (0-9)7:6detailiScoreHUSSEY John (4-3)VRUBEL Adam (0-2)
14:00Kotlářka Praha (4-6)vs.Arrows Ostrava (7-2)9:7detailiScoreNOVÁK Jan (8-2)VYKOUKAL Marko (6-2)
16:00Cardion Hroši Brno (4-6)vs.Eagles Praha (9-1)3:4detailiScoreJARVIS Jason (8-3)CHAMBERS Steven (6-5)
NE 07.0714:00Tempo Praha (0-10)vs.Draci Brno (6-5)11:4detailiScoreRABINOWITZ Jake (3-9)FURKO Ondřej (6-1)
14:00Cardion Hroši Brno (4-7)vs.Eagles Praha (10-1)0:2detailiScoreHOLLAND Adam (5-0)KUCIN Jan (4-4)
14:00Arrows Ostrava (7-3)vs.Kotlářka Praha (5-6)6:4detailiScoreSATORIA Ondřej (6-2)PADYŠÁK Daniel (6-3)
PÁ 12.0719:00Arrows Ostrava (8-3)vs.Cardion Hroši Brno (4-8)7:4detailiScoreBURKHOLDER Christopher (4-0)KRAUT Svatoslav (2-4)
SO 13.0716:00Tempo Praha (1-10)vs.Kotlářka Praha (5-7)1:3detailiScoreCIHLÁŘ Josef (2-0)NEVĚŘIL David (3-5)
NE 14.0711:00Cardion Hroši Brno (4-9)vs.Arrows Ostrava (9-3)7:8detailiScoreBurkholder Christopher (5-0)Blaschko Liam (0-3)
14:00Tempo Praha (1-11)vs.Kotlářka Praha (6-7)2:8detailiScoreVAVRUŠA Jiří (1-2)RABINOWITZ Jake (3-10)
14:00Cardion Hroši Brno (4-10)vs.Arrows Ostrava (10-3)1:5detailiScoreBOKAJ Boris (9-0)KUCIN Jan (4-5)
14:00Eagles Praha (11-1)vs.Draci Brno (6-6)4:7detailiScoreCHROUST Radim (6-0)JARVIS Jason (8-4)
17:00Draci Brno (7-6)vs.Eagles Praha (11-2)8:5detailiScoreSCHNEIDER Martin (4-1)DUFFEK Tomáš (10-3)
PO 15.0719:00Kotlářka Praha (7-7)vs.Tempo Praha (1-12)3:5detailiScoreREYES Peter (2-2)ERCOLI Lukáš (0-3)
ST 17.0720:00Draci Brno (8-6)vs.Eagles Praha (11-3)7:9detailiScoreDUFFEK Tomáš (11-3)HUSSEY John (4-4)
PÁ 19.0717:00Kotlářka Praha (7-8)vs.Tempo Praha (2-12)4:10detailiScoreMINAŘÍK Marek (3-3)VAVRUŠA Jiří (1-3)
19:00Arrows Ostrava (11-3)vs.Cardion Hroši Brno (4-11)3:0detailiScoreROEMER Wesley (9-2)IZAAKS Duncan (1-1)
19:00Eagles Praha (12-3)vs.Draci Brno (8-7)3:13detailiScoreHUSSEY John (5-4)HOLLAND Adam (5-1)
SO 20.0714:00Kotlářka Praha (7-9)vs.Draci Brno (9-7)4:7detailiScoreSCHNEIDER Martin (5-1)NOVÁK Jan (8-3)
16:00Cardion Hroši Brno (4-12)vs.Tempo Praha (3-12)2:4detailiScoreREYES Peter (3-2)KUCIN Jan (4-6)
19:00Eagles Praha (12-4)vs.Arrows Ostrava (12-3)2:5detailiScoreSATORIA Ondřej (7-2)JARVIS Jason (8-5)
NE 21.0714:00Eagles Praha (12-5)vs.Kotlářka Praha (7-10)1:0detailiScoreDUFFEK Tomáš (12-3)ERCOLI Lukáš (0-4)
17:00Cardion Hroši Brno (4-13)vs.Draci Brno (10-7)4:2detailiScoreKuchta Nathan (4-3)VAŠOUREK Jan (0-1)
ÚT 23.0719:00Tempo Praha (4-12)vs.Eagles Praha (13-5)2:7detailiScoreHEGR Ondřej (4-2)ANDERSON Jhai (4-3)
PÁ 26.0717:00Tempo Praha (4-13)vs.Draci Brno (10-8)1:0detailiScoreREYES Peter (4-2)MINAŘÍK Petr (1-5)
19:00Eagles Praha (14-5)vs.Cardion Hroši Brno (5-13)11:1detailiScoreDUFFEK Tomáš (13-3)KRAUT Svatoslav (2-5)
19:00Arrows Ostrava (13-3)vs.Kotlářka Praha (7-11)4:3detailiScoreROEMER Wesley (10-2)VAVRUŠA Jiří (1-4)
SO 27.0714:00Draci Brno (10-9)vs.Arrows Ostrava (14-3)6:5detailiScoreČAPKA Filip (1-0)BURKHOLDER Christopfer(0-1)
16:00Cardion Hroši Brno (5-14)vs.Kotlářka Praha (7-12)11:1detailiScoreKuchta Nathan (5-3)NOVÁK Jan (8-4)
NE 28.0711:00Tempo Praha (5-13)vs.Arrows Ostrava (14-4)2:7detailiScoreBOKAJ Boris (10-0)NEVĚŘIL David (3-6)
14:00Tempo Praha (5-14)vs.Arrows Ostrava (15-4)3:8detailiScoreROEMER Wesley (11-2)RABINOWITZ Jake (3-11)
Srpen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 02.0819:00POEagles Praha (0-0)vs.Draci Brno (0-0)8:0detailiScoreJARVIS Jason (9-5)CHROUST Radim (6-1)
SO 03.0814:00PODraci Brno (0-1)vs.Eagles Praha (1-0)2:1detailiScoreMOYLAN Peter (6-1)DUFFEK Tomáš (13-4)
NE 04.0814:00POEagles Praha (1-1)vs.Draci Brno (1-1)8:4detailiScoreHOLLAND Adam (6-1)FURKO Ondřej (6-2)
PÁ 16.0819:00POArrows Ostrava (0-0)vs.Eagles Praha (2-1)6:3detailiScoreBOKAJ Boris (11-0)JARVIS Jason (9-6)
SO 17.0819:00POEagles Praha (2-2)vs.Arrows Ostrava (1-0)1:10detailiScoreSATORIA Ondřej (8-2)DUFFEK Tomáš (13-5)
NE 18.0818:30POArrows Ostrava (2-0)vs.Eagles Praha (2-3)5:2detailiScoreROEMER Wesley (12-2)HOLLAND Adam (6-2)