vyberte sezonu:

vyberte tým:

Sezona 2021

Duben
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
09.04.202119:00Eagles Praha (0-0)vs.Sokol Hluboká (0-0)99:0detailNOVÁK Jan (1-0)DUFFEK Tomáš (0-1)
09.04.202119:00Olympia Blansko (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)1:11detailiScoreHlouch Lukáš (1-0)Havlíček Štěpán (0-1)
09.04.202119:00Draci Brno (0-0)vs.Blesk Jablonec (0-0)2:1detailiScoreCHROUST Radim (1-0)SMILEY James Bergin (0-1)
10.04.202112:00Kotlářka Praha (0-0)vs.Tempo Praha (0-0)1:14detailiScoreMINAŘÍK Marek (1-0)GILLESPIE Tate (0-1)
10.04.202113:00Eagles Praha (1-0)vs.Sokol Hluboká (0-1)99:0detailPARSONS William (1-0)GOLDSMITH Carson Stanhope (0-1)
10.04.202113:00Olympia Blansko (0-1)vs.Cardion Hroši Brno (1-0)4:6detailiScoreWhitehead Raymond (1-0)Tauš Václav (0-1)
10.04.202113:00Draci Brno (1-0)vs.Blesk Jablonec (0-1)13:1detailiScoreČAPKA Filip (1-0)RIEDL Karel (0-1)
10.04.202113:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Třebíč Nuclears (0-0)17:16detailiScorePJONTEK Matyáš (1-0)JOHNSON Ryan Johannes (0-1)
10.04.202115:00Kotlářka Praha (0-1)vs.Tempo Praha (1-0)1:4detailiScoreWAGMAN Joseph (1-0)KRÁL Michael (0-1)
10.04.202116:00Arrows Ostrava (1-0)vs.Třebíč Nuclears (0-1)12:6detailiScoreBOKAJ Boris (1-0)PACAL Lukáš (0-1)
11.04.202112:00Sokol Hluboká (0-2)vs.Eagles Praha (2-0)7:0detailiScoreŠŤASTNÝ David (1-0)KONRÁD Jan (0-1)
11.04.202113:00Tempo Praha (2-0)vs.Kotlářka Praha (0-2)2:6detailiScoreVAVRUŠA Jiří (1-0)RABINOWITZ Jake (0-1)
11.04.202113:00Blesk Jablonec (0-2)vs.Draci Brno (2-0)1:7detailiScoreJENSEN Marcus Proctor (1-0)ŠAFAŘÍK Filip (0-1)
11.04.202113:00Třebíč Nuclears (0-2)vs.Arrows Ostrava (2-0)4:0detailiScoreREVELS Justin Robert (1-0)VOTAVA Filip (0-1)
11.04.202113:00Cardion Hroši Brno (2-0)vs.Olympia Blansko (0-2)13:9detailiScoreKUCIN Jan (1-0)RENGEL VILLARROEL (0-1)
16.04.202119:00Olympia Blansko (0-3)vs.Draci Brno (3-0)0:0iScore
16.04.202119:00Eagles Praha (2-1)vs.Arrows Ostrava (2-1)12:9detailiScoreDUFFEK Tomáš (1-1)SATORIA Matěj (0-1)
17.04.202113:00Cardion Hroši Brno (3-0)vs.Kotlářka Praha (1-2)3:5detailiScoreERCOLI Lukáš (1-0)HLOUCH Lukáš (1-1)
17.04.202113:00Eagles Praha (3-1)vs.Arrows Ostrava (2-2)0:14detailiScoreBOKAJ Boris (2-0)TRČKA Matyáš (0-1)
17.04.202113:00Sokol Hluboká (1-2)vs.Tempo Praha (2-1)2:1detailiScoreNOVÁK Jan (2-0)WAGMAN Joseph (1-1)
17.04.202113:00Blesk Jablonec (0-3)vs.Třebíč Nuclears (1-2)0:9detailiScoreJOHNSON Ryan Johannes (1-1)HIKL Jiří (0-1)
17.04.202113:00Draci Brno (3-0)vs.Olympia Blansko (0-3)0:0
17.04.202116:00Cardion Hroši Brno (3-1)vs.Kotlářka Praha (2-2)7:6detailiScoreKUCIN Jan (2-0)GILLESPIE Tate (0-2)
17.04.202116:00Sokol Hluboká (2-2)vs.Tempo Praha (2-2)6:1detailiScorePARSONS William (2-0)MINAŘÍK Marek (1-1)
17.04.202116:00Blesk Jablonec (0-4)vs.Třebíč Nuclears (2-2)10:4detailiScoreSMILEY James Bergin (1-1)PACAL Lukáš (0-2)
18.04.202113:00Kotlářka Praha (2-3)vs.Cardion Hroši Brno (4-1)4:15detailiScoreGRUNDMANN Martin (1-0)NOVÁK František (0-1)
18.04.202113:00Olympia Blansko (0-3)vs.Draci Brno (3-0)0:0
18.04.202113:00Arrows Ostrava (3-2)vs.Eagles Praha (3-2)5:2detailiScoreVOTAVA Filip (1-1)GOLDSMITH Carson Stanhope (0-2)
18.04.202113:00Třebíč Nuclears (2-3)vs.Blesk Jablonec (1-4)16:2detailiScoreREVELS Justin Robert (2-0)BURIAN Radek (0-1)
18.04.202113:00Tempo Praha (2-3)vs.Sokol Hluboká (3-2)5:8detailiScoreVOJTA Petr (1-0)RABINOWITZ Jake (0-2)
23.04.202119:00Eagles Praha (3-3)vs.Blesk Jablonec (1-5)8:1detailiScoreDUFFEK Tomáš (2-1)ŠAFAŘÍK Filip (0-2)
23.04.202119:00Draci Brno (3-0)vs.Sokol Hluboká (4-2)2:1detailiScoreMERGANS David (1-0)ROEMER Wesley (0-1)
24.04.202112:00Cardion Hroši Brno (5-1)vs.Tempo Praha (2-4)3:1detailiScoreHLOUCH Lukáš (2-1)MINAŘÍK Marek (1-2)
24.04.202113:00Blesk Jablonec (1-6)vs.Eagles Praha (4-3)0:7detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (1-2)HIKL Jiří (0-2)
24.04.202113:00Třebíč Nuclears (3-3)vs.Kotlářka Praha (2-4)6:1detailiScoreJOHNSON Ryan Johannes (2-1)ERCOLI Lukáš (1-1)
24.04.202113:00Draci Brno (4-0)vs.Sokol Hluboká (4-3)2:3detailiScorePARSONS William (3-0)ČAPKA Filip (1-1)
24.04.202115:00Cardion Hroši Brno (6-1)vs.Tempo Praha (2-5)5:3detailiScoreWHITEHEAD Raymond (2-0)RABINOWITZ Jake (0-3)
24.04.202116:00Blesk Jablonec (1-7)vs.Eagles Praha (5-3)12:14detailiScoreUHLÍŘ Jan (1-0)RIEDL Karel (0-2)
24.04.202116:00Třebíč Nuclears (4-3)vs.Kotlářka Praha (2-5)7:4detailiScoreZACHOVAL Tomáš (1-0)MULHEARN Scott (0-1)
25.04.202113:00Sokol Hluboká (5-3)vs.Draci Brno (4-1)6:5detailiScoreBOYCE James (1-0)JENSEN Marcus Proctor (1-1)
25.04.202113:00Tempo Praha (2-6)vs.Cardion Hroši Brno (7-1)9:2detailiScoreRABINOWITZ Jake (1-3)GRUNDMANN Martin (1-1)
25.04.202113:00Kotlářka Praha (2-6)vs.Třebíč Nuclears (5-3)7:4detailiScoreCIHLÁŘ Josef (1-0)Walsh Connor (0-1)
29.04.202119:00Olympia Blansko (0-3)vs.Třebíč Nuclears (5-4)7:6detailiScoreKOSTKA Jakub (1-0)ZACHOVAL Tomàš (1-1)
30.04.202119:00Eagles Praha (6-3)vs.Cardion Hroši Brno (7-2)10:0detailiScoreDUFFEK Tomáš (3-1)HLOUCH Lukáš (2-2)
30.04.202119:00Arrows Ostrava (4-2)vs.Tempo Praha (3-6)4:1detailiScoreSATORIA Ondřej (1-0)MINAŘÍK Marek (1-3)
30.04.202119:00Draci Brno (4-2)vs.Kotlářka Praha (3-6)2:0detailiScoreCHROUST Radim (2-0)ERCOLI Lukáš (1-2)
30.04.202119:00Olympia Blansko (1-3)vs.Třebíč Nuclears (5-5)2:3detailiScorePACAL Lukáš (1-2)HAVLÍČEK Štěpán (0-2)
Květen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
01.05.202113:00Cardion Hroši Brno (7-3)vs.Eagles Praha (7-3)8:9detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (2-2)WHITEHEAD Raymond (2-1)
01.05.202113:00Kotlářka Praha (3-7)vs.Draci Brno (5-2)3:14detailiScoreČAPKA Filip (2-1)VAVRUŠA Jiří (1-1)
01.05.202113:00Sokol Hluboká (6-3)vs.Blesk Jablonec (1-8)0:8detailiScoreHIKL Jiří (1-2)VOJTA Petr (1-1)
01.05.202113:00Třebíč Nuclears (6-5)vs.Olympia Blansko (1-4)10:9detailiScoreBRABEC Matěj (1-0)BLAŽEK Aleš (0-1)
01.05.202115:00Tempo Praha (3-7)vs.Arrows Ostrava (5-2)1:22detailiScoreBOKAJ Boris (3-0)RABINOWITZ Jake (1-4)
01.05.202116:00Cardion Hroši Brno (7-4)vs.Eagles Praha (8-3)4:2detailiScoreGRUNDMANN Martin (2-1)BLAŽEK Šimon (0-1)
01.05.202116:00Kotlářka Praha (3-8)vs.Draci Brno (6-2)2:1detailiScoreGILLESPIE Tate (1-2)MERGANS David (1-1)
01.05.202116:00Sokol Hluboká (6-4)vs.Blesk Jablonec (2-8)9:6detailiScoreBOYCE James (2-0)SMILEY James Bergin (1-2)
02.05.202113:00Tempo Praha (3-8)vs.Arrows Ostrava (6-2)6:4detailiScoreWAGMAN Joseph (2-1)ŠÍN Alexandr (0-1)
04.05.202119:00Arrows Ostrava (6-3)vs.Olympia Blansko (1-5)11:0detailiScorePJONTEK Matyáš (2-0)KOSTKA Jakub (1-1)
07.05.202119:00Eagles Praha (8-4)vs.Kotlářka Praha (4-8)11:7detailiScoreBLAŽEK Šimon (1-1)ERCOLI Lukáš (1-3)
07.05.202119:00Olympia Blansko (1-6)vs.Sokol Hluboká (7-4)0:1detailiScoreNOVÁK Jan (3-0)RENGEL (0-1)
07.05.202119:00Arrows Ostrava (7-3)vs.Blesk Jablonec (2-9)13:2detailiScoreSATORIA Ondřej (2-0)ŠAFAŘÍK Filip (0-3)
07.05.202119:00Draci Brno (6-3)vs.Tempo Praha (4-8)2:6detailiScoreMINAŘÍK Marek (2-3)CHROUST Radim (2-1)
08.05.202113:00Kotlářka Praha (4-9)vs.Eagles Praha (9-4)0:3detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (3-2)VAVRUŠA Jiří (1-2)
08.05.202113:00Olympia Blansko (1-7)vs.Sokol Hluboká (8-4)5:8detailiScorePARSONS William (4-0)KOSTKA Jakub (1-2)
08.05.202113:00Třebíč Nuclears (7-5)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)4:7detailiScoreVEČERKA Boris (1-0)ZACHOVAL Tomáš (1-2)
08.05.202113:00Blesk Jablonec (2-10)vs.Arrows Ostrava (8-3)0:18detailiScoreBOKAJ Boris (4-0)FELL Anthony Jacob (0-1)
08.05.202115:00Tempo Praha (5-8)vs.Draci Brno (6-4)3:1detailiScoreWAGMAN Joseph (3-1)ČAPKA Filip (2-2)
08.05.202116:00Třebíč Nuclears (7-6)vs.Cardion Hroši Brno (9-4)12:0detailiScoreJOHNSON Ryan Johannes (3-1)WHITEHEAD Raymond (2-2)
09.05.202113:00Tempo Praha (6-8)vs.Draci Brno (6-5)0:0iScore
09.05.202113:00Eagles Praha (10-4)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
09.05.202113:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
09.05.202113:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
09.05.202113:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0
11.05.202119:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
14.05.202119:00Olympia Blansko (1-8)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
14.05.202119:00Draci Brno (6-5)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
14.05.202119:00Eagles Praha (10-4)vs.Tempo Praha (6-8)0:0
14.05.202119:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Cardion Hroši Brno (9-5)0:0
15.05.202113:00Tempo Praha (6-8)vs.Eagles Praha (10-4)0:0
15.05.202113:00Olympia Blansko (1-8)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
15.05.202113:00Kotlářka Praha (4-10)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
15.05.202113:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0
15.05.202116:00Třebíč Nuclears (8-6)vs.Draci Brno (6-5)0:0
15.05.202116:00Kotlářka Praha (4-10)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
16.05.202113:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
16.05.202113:00Draci Brno (6-5)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
16.05.202113:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
16.05.202113:00Eagles Praha (10-4)vs.Tempo Praha (6-8)0:0
16.05.202113:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0
18.05.202119:00Olympia Blansko (1-8)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0
19.05.202116:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
21.05.202119:00Olympia Blansko (1-8)vs.Eagles Praha (10-4)0:0
21.05.202119:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Draci Brno (6-5)0:0
22.05.202113:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
22.05.202113:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Draci Brno (6-5)0:0
22.05.202113:00Třebíč Nuclears (8-6)vs.Tempo Praha (6-8)0:0
22.05.202113:00Eagles Praha (10-4)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
22.05.202113:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Cardion Hroši Brno (9-5)0:0
22.05.202116:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
22.05.202116:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Cardion Hroši Brno (9-5)0:0
22.05.202116:00Třebíč Nuclears (8-6)vs.Tempo Praha (6-8)0:0
23.05.202112:00Eagles Praha (10-4)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
23.05.202113:00Draci Brno (6-5)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0
23.05.202113:00Kotlářka Praha (4-10)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
23.05.202113:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
23.05.202113:00Tempo Praha (6-8)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
28.05.202119:00Draci Brno (6-5)vs.Eagles Praha (10-4)0:0
28.05.202119:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
28.05.202119:00Olympia Blansko (1-8)vs.Tempo Praha (6-8)0:0
29.05.202113:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
29.05.202113:00Draci Brno (6-5)vs.Eagles Praha (10-4)0:0
29.05.202113:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
29.05.202113:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
29.05.202115:00Tempo Praha (6-8)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
29.05.202116:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
29.05.202116:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
30.05.202113:00Eagles Praha (10-4)vs.Draci Brno (6-5)0:0
30.05.202113:00Kotlářka Praha (4-10)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0
30.05.202113:00Třebíč Nuclears (8-6)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
30.05.202113:00Tempo Praha (6-8)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
30.05.202113:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Cardion Hroši Brno (9-5)0:0
Červen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
04.06.202119:00Eagles Praha (10-4)vs.Třebíč Nuclears (8-6)0:0
04.06.202119:00Draci Brno (6-5)vs.Cardion Hroši Brno (9-5)0:0
04.06.202119:00Olympia Blansko (1-8)vs.Kotlářka Praha (4-10)0:0
04.06.202119:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
05.06.202112:00Tempo Praha (6-8)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
05.06.202113:00Arrows Ostrava (9-3)vs.Sokol Hluboká (9-4)0:0
05.06.202113:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Draci Brno (6-5)0:0
05.06.202113:00Kotlářka Praha (4-10)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
05.06.202113:00Třebíč Nuclears (8-6)vs.Eagles Praha (10-4)0:0
05.06.202115:00Tempo Praha (6-8)vs.Blesk Jablonec (2-11)0:0
05.06.202116:00Třebíč Nuclears (8-6)vs.Eagles Praha (10-4)0:0
06.06.202111:00Kotlářka Praha (4-10)vs.Olympia Blansko (1-8)0:0
06.06.202113:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Tempo Praha (6-8)0:0
06.06.202113:00Draci Brno (6-5)vs.Cardion Hroši Brno (9-5)0:0
06.06.202113:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Arrows Ostrava (9-3)0:0