vyberte sezonu:

vyberte tým:

Sezona 2021

Duben
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 09.0419:00Olympia Blansko (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)1:11detailiScoreHlouch Lukáš (1-0)Havlíček Štěpán (0-1)
19:00Draci Brno (0-0)vs.Blesk Jablonec (0-0)2:1detailiScoreCHROUST Radim (1-0)SMILEY James Bergin (0-1)
19:00Eagles Praha (0-0)vs.Sokol Hluboká (0-0)99:0detailNOVÁK Jan (1-0)DUFFEK Tomáš (0-1)
SO 10.0412:00Kotlářka Praha (0-0)vs.Tempo Praha (0-0)1:14detailiScoreMINAŘÍK Marek (1-0)GILLESPIE Tate (0-1)
13:00Olympia Blansko (0-1)vs.Cardion Hroši Brno (1-0)4:6detailiScoreWhitehead Raymond (1-0)Tauš Václav (0-1)
13:00Draci Brno (1-0)vs.Blesk Jablonec (0-1)13:1detailiScoreČAPKA Filip (1-0)RIEDL Karel (0-1)
13:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Třebíč Nuclears (0-0)17:16detailiScorePJONTEK Matyáš (1-0)JOHNSON Ryan Johannes (0-1)
13:00Eagles Praha (1-0)vs.Sokol Hluboká (0-1)99:0detailPARSONS William (1-0)GOLDSMITH Carson Stanhope (0-1)
15:00Kotlářka Praha (0-1)vs.Tempo Praha (1-0)1:4detailiScoreWAGMAN Joseph (1-0)KRÁL Michael (0-1)
16:00Arrows Ostrava (1-0)vs.Třebíč Nuclears (0-1)12:6detailiScoreBOKAJ Boris (1-0)PACAL Lukáš (0-1)
NE 11.0412:00Sokol Hluboká (0-2)vs.Eagles Praha (2-0)7:0detailiScoreŠŤASTNÝ David (1-0)KONRÁD Jan (0-1)
13:00Blesk Jablonec (0-2)vs.Draci Brno (2-0)1:7detailiScoreJENSEN Marcus Proctor (1-0)ŠAFAŘÍK Filip (0-1)
13:00Třebíč Nuclears (0-2)vs.Arrows Ostrava (2-0)4:0detailiScoreREVELS Justin Robert (1-0)VOTAVA Filip (0-1)
13:00Tempo Praha (2-0)vs.Kotlářka Praha (0-2)2:6detailiScoreVAVRUŠA Jiří (1-0)RABINOWITZ Jake (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (2-0)vs.Olympia Blansko (0-2)13:9detailiScoreKUCIN Jan (1-0)RENGEL VILLARROEL (0-1)
PÁ 16.0419:00Eagles Praha (2-1)vs.Arrows Ostrava (2-1)12:9detailiScoreDUFFEK Tomáš (1-1)SATORIA Matěj (0-1)
SO 17.0413:00Sokol Hluboká (1-2)vs.Tempo Praha (2-1)2:1detailiScoreNOVÁK Jan (2-0)WAGMAN Joseph (1-1)
13:00Cardion Hroši Brno (3-0)vs.Kotlářka Praha (1-2)3:5detailiScoreERCOLI Lukáš (1-0)HLOUCH Lukáš (1-1)
13:00Eagles Praha (3-1)vs.Arrows Ostrava (2-2)0:14detailiScoreBOKAJ Boris (2-0)TRČKA Matyáš (0-1)
13:00Blesk Jablonec (0-3)vs.Třebíč Nuclears (1-2)0:9detailiScoreJOHNSON Ryan Johannes (1-1)HIKL Jiří (0-1)
16:00Sokol Hluboká (2-2)vs.Tempo Praha (2-2)6:1detailiScorePARSONS William (2-0)MINAŘÍK Marek (1-1)
16:00Cardion Hroši Brno (3-1)vs.Kotlářka Praha (2-2)7:6detailiScoreKUCIN Jan (2-0)GILLESPIE Tate (0-2)
16:00Blesk Jablonec (0-4)vs.Třebíč Nuclears (2-2)10:4detailiScoreSMILEY James Bergin (1-1)PACAL Lukáš (0-2)
NE 18.0413:00Arrows Ostrava (3-2)vs.Eagles Praha (3-2)5:2detailiScoreVOTAVA Filip (1-1)GOLDSMITH Carson Stanhope (0-2)
13:00Kotlářka Praha (2-3)vs.Cardion Hroši Brno (4-1)4:15detailiScoreGRUNDMANN Martin (1-0)NOVÁK František (0-1)
13:00Třebíč Nuclears (2-3)vs.Blesk Jablonec (1-4)16:2detailiScoreREVELS Justin Robert (2-0)BURIAN Radek (0-1)
13:00Tempo Praha (2-3)vs.Sokol Hluboká (3-2)5:8detailiScoreVOJTA Petr (1-0)RABINOWITZ Jake (0-2)
PÁ 23.0419:00Draci Brno (3-0)vs.Sokol Hluboká (4-2)2:1detailiScoreMERGANS David (1-0)ROEMER Wesley (0-1)
19:00Eagles Praha (3-3)vs.Blesk Jablonec (1-5)8:1detailiScoreDUFFEK Tomáš (2-1)ŠAFAŘÍK Filip (0-2)
SO 24.0412:00Cardion Hroši Brno (5-1)vs.Tempo Praha (2-4)3:1detailiScoreHLOUCH Lukáš (2-1)MINAŘÍK Marek (1-2)
13:00Blesk Jablonec (1-6)vs.Eagles Praha (4-3)0:7detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (1-2)HIKL Jiří (0-2)
13:00Třebíč Nuclears (3-3)vs.Kotlářka Praha (2-4)6:1detailiScoreJOHNSON Ryan Johannes (2-1)ERCOLI Lukáš (1-1)
13:00Draci Brno (4-0)vs.Sokol Hluboká (4-3)2:3detailiScorePARSONS William (3-0)ČAPKA Filip (1-1)
15:00Cardion Hroši Brno (6-1)vs.Tempo Praha (2-5)5:3detailiScoreWHITEHEAD Raymond (2-0)RABINOWITZ Jake (0-3)
16:00Třebíč Nuclears (4-3)vs.Kotlářka Praha (2-5)7:4detailiScoreZACHOVAL Tomáš (1-0)MULHEARN Scott (0-1)
16:00Blesk Jablonec (1-7)vs.Eagles Praha (5-3)12:14detailiScoreUHLÍŘ Jan (1-0)RIEDL Karel (0-2)
NE 25.0413:00Tempo Praha (2-6)vs.Cardion Hroši Brno (7-1)9:2detailiScoreRABINOWITZ Jake (1-3)GRUNDMANN Martin (1-1)
13:00Sokol Hluboká (5-3)vs.Draci Brno (4-1)6:5detailiScoreBOYCE James (1-0)JENSEN Marcus Proctor (1-1)
13:00Kotlářka Praha (2-6)vs.Třebíč Nuclears (5-3)7:4detailiScoreCIHLÁŘ Josef (1-0)Walsh Connor(0-1)
ČT 29.0419:00Olympia Blansko (0-3)vs.Třebíč Nuclears (5-4)7:6detailiScoreKOSTKA Jakub (1-0)ZACHOVAL Tomàš (1-1)
PÁ 30.0419:00Draci Brno (4-2)vs.Kotlářka Praha (3-6)2:0detailiScoreCHROUST Radim (2-0)ERCOLI Lukáš (1-2)
19:00Eagles Praha (6-3)vs.Cardion Hroši Brno (7-2)10:0detailiScoreDUFFEK Tomáš (3-1)HLOUCH Lukáš (2-2)
19:00Arrows Ostrava (4-2)vs.Tempo Praha (3-6)4:1detailiScoreSATORIA Ondřej (1-0)MINAŘÍK Marek (1-3)
19:00Olympia Blansko (1-3)vs.Třebíč Nuclears (5-5)2:3detailiScorePACAL Lukáš (1-2)HAVLÍČEK Štěpán (0-2)
Květen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
SO 01.0513:00Cardion Hroši Brno (7-3)vs.Eagles Praha (7-3)8:9detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (2-2)WHITEHEAD Raymond (2-1)
13:00Kotlářka Praha (3-7)vs.Draci Brno (5-2)3:14detailiScoreČAPKA Filip (2-1)VAVRUŠA Jiří (1-1)
13:00Třebíč Nuclears (6-5)vs.Olympia Blansko (1-4)10:9detailiScoreBRABEC Matěj (1-0)BLAŽEK Aleš (0-1)
13:00Sokol Hluboká (6-3)vs.Blesk Jablonec (1-8)0:8detailiScoreHIKL Jiří (1-2)VOJTA Petr (1-1)
15:00Tempo Praha (3-7)vs.Arrows Ostrava (5-2)1:22detailiScoreBOKAJ Boris (3-0)RABINOWITZ Jake (1-4)
16:00Kotlářka Praha (3-8)vs.Draci Brno (6-2)2:1detailiScoreGILLESPIE Tate (1-2)MERGANS David (1-1)
16:00Cardion Hroši Brno (7-4)vs.Eagles Praha (8-3)4:2detailiScoreGRUNDMANN Martin (2-1)BLAŽEK Šimon (0-1)
16:00Sokol Hluboká (6-4)vs.Blesk Jablonec (2-8)9:6detailiScoreBOYCE James (2-0)SMILEY James Bergin (1-2)
NE 02.0513:00Tempo Praha (3-8)vs.Arrows Ostrava (6-2)6:4detailiScoreWAGMAN Joseph (2-1)ŠÍN Alexandr (0-1)
ÚT 04.0519:00Arrows Ostrava (6-3)vs.Olympia Blansko (1-5)11:0detailiScorePJONTEK Matyáš (2-0)KOSTKA Jakub (1-1)
PÁ 07.0519:00Eagles Praha (8-4)vs.Kotlářka Praha (4-8)11:7detailiScoreBLAŽEK Šimon (1-1)ERCOLI Lukáš (1-3)
19:00Draci Brno (6-3)vs.Tempo Praha (4-8)2:6detailiScoreMINAŘÍK Marek (2-3)CHROUST Radim (2-1)
19:00Arrows Ostrava (7-3)vs.Blesk Jablonec (2-9)13:2detailiScoreSATORIA Ondřej (2-0)ŠAFAŘÍK Filip (0-3)
19:00Olympia Blansko (1-6)vs.Sokol Hluboká (7-4)0:1detailiScoreNOVÁK Jan (3-0)RENGEL (0-1)
SO 08.0513:00Kotlářka Praha (4-9)vs.Eagles Praha (9-4)0:3detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (3-2)VAVRUŠA Jiří (1-2)
13:00Třebíč Nuclears (7-5)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)4:7detailiScoreVEČERKA Boris (1-0)ZACHOVAL Tomáš (1-2)
13:00Blesk Jablonec (2-10)vs.Arrows Ostrava (8-3)0:18detailiScoreBOKAJ Boris (4-0)FELL Anthony Jacob(0-1)
13:00Olympia Blansko (1-7)vs.Sokol Hluboká (8-4)5:8detailiScorePARSONS William (4-0)KOSTKA Jakub (1-2)
15:00Tempo Praha (5-8)vs.Draci Brno (6-4)3:1detailiScoreWAGMAN Joseph (3-1)ČAPKA Filip (2-2)
16:00Třebíč Nuclears (7-6)vs.Cardion Hroši Brno (9-4)12:0detailiScoreJOHNSON Ryan Johannes (3-1)WHITEHEAD Raymond (2-2)
NE 09.0513:00Eagles Praha (10-4)vs.Kotlářka Praha (4-10)7:10detailiScoreGILLESPIE Tate (2-2)KONRÁD Jan (0-2)
13:00Tempo Praha (6-8)vs.Draci Brno (6-5)2:5detailiScoreMERGANS David (2-1)RABINOWITZ Jake (1-5)
13:00Sokol Hluboká (9-4)vs.Olympia Blansko (1-8)12:2detailiScoreBOYCE James (3-0)FARKAŠ David (0-1)
13:00Blesk Jablonec (2-11)vs.Arrows Ostrava (9-3)2:10detailiScoreVOTAVA Filip (2-1)HIKL Jiří (1-3)
13:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Třebíč Nuclears (8-6)6:12detailiScoreREVELS Justin Robert (3-0)GRUNDMANN Martin (2-2)
ÚT 11.0519:00Arrows Ostrava (10-3)vs.Olympia Blansko (1-9)11:1detailiScoreSATORIA Matěj (1-1)TAUŠ Václav (0-2)
PÁ 14.0519:00Draci Brno (7-5)vs.Třebíč Nuclears (9-6)4:2detailiScoreCHROUST Radim (3-1)ZACHOVAL Tomáš (1-3)
19:00Olympia Blansko (1-10)vs.Blesk Jablonec (2-12)5:12detailiScoreBURIAN Radek (1-1)HAVLÍČEK Štěpán (0-3)
SO 15.0513:00Arrows Ostrava (11-3)vs.Cardion Hroši Brno (9-6)9:4detailiScoreSATORIA Ondřej (3-0)HLOUCH Lukáš (2-3)
13:00Kotlářka Praha (5-10)vs.Sokol Hluboká (10-4)1:9detailiScoreNOVÁK Jan (4-0)VAVRUŠA Jiří (1-3)
13:00Olympia Blansko (1-11)vs.Blesk Jablonec (3-12)3:5detailiScoreFELL Anthony (1-0)FARKAŠ David (0-2)
13:30Tempo Praha (6-9)vs.Eagles Praha (10-5)9:10detailiScoreDUFFEK Tomáš (4-1)VANK Ondřej (0-1)
16:00Třebíč Nuclears (9-7)vs.Draci Brno (8-5)5:9detailiScoreMERGANS David (3-1)JOHNSON Ryan Johannes (3-2)
16:00Cardion Hroši Brno (9-7)vs.Arrows Ostrava (12-3)3:10detailiScoreŠÍN Alexandr (1-1)KUCIN Jan (2-1)
16:00Kotlářka Praha (5-11)vs.Sokol Hluboká (11-4)2:3detailiScorePARSONS William (5-0)GILLESPIE Tate (2-3)
16:30Eagles Praha (11-5)vs.Tempo Praha (6-10)6:7detailiScoreZELENKA Michal (1-0)TRČKA Matyáš (0-2)
NE 16.0513:00Sokol Hluboká (12-4)vs.Kotlářka Praha (5-12)6:8detailiScoreNovák Frantisek(1-0)ROEMER Wesley (0-2)
13:00Cardion Hroši Brno (9-8)vs.Arrows Ostrava (13-3)12:11detailiScoreVEČERKA Boris (2-0)SATORIA Matěj (1-2)
13:00Draci Brno (9-5)vs.Třebíč Nuclears (9-8)3:2detailiScoreJENSEN Marcus Proctor (2-1)REVELS Justin Robert (3-1)
13:30Eagles Praha (11-6)vs.Tempo Praha (7-10)4:3detailiScoreCOSGROVE Andrew (1-0)RABINOWITZ Jake (1-6)
ÚT 18.0519:00Olympia Blansko (1-12)vs.Arrows Ostrava (13-4)4:15detailiScoreŠín Alexandr (2-1)Tauš Václav (0-3)
PÁ 21.0519:00Olympia Blansko (1-13)vs.Eagles Praha (12-6)4:1detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (1-3)KONRÁD Jan (0-3)
19:00Arrows Ostrava (14-4)vs.Draci Brno (10-5)9:7detailiScoreSATORIA Ondřej (4-0)VAŠOUREK Jan (0-1)
SO 22.0513:00Blesk Jablonec (4-12)vs.Kotlářka Praha (6-12)14:5detailiScoreHIKL Jiří (2-3)GILLESPIE Tate (2-4)
13:00Sokol Hluboká (12-5)vs.Cardion Hroši Brno (10-8)6:0detailiScoreNOVÁK Jan (5-0)HLOUCH Lukáš (2-4)
13:00Třebíč Nuclears (9-9)vs.Tempo Praha (7-11)1:4detailiScoreMINAŘÍK Marek (3-3)JOHNSON Ryan Johannes (3-3)
13:00Eagles Praha (12-7)vs.Olympia Blansko (2-13)3:0detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (4-2)KOSTKA Jakub (1-3)
16:00Blesk Jablonec (5-12)vs.Kotlářka Praha (6-13)7:1detailiScoreFELL Anthony (2-0)VAVRUŠA Jiří (1-4)
16:00Sokol Hluboká (13-5)vs.Cardion Hroši Brno (10-9)0:7detailiScoreGRUNDMANN Martin (3-2)PARSONS William (5-1)
16:00Třebíč Nuclears (9-10)vs.Tempo Praha (8-11)7:1detailiScoreREVELS Justin Robert (4-1)RABINOWITZ Jake (1-7)
NE 23.0512:00Eagles Praha (13-7)vs.Olympia Blansko (2-14)6:5detailiScorePRAŽÁK Albert (1-0)NĚMEC Jaroslav (0-1)
13:00Arrows Ostrava (15-4)vs.Draci Brno (10-6)5:3detailiScoreLEMMON Alec (1-0)FURKO Ondřej (0-1)
13:00Tempo Praha (8-12)vs.Třebíč Nuclears (10-10)13:12detailiScoreZELENKA Martin (1-0)DOLEŽAL Dominik (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (11-9)vs.Sokol Hluboká (13-6)12:8detailiScoreWHITEHEAD Raymond (3-2)VLACH Vojtěch (0-1)
13:00Kotlářka Praha (6-14)vs.Blesk Jablonec (6-12)4:2detailiScoreERCOLI Lukáš (2-3)SMILEY James Bergin (1-3)
16:00Draci Brno (10-7)vs.Arrows Ostrava (16-4)8:7detailiScoreVAŠOUREK Jan (1-1)SATORIA Matěj (1-3)
ÚT 25.0519:00Olympia Blansko (2-15)vs.Draci Brno (11-7)0:8detailiScoreCHROUST Radim (4-1)FARKAŠ David (0-3)
PÁ 28.0519:00Draci Brno (12-7)vs.Eagles Praha (14-7)10:1detailiScoreMERGANS David (4-1)BLAŽEK Šimon (1-2)
19:00Arrows Ostrava (16-5)vs.Kotlářka Praha (7-14)16:0detailiScoreVOTAVA Filip (3-1)NOVÁK František (0-2)
19:00Olympia Blansko (2-16)vs.Tempo Praha (9-12)0:10detailiScoreMINAŘÍK Marek (4-3)KOSTKA Jakub (1-4)
SO 29.0513:00Draci Brno (13-7)vs.Eagles Praha (14-8)2:7detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (5-2)CHROUST Radim (4-2)
13:00Arrows Ostrava (17-5)vs.Kotlářka Praha (7-15)9:3detailiScoreSATORIA Ondřej (5-0)GILLESPIE Tate (2-5)
13:00Cardion Hroši Brno (12-9)vs.Blesk Jablonec (6-13)11:12detailSMILEY James Bergin (2-3)CROCE Kellen (0-1)
13:00Sokol Hluboká (13-7)vs.Třebíč Nuclears (10-11)11:5detailiScoreNOVÁK Jan (6-0)SMEJKAL Lukáš (0-1)
15:00Tempo Praha (10-12)vs.Olympia Blansko (2-17)5:0detailiScoreWAGMAN Joseph (4-1)RENGEL VILLARROEL (0-2)
16:00Cardion Hroši Brno (12-10)vs.Blesk Jablonec (7-13)10:1detailiScoreGRUNDMANN Martin (4-2) Fell(0-1)
16:00Sokol Hluboká (14-7)vs.Třebíč Nuclears (10-12)3:2detailiScorePARSONS William (6-1)JOHNSON Ryan Johannes (3-4)
NE 30.0513:00Eagles Praha (15-8)vs.Draci Brno (13-8)0:11detailiScoreČAPKA Filip (3-2)DUFFEK Tomáš (4-2)
13:00Kotlářka Praha (7-16)vs.Arrows Ostrava (18-5)4:3detailiScoreVAVRUŠA Jiří (2-4)SATORIA Matěj (1-4)
13:00Tempo Praha (11-12)vs.Olympia Blansko (2-18)4:7detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (2-3)O`ROURKE Nicolas (0-1)
13:00Blesk Jablonec (7-14)vs.Cardion Hroši Brno (13-10)11:13detailiScoreKUCIN Jan (3-1)SMILEY James Bergin (2-4)
13:00Třebíč Nuclears (10-13)vs.Sokol Hluboká (15-7)1:2detailiScoreBOYCE James (4-0)REVELS Justin Robert (4-2)
Červen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
ÚT 01.0619:00Olympia Blansko (3-18)vs.Draci Brno (14-8)1:6detailiScoreFURKO Ondřej (1-1)NEBENFÜHR Jan (0-1)
ST 02.0614:00Blesk Jablonec (7-15)vs.Sokol Hluboká (16-7)3:13detailiScoreROEMER Wesley (1-2)ŠAFAŘÍK Filip (0-4)
PÁ 04.0619:00Draci Brno (15-8)vs.Cardion Hroši Brno (14-10)6:0detailiScoreCHROUST Radim (5-2)KUCIN Jan (3-2)
19:00Arrows Ostrava (18-6)vs.Sokol Hluboká (17-7)8:5detailiScoreSATORIA Ondřej (6-0)ZHUPANIN Vasil (0-1)
19:00Olympia Blansko (3-19)vs.Kotlářka Praha (8-16)8:11detailiScoreDUPAL Štěpán (1-0)TAUŠ Václav (0-4)
19:00Eagles Praha (15-9)vs.Třebíč Nuclears (10-14)4:1detailiScoreDUFFEK Tomáš (5-2)JOHNSON Ryan Johannes (3-5)
SO 05.0612:00Tempo Praha (11-13)vs.Blesk Jablonec (7-16)15:0detailiScoreMINAŘÍK Marek (5-3)HIKL Jiří (2-4)
13:00Arrows Ostrava (19-6)vs.Sokol Hluboká (17-8)8:1detailiScoreKUBOVČÍK Martin (1-0)PARSONS William (6-2)
13:00Kotlářka Praha (9-16)vs.Olympia Blansko (3-20)5:8detailiScoreKOSTKA Jakub (2-4)GILLESPIE Tate (2-6)
13:00Třebíč Nuclears (10-15)vs.Eagles Praha (16-9)2:1detailiScoreREVELS Justin Robert (5-2)GOLDSMITH Carson Stanhope (5-3)
13:00Cardion Hroši Brno (14-11)vs.Draci Brno (16-8)9:13detailiScoreMERGANS David (5-1)ŘÍČNÝ Tomáš (0-1)
15:00Tempo Praha (12-13)vs.Blesk Jablonec (7-17)9:4detailiScoreWAGMAN Joseph (5-1)FELL Anthony Jacob(0-2)
16:00Třebíč Nuclears (11-15)vs.Eagles Praha (16-10)3:9detailiScoreKONRÁD Jan (1-3)PACAL Lukáš (1-3)
16:00Kotlářka Praha (9-17)vs.Olympia Blansko (4-20)17:4detailiScoreVAVRUŠA Jiří (3-4)BLAŽEK Aleš (0-2)
NE 06.0613:00Draci Brno (17-8)vs.Cardion Hroši Brno (14-12)9:1detailiScoreČAPKA Filip (4-2)VEČERKA Boris (2-1)
13:00Sokol Hluboká (17-9)vs.Arrows Ostrava (20-6)4:15detailiScoreSATORIA Matěj (2-4)ŠŤASTNÝ David (1-1)
13:00Blesk Jablonec (7-18)vs.Tempo Praha (13-13)16:12detailiScoreSMILEY James Bergin (3-4)RABINOWITZ Jake (1-8)
ST 09.0619:00Draci Brno (18-8)vs.Olympia Blansko (4-21)2:6detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (3-3)FURKO Ondřej (1-2)
SO 12.0613:00Blesk Jablonec (8-18)vs.Olympia Blansko (5-21)11:12detailiScoreRENGEL Luis(1-0)FELL Anthony (2-1)
ÚT 15.0619:00Eagles Praha (0-0)vs.Tempo Praha (0-0)1:0detailiScoreGOLDSMITH Carson Stanhope (6-3)RABINOWITZ Jake (1-9)
PÁ 18.0619:00Eagles Praha (1-0)vs.Sokol Hluboká (0-0)7:6detailiScoreVYKLICKÝ Šimon (1-0)BOYCE James (4-1)
19:00Draci Brno (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)6:2detailiScoreHERNANDEZ Omar Jose Conoropo(1-0)KUCIN Jan (3-3)
19:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Tempo Praha (0-1)13:7detailiScoreSATORIA Ondřej (7-0)ČUHEL Lubomír (0-1)
SO 19.0613:00Cardion Hroši Brno (0-1)vs.Draci Brno (1-0)1:8detailiScoreČAPKA Filip (5-2)GRUNDMANN Martin (4-3)
13:00Eagles Praha (2-0)vs.Sokol Hluboká (0-1)9:5detailiScoreBLAŽEK Šimon (2-2)PARSONS William (6-3)
15:00Tempo Praha (0-2)vs.Arrows Ostrava (1-0)9:2detailiScoreMINAŘÍK Marek (6-3)LEMMON Alec (1-1)
NE 20.0613:00Cardion Hroši Brno (0-2)vs.Draci Brno (2-0)9:7detailiScoreCROCE Kellen (1-1)VAŠOUREK Jan (1-2)
13:00Tempo Praha (1-2)vs.Arrows Ostrava (1-1)2:8detailiScoreBOKAJ Boris (5-0)WAGMAN Joseph (5-2)
13:00Sokol Hluboká (0-2)vs.Eagles Praha (3-0)8:1detailiScoreROEMER Wesley (2-2)Cosgrove Andrew (1-1)
Červenec
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 02.0719:00Arrows Ostrava (2-1)vs.Eagles Praha (3-1)11:1detailiScoreLEMMON Alec (2-1)KONRÁD Jan (1-4)
19:00Draci Brno (2-1)vs.Sokol Hluboká (1-2)3:2detailiScoreSCHNEIDER Martin (1-0)VLACH Vojtěch (0-2)
SO 03.0713:00Cardion Hroši Brno (1-2)vs.Tempo Praha (1-3)0:7detailiScoreMINAŘÍK Marek (7-3)KUCIN Jan (3-4)
13:00Arrows Ostrava (3-1)vs.Eagles Praha (3-2)5:8detailiScoreDUFFEK Tomáš (6-2)BOKAJ Boris (5-1)
13:00Draci Brno (3-1)vs.Sokol Hluboká (1-3)10:1detailiScoreČAPKA Filip (6-2)VOJTA Petr (1-2)
16:00Cardion Hroši Brno (1-3)vs.Tempo Praha (2-3)1:9detailiScoreWAGMAN Joseph (6-2)WHITEHEAD Raymond (3-3)
NE 04.0713:00Sokol Hluboká (1-4)vs.Draci Brno (4-1)4:3detailiScoreROEMER Wesley (3-2)NEBENFÜHR Jan (0-2)
13:00Tempo Praha (3-3)vs.Cardion Hroši Brno (1-4)17:13detailiScoreRABINOWITZ Jake (2-9)Puškár Michal (0-1)
13:00Eagles Praha (4-2)vs.Arrows Ostrava (3-2)3:9detailiScoreŠÍN Alexandr (3-1)BLAŽEK Šimon (2-3)
ČT 08.0719:00Arrows Ostrava (4-2)vs.Draci Brno (4-2)3:2detailiScoreSATORIA Ondřej (8-0)SCHNEIDER Martin (1-1)
PÁ 09.0719:00Draci Brno (4-3)vs.Arrows Ostrava (5-2)8:1detailiScoreCHROUST Radim (6-2)SATORIA Matěj (2-5)
SO 10.0713:00Tempo Praha (4-3)vs.Eagles Praha (4-3)11:6detailiScoreRABINOWITZ Jake (3-9)BLAŽEK Šimon (2-4)
13:00Draci Brno (5-3)vs.Arrows Ostrava (5-3)5:4detailiScoreSCHNEIDER Martin (2-1)BOKAJ Boris (5-2)
13:00Sokol Hluboká (2-4)vs.Cardion Hroši Brno (1-5)3:2detailiScore
16:00Sokol Hluboká (3-4)vs.Cardion Hroši Brno (1-6)4:7detailiScorePuškár Michal (1-1)VLACH Vojtěch (0-3)
NE 11.0713:00Cardion Hroši Brno (2-6)vs.Sokol Hluboká (3-5)1:13detailiScoreROEMER Wesley (4-2)HLOUCH Lukáš (2-5)
ÚT 13.0719:00Tempo Praha (5-3)vs.Eagles Praha (4-4)0:5detailiScoreDUFFEK Tomáš (7-2)O`ROURKE Nicolas (0-2)
PÁ 16.0719:00Eagles Praha (5-4)vs.Cardion Hroši Brno (2-7)15:0detailiScoreENEA Joseph Evan (1-0)BÍLEK Jakub (0-1)
SO 17.0713:00Eagles Praha (6-4)vs.Cardion Hroši Brno (2-8)11:6detailiScorePRAŽÁK Albert (2-0)JACQUES Adam (0-1)
NE 18.0713:00Cardion Hroši Brno (2-9)vs.Eagles Praha (7-4)7:5detailiScoreWHITEHEAD Raymond (4-3)BLAŽEK Šimon (2-5)
PÁ 23.0719:00Arrows Ostrava (5-4)vs.Cardion Hroši Brno (3-9)6:2detailiScoreLEMMON Alec (3-1)BÍLEK Jakub (0-2)
19:00Eagles Praha (7-5)vs.Draci Brno (6-3)4:0detailiScoreDUFFEK Tomáš (8-2)ČAPKA Filip (6-3)
SO 24.0713:00Arrows Ostrava (6-4)vs.Cardion Hroši Brno (3-10)13:3detailiScoreBOKAJ Boris (6-2)WHITEHEAD Raymond (4-4)
13:00Draci Brno (6-4)vs.Eagles Praha (8-5)14:12detailiScoreSCHNEIDER Martin (3-1)PRAŽÁK Albert (2-1)
13:00Sokol Hluboká (4-5)vs.Tempo Praha (5-4)4:3detailiScoreBOYCE James (5-1)RABINOWITZ Jake (3-10)
16:00Sokol Hluboká (5-5)vs.Tempo Praha (5-5)5:4detailiScorePARSONS William (7-3)ZELENKA Michal (1-1)
NE 25.0713:00Eagles Praha (8-6)vs.Draci Brno (7-4)4:12detailiScoreCONOROPO Omar(1-0)BLAŽEK Šimon (2-6)
13:00Tempo Praha (5-6)vs.Sokol Hluboká (6-5)11:9detailiScoreRABINOWITZ Jake (4-10)ROEMER Wesley (4-3)
16:00Cardion Hroši Brno (3-11)vs.Arrows Ostrava (7-4)6:13detailiScoreŠÍN Alexandr (4-1)VEČERKA Boris (2-2)
PÁ 30.0719:00Draci Brno (8-4)vs.Tempo Praha (6-6)0:0
19:00Arrows Ostrava (8-4)vs.Sokol Hluboká (6-6)0:0
SO 31.0713:00Draci Brno (8-4)vs.Tempo Praha (6-6)0:0
13:00Arrows Ostrava (8-4)vs.Sokol Hluboká (6-6)0:0
Srpen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
NE 01.0813:00Sokol Hluboká (6-6)vs.Arrows Ostrava (8-4)0:0
13:00Tempo Praha (6-6)vs.Draci Brno (8-4)0:0