vyberte sezonu:

vyberte tým:

Sezona 2022

Duben
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 01.0419:00Draci Brno (0-0)vs.Eagles Praha (0-0)9:6detailiScoreČAPKA Filip (1-0)DUFFEK Tomáš (0-1)
SO 02.0412:00Sokol Hluboká (0-0)vs.Technika Brno (0-0)11:3detailiScorePARSONS Laurence (1-0)BRABEC Matěj (0-1)
12:00Cardion Hroši Brno (0-0)vs.Třebíč Nuclears (0-0)9:1detailiScoreKENNEDY Jon (1-0)ROMERO Enrique (0-1)
13:00Draci Brno (1-0)vs.Eagles Praha (0-1)13:3detailiScoreWERNET Gillian (1-0)PRAŽÁK Albert (0-1)
15:00Cardion Hroši Brno (1-0)vs.Třebíč Nuclears (0-1)5:3detailiScoreHLOUCH Lukáš (1-0)JOHNSON Ryan (0-1)
NE 03.0412:00Sokol Hluboká (1-0)vs.Technika Brno (0-1)7:13detailiScoreTHODE Parker(1-0)VOJTA Petr (0-1)
13:00Eagles Praha (0-2)vs.Draci Brno (2-0)12:15detailiScoreHRBEK Tomáš (1-0)WILSON David (0-1)
13:00Tempo Praha (0-0)vs.Arrows Ostrava (0-0)7:6detailiScoreVANK Ondřej (1-0)SATORIA Matěj (0-1)
15:00Technika Brno (1-1)vs.Sokol Hluboká (1-1)1:5detailiScoreBOYCE James (1-0)KRAUT Svatoslav (0-1)
PÁ 08.0419:00Eagles Praha (0-3)vs.Technika Brno (1-2)8:4detailiScoreDUFFEK Tomáš (1-1)THODE Parker(1-1)
SO 09.0412:00Technika Brno (1-3)vs.Eagles Praha (1-3)6:16detailWilson David (1-1)Brabec Matěj (0-2)
12:00Cardion Hroši Brno (2-0)vs.Arrows Ostrava (0-1)0:1detailiScoreSatoria Ondřej (1-0)CROCE Kellen (0-1)
12:00Tempo Praha (1-0)vs.Třebíč Nuclears (0-2)5:1detailiScoreDUPAL Štěpán (1-0)JOHNSON Ryan (0-2)
13:00Draci Brno (3-0)vs.Sokol Hluboká (2-1)10:0detailiScoreČAPKA Filip (2-0)PARSONS Laurence (1-1)
15:00Technika Brno (1-4)vs.Eagles Praha (2-3)0:19detailiScorePRAŽÁK Albert (1-1)NETOPILÍK Matěj (0-1)
15:00Cardion Hroši Brno (2-1)vs.Arrows Ostrava (1-1)16:6detailiScoreERCOLI Lukáš (1-0)VOTAVA Filip (0-1)
15:00Tempo Praha (2-0)vs.Třebíč Nuclears (0-3)5:1detailiScoreSKUIJA Ethan Michael (1-0)SMEJKAL Lukáš (0-1)
16:00Draci Brno (4-0)vs.Sokol Hluboká (2-2)15:4detailiScoreWERNET Gillian (2-0)VOJTA Petr (0-2)
NE 10.0413:00Sokol Hluboká (2-3)vs.Draci Brno (5-0)0:4detailiScoreHRBEK Tomáš (2-0)BOYCE James (1-1)
13:00Arrows Ostrava (1-2)vs.Cardion Hroši Brno (3-1)3:1detailiScoreŠín Alexandr (1-0)Němčanský Matyáš (0-1)
15:00Třebíč Nuclears (0-4)vs.Tempo Praha (3-0)5:4detailiScoreBARTO Jeffrey (1-0)DUPAL Štěpán (1-1)
PÁ 15.0413:00Eagles Praha (3-3)vs.Cardion Hroši Brno (3-2)6:5detailiScoreUHLÍŘ Jan (1-0)WHITEHEAD Raymond (0-1)
19:00Arrows Ostrava (2-2)vs.Draci Brno (6-0)1:9detailiScoreČAPKA Filip (3-0)SATORIA Ondřej (1-1)
SO 16.0412:00Tempo Praha (3-1)vs.Technika Brno (1-5)3:2detailiScoreMINAŘÍK Marek (1-0)JURČÍK Tomáš (0-1)
12:00Sokol Hluboká (2-4)vs.Třebíč Nuclears (1-4)5:0detailiScoreBOYCE James (2-1)PACAL Lukáš (0-1)
13:00Eagles Praha (4-3)vs.Cardion Hroši Brno (3-3)11:10detailiScoreZAVADIL Tadeáš (1-0)CROCE Kellen (0-2)
15:00Tempo Praha (4-1)vs.Technika Brno (1-6)1:2detailiScoreTHODE Parker(2-1)SKUIJA Ethan Michael (1-1)
15:00Sokol Hluboká (3-4)vs.Třebíč Nuclears (1-5)3:7detailiScoreJOHNSON Ryan (1-2)PARSONS Laurence (1-2)
NE 17.0413:00Cardion Hroši Brno (3-4)vs.Eagles Praha (5-3)6:12detailiScoreWILSON David (2-1)BÍLEK Jakub (0-1)
13:00Draci Brno (7-0)vs.Arrows Ostrava (2-3)11:0detailiScoreWERNET Gillian (3-0)ŠÍN Alexandr (0-1)
13:00Technika Brno (2-6)vs.Tempo Praha (4-2)5:7detailiScoreFELL Anthony (1-0)BRABEC Matěj (0-3)
15:00Třebíč Nuclears (2-5)vs.Sokol Hluboká (3-5)3:2detailiScoreBARTO Jeffrey (2-0)MULHEARN Scott (0-1)
16:00Arrows Ostrava (2-4)vs.Draci Brno (8-0)0:8detailiScoreHRBEK Tomáš (3-0)SATORIA Matěj (0-2)
PÁ 22.0419:00Arrows Ostrava (2-5)vs.Třebíč Nuclears (3-5)3:5detailiScoreJOHNSON Ryan (2-2)LEMMON Alec (0-1)
SO 23.0412:00Sokol Hluboká (3-6)vs.Cardion Hroši Brno (3-5)1:0detailiScoreBOYCE James (3-1)CROCE Winslow(0-1)
13:00Technika Brno (2-7)vs.Draci Brno (9-0)3:13detailiScoreČAPKA Filip (4-0)BURIAN Radek (0-1)
15:00Třebíč Nuclears (4-5)vs.Arrows Ostrava (2-6)9:6detailiScoreVESELÝ Adam (1-0)CIHLÁŘ Josef (0-1)
15:00Sokol Hluboká (4-6)vs.Cardion Hroši Brno (3-6)6:4detailiScoreVOJTA Petr (1-2)BÍLEK Jakub (0-2)
16:00Technika Brno (2-8)vs.Draci Brno (10-0)3:12detailiScoreAGUIAR (1-0)JUST Daniel (0-1)
NE 24.0413:00Cardion Hroši Brno (3-7)vs.Sokol Hluboká (5-6)8:4detailiScoreCROCE Kellen (1-2)PARSONS Laurence (1-3)
15:00Třebíč Nuclears (5-5)vs.Arrows Ostrava (2-7)7:2detailiScoreROMERO Orlando(1-0)SATORIA Ondřej (1-2)
PO 25.0419:00Draci Brno (11-0)vs.Technika Brno (2-9)4:3detailiScoreWERNET Gillian (4-0)RENGEL Miguel(0-1)
19:00Eagles Praha (6-3)vs.Tempo Praha (5-2)4:7detailiScoreMINAŘÍK Marek (2-0)WILSON David (2-2)
ÚT 26.0419:00Eagles Praha (6-4)vs.Tempo Praha (6-2)1:5detailiScoreSKUIJA Ethan Michael (2-1)DUFFEK Tomáš (1-2)
ST 27.0416:00Třebíč Nuclears (6-5)vs.Cardion Hroši Brno (4-7)0:1detailiScoreERCOLI Lukáš (2-0)PACAL Lukáš (0-2)
PÁ 29.0419:00Arrows Ostrava (2-8)vs.Eagles Praha (6-5)12:5detailiScoreLemmon Alec (1-1)Pražák Albert (1-2)
19:00Draci Brno (12-0)vs.Cardion Hroši Brno (5-7)6:3detailiScoreČAPKA Filip (5-0)BÍLEK Jakub (0-3)
SO 30.0412:00Třebíč Nuclears (6-6)vs.Technika Brno (2-10)5:2detailiScoreJOHNSON Johannes(1-0)THODE Parker(2-2)
12:00Sokol Hluboká (5-7)vs.Tempo Praha (7-2)3:7detailiScoreMINAŘÍK Marek (3-0)PARSONS Laurence (1-4)
13:00Arrows Ostrava (3-8)vs.Eagles Praha (6-6)3:9detailiScoreWILSON David (3-2)SATORIA Matěj (0-3)
13:00Draci Brno (13-0)vs.Cardion Hroši Brno (5-8)9:1detailiScoreWERNET Gillian (5-0)KENNEDY Dale(0-1)
15:00Třebíč Nuclears (7-6)vs.Technika Brno (2-11)7:6detailiScoreBARTO Jeffrey (3-0)RENGEL Miguel(0-2)
15:00Sokol Hluboká (5-8)vs.Tempo Praha (8-2)1:2detailiScoreRABINOWITZ Jake (1-0)ŠŤASTNÝ David (0-1)
Květen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
NE 01.0513:00Eagles Praha (7-6)vs.Arrows Ostrava (3-9)3:4detailiScoreSATORIA Ondřej (2-2)ZAVADIL Tadeáš (1-1)
13:00Cardion Hroši Brno (5-9)vs.Draci Brno (14-0)12:6detailiScoreCROCE Kellen (2-2)HRBEK Tomáš (3-1)
13:00Tempo Praha (9-2)vs.Sokol Hluboká (5-9)2:4detailiScoreHAVLÍČEK Štěpán (1-0)FELL Anthony Jacob(0-1)
13:00Technika Brno (2-12)vs.Třebíč Nuclears (8-6)2:17detailiScorePACAL Lukáš (1-2)RENGEL Luis (0-1)
PÁ 06.0519:00Eagles Praha (7-7)vs.Sokol Hluboká (6-9)5:4detailiScoreZAVADIL Tadeáš (2-1)MULHEARN Scott (0-2)
19:00Arrows Ostrava (4-9)vs.Technika Brno (2-13)2:0detailiScoreVykoukal Marko (1-0)Brabec Matěj (0-4)
19:00Draci Brno (14-1)vs.Třebíč Nuclears (9-6)7:8detailiScoreJOHNSON Johannes(2-0)TAUŠ Václav (0-1)
SO 07.0513:00Tempo Praha (9-3)vs.Cardion Hroši Brno (6-9)3:8detailiScoreCROCE Kellen (3-2)MINAŘÍK Marek (3-1)
13:00Eagles Praha (8-7)vs.Sokol Hluboká (6-10)11:4detailiScoreWILSON David (4-2)VOJTA Petr (1-3)
15:00Technika Brno (2-14)vs.Arrows Ostrava (5-9)3:9detailiScoreBOKAJ Boris (1-0)PARKER Thode (0-1)
16:00Tempo Praha (9-4)vs.Cardion Hroši Brno (7-9)4:7detailiScoreHUSSEY John (1-0)FELL Anthony Jacob(0-2)
16:00Třebíč Nuclears (10-6)vs.Draci Brno (14-2)3:8detailiScoreWERNET Gillian (6-0)PACAL Lukáš (1-3)
NE 08.0513:00Cardion Hroši Brno (8-9)vs.Tempo Praha (9-5)2:4detailiScoreSKUIJA Michael(1-0)BÍLEK Jakub (0-4)
13:00Sokol Hluboká (6-11)vs.Eagles Praha (9-7)4:3detailiScore
13:00Technika Brno (2-15)vs.Arrows Ostrava (6-9)2:3detailiScoreLEMMON Alec (2-1)RENGEL Luis (0-2)
16:00Třebíč Nuclears (10-7)vs.Draci Brno (15-2)4:10detailiScoreHRBEK Tomáš (4-1)ROMERO Orlando(1-1)
PÁ 13.0519:00Draci Brno (16-2)vs.Tempo Praha (10-5)5:0detailiScoreČAPKA Filip (6-0)RABINOWITZ Jake (1-1)
19:00Arrows Ostrava (7-9)vs.Sokol Hluboká (7-11)3:1iScore
19:00Eagles Praha (9-8)vs.Třebíč Nuclears (10-8)13:3detailiScoreDUFFEK Tomáš (2-2)SMEJKAL Lukáš (0-2)
SO 14.0513:00Arrows Ostrava (8-9)vs.Sokol Hluboká (7-12)12:2detailiScoreLemmon Alec (3-1)Villa Kermin (0-1)
13:00Draci Brno (17-2)vs.Tempo Praha (10-6)1:6detailiScoreVANK Ondřej (2-0)VEČERKA Viktor (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (8-10)vs.Technika Brno (2-16)3:2detailiScoreKENNEDY Jon (2-0)RENGEL Miguel(0-3)
13:00Eagles Praha (10-8)vs.Třebíč Nuclears (10-9)19:4detailiScorePRAŽÁK Albert (2-2)ROMERO Enrique (0-2)
16:00Cardion Hroši Brno (9-10)vs.Technika Brno (2-17)6:1detailiScoreERCOLI Lukáš (3-0)THODE Parker(2-3)
NE 15.0513:00Technika Brno (2-18)vs.Cardion Hroši Brno (10-10)13:19detailiScoreBÍLEK Jakub (1-4)KRAUT Svatoslav (0-2)
13:00Tempo Praha (11-6)vs.Draci Brno (17-3)4:5detailiScoreJAIME Juan(1-0)FELL Anthony Jacob(0-3)
13:00Sokol Hluboká (7-13)vs.Arrows Ostrava (9-9)7:3detailiScorePalma Alexander (1-0)ŠÍN Alexandr (0-2)
16:00Třebíč Nuclears (10-10)vs.Eagles Praha (11-8)11:1detailiScorePACAL Lukáš (2-3)WILSON David (4-3)
PÁ 20.0519:00Arrows Ostrava (9-10)vs.Tempo Praha (11-7)0:0
SO 21.0513:00Arrows Ostrava (9-10)vs.Tempo Praha (11-7)0:0
NE 22.0514:00Tempo Praha (11-7)vs.Eagles Praha (11-9)0:0iScore