Sezona 2022 - ARR
Duben
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NE 03.04 | 13:00 | ZČ | Tempo Praha (0-0) | vs. | Arrows Ostrava (0-0) | 7:6 | detail | odkaz | VANK Ondřej (1-0) | SATORIA Matěj (0-1) |
SO 09.04 | 12:00 | ZČ | Cardion Hroši Brno (2-0) | vs. | Arrows Ostrava (0-1) | 0:1 | detail | odkaz | Satoria Ondřej (1-0) | CROCE Kellen(0-1) |
15:00 | ZČ | Cardion Hroši Brno (2-1) | vs. | Arrows Ostrava (1-1) | 16:6 | detail | odkaz | ERCOLI Lukáš (1-0) | VOTAVA Filip (0-1) | |
NE 10.04 | 13:00 | ZČ | Arrows Ostrava (1-2) | vs. | Cardion Hroši Brno (3-1) | 3:1 | detail | odkaz | Šín Alexandr (1-0) | Němčanský Matyáš (0-1) |
PÁ 15.04 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (2-2) | vs. | Draci Brno (6-0) | 1:9 | detail | odkaz | ČAPKA Filip (3-0) | SATORIA Ondřej (1-1) |
NE 17.04 | 13:00 | ZČ | Draci Brno (7-0) | vs. | Arrows Ostrava (2-3) | 11:0 | detail | odkaz | WERNET Gillian (3-0) | ŠÍN Alexandr (1-1) |
16:00 | ZČ | Arrows Ostrava (2-4) | vs. | Draci Brno (8-0) | 0:8 | detail | odkaz | HRBEK Tomáš (3-0) | SATORIA Matěj (0-2) | |
PÁ 22.04 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (2-5) | vs. | Třebíč Nuclears (3-5) | 3:5 | detail | odkaz | JOHNSON Ryan (2-2) | LEMMON Alec (0-1) |
SO 23.04 | 15:00 | ZČ | Třebíč Nuclears (4-5) | vs. | Arrows Ostrava (2-6) | 9:6 | detail | odkaz | VESELÝ Adam (1-0) | CIHLÁŘ Josef (0-1) |
NE 24.04 | 15:00 | ZČ | Třebíč Nuclears (5-5) | vs. | Arrows Ostrava (2-7) | 7:2 | detail | odkaz | ROMERO Orlando (1-0) | SATORIA Ondřej (1-2) |
PÁ 29.04 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (2-8) | vs. | Eagles Praha (6-5) | 12:5 | detail | odkaz | Lemmon Alec (1-1) | Pražák Albert (1-2) |
SO 30.04 | 13:00 | ZČ | Arrows Ostrava (3-8) | vs. | Eagles Praha (6-6) | 3:9 | detail | odkaz | WILSON David (3-2) | SATORIA Matěj (0-3) |
Květen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NE 01.05 | 13:00 | ZČ | Eagles Praha (7-6) | vs. | Arrows Ostrava (3-9) | 3:4 | detail | odkaz | SATORIA Ondřej (2-2) | ZAVADIL Tadeáš (1-1) |
PÁ 06.05 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (4-9) | vs. | Technika Brno (2-13) | 2:0 | detail | odkaz | Vykoukal Marko (1-0) | Brabec Matěj (0-4) |
SO 07.05 | 15:00 | ZČ | Technika Brno (2-14) | vs. | Arrows Ostrava (5-9) | 3:9 | detail | odkaz | BOKAJ Boris (1-0) | PARKER Thode(0-1) |
NE 08.05 | 13:00 | ZČ | Technika Brno (2-15) | vs. | Arrows Ostrava (6-9) | 2:3 | detail | odkaz | LEMMON Alec (2-1) | RENGEL Luis (0-2) |
PÁ 13.05 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (7-9) | vs. | Sokol Hluboká (7-11) | 3:1 | detail | odkaz | Satoria Ondřej (3-2) | Parsons William (0-1) |
SO 14.05 | 13:00 | ZČ | Arrows Ostrava (8-9) | vs. | Sokol Hluboká (7-12) | 12:2 | detail | odkaz | Lemmon Alec (3-1) | Villa Kermin (0-1) |
NE 15.05 | 13:00 | ZČ | Sokol Hluboká (7-13) | vs. | Arrows Ostrava (9-9) | 7:3 | detail | odkaz | Palma Alexander (1-0) | ŠÍN Alexandr (1-2) |
PÁ 20.05 | 19:00 | ZČ | Arrows Ostrava (9-10) | vs. | Tempo Praha (11-7) | 16:6 | detail | odkaz | ŠÍN Alexandr (2-2) | VANK Ondřej (2-1) |
SO 21.05 | 13:00 | ZČ | Arrows Ostrava (10-10) | vs. | Tempo Praha (11-8) | 4:8 | detail | odkaz | Rabinowitz Jake (2-1) | Cihlář Josef (0-2) |
PÁ 27.05 | 19:00 | NČ | Eagles Praha (0-0) | vs. | Arrows Ostrava (0-0) | 1:10 | detail | odkaz | SATORIA Ondřej (4-2) | DUFFEK Tomáš (2-3) |
SO 28.05 | 13:00 | NČ | Eagles Praha (0-1) | vs. | Arrows Ostrava (1-0) | 5:8 | detail | odkaz | ŠÍN Alexandr (3-2) | WILSON David (4-4) |
NE 29.05 | 13:00 | NČ | Arrows Ostrava (2-0) | vs. | Eagles Praha (0-2) | 2:10 | detail | odkaz | GRIEDER Andrew (2-0) | LEMMON Alec (3-2) |
Červen
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ST 01.06 | 19:00 | NČ | Draci Brno (2-1) | vs. | Arrows Ostrava (2-1) | 10:3 | detail | odkaz | ČAPKA Filip (7-0) | BOKAJ Boris (1-1) |
PÁ 03.06 | 19:00 | NČ | Arrows Ostrava (2-2) | vs. | Draci Brno (3-1) | 3:8 | detail | odkaz | WERNET Gillian (7-1) | LEMMON Alec (3-3) |
ST 29.06 | 19:00 | NČ | Arrows Ostrava (2-3) | vs. | Draci Brno (4-1) | 2:4 | detail | odkaz | SCHNEIDER Martin (1-0) | Šín Alexandr (3-3) |
Červenec
Datum Datum zápasuDatum | Čas čas zápasuČas | Fáze sezony ZČ = základní část NČ = nadstavbová část PO = play-offFáze | Domácí domácí týmDomácí | Hosté hostující týmHosté | Výsledek výsledek zápasuSkóre | Winning Pitcher= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězstvíWin | Losing Pitcher= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohraLose | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SO 02.07 | 13:00 | NČ | Arrows Ostrava (2-4) | vs. | Třebíč Nuclears (0-6) | 1:2 | detail | odkaz | Johnson Ryan (3-3) | Votava Filip (0-2) |
16:00 | NČ | Třebíč Nuclears (1-6) | vs. | Arrows Ostrava (2-5) | 2:0 | detail | odkaz | ROMERO Enrique(1-2) | LEMMON Alec (3-4) | |
NE 03.07 | 13:00 | NČ | Třebíč Nuclears (2-6) | vs. | Arrows Ostrava (2-6) | 1:4 | detail | odkaz | BOKAJ Boris (2-1) | PACAL Lukáš (2-5) |
PÁ 08.07 | 19:00 | NČ | Arrows Ostrava (3-6) | vs. | Cardion Hroši Brno (6-3) | 4:6 | detail | odkaz | Ercoli Lukáš (5-1) | Satoria Matěj (0-4) |
SO 09.07 | 13:00 | NČ | Cardion Hroši Brno (7-3) | vs. | Arrows Ostrava (3-7) | 0:3 | detail | odkaz | Lemmon Alec (4-4) | KENNEDY Jon (5-1) |
NE 10.07 | 13:00 | NČ | Cardion Hroši Brno (7-4) | vs. | Arrows Ostrava (4-7) | 6:2 | detail | odkaz | Ondra Tomáš (1-0) | SATORIA Ondřej (4-3) |
PÁ 15.07 | 19:00 | NČ | Arrows Ostrava (4-8) | vs. | Tempo Praha (7-5) | 0:4 | detail | odkaz | SKUIJA Ethan (1-0) | LEMMON Alec (4-5) |
SO 16.07 | 13:00 | NČ | Arrows Ostrava (4-9) | vs. | Tempo Praha (8-5) | 4:5 | detail | odkaz | Fell Anthony (2-0) | Satoria Ondřej (4-4) |
NE 17.07 | 13:00 | NČ | Tempo Praha (9-5) | vs. | Arrows Ostrava (4-10) | 0:12 | detail | odkaz | BOKAJ Boris (3-1) | NEVĚŘIL David (0-2) |
SO 30.07 | 13:00 | PO | Arrows Ostrava (0-0) | vs. | Třebíč Nuclears (0-0) | 6:7 | detail | odkaz | ROMERO Orlando (2-1) | LEMMON Alec (4-6) |
16:00 | PO | Třebíč Nuclears (1-0) | vs. | Arrows Ostrava (0-1) | 3:0 | detail | odkaz | JOHNSON Johannes(4-0) | SATORIA Ondřej (4-5) |