vyberte sezonu:

vyberte tým:

Sezona 2023

Březen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 31.0319:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Sokol Hluboká (0-0)2:7detailodkazNARASAKI Rui (1-0)VYKOUKAL Marko (0-1)
Duben
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
SO 01.0413:00Draci Brno (0-0)vs.Tempo Praha (0-0)16:6detailodkazVAšOUREK Jan (1-0)ZHAO Aleš (0-1)
13:00Arrows Ostrava (0-1)vs.Sokol Hluboká (1-0)8:0detailodkazBOKAJ Boris (1-0)VOJTA Petr (0-1)
13:00Eagles Praha (0-0)vs.Třebíč Nuclears (0-0)12:2detailodkazDUFFEK Tomáš (1-0)PACAL Lukáš (0-1)
16:00Eagles Praha (1-0)vs.Třebíč Nuclears (0-1)8:5detailodkazPRAžáK Albert (1-0)SMEJKAL Lukáš (0-1)
NE 02.0412:00Cardion Hroši Brno (0-0)vs.Technika Brno (0-0)2:6detailodkazTHODE Parker (1-0)ERCOLI Lukáš (0-1)
13:00Tempo Praha (0-1)vs.Draci Brno (1-0)10:4detailodkazČUHEL Lubomír (1-0)MORAO Gabriel (0-1)
14:00Třebíč Nuclears (0-2)vs.Eagles Praha (2-0)10:0detailodkazBARTO Jeffrey (1-0)BALAGUERA Jose (0-1)
15:00Technika Brno (1-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-1)0:12detailodkazONDRA Tomáš (1-0)BRABEC Matěj (0-1)
ČT 06.0419:00Arrows Ostrava (1-1)vs.Třebíč Nuclears (1-2)3:5detailodkazJOHNSON Ryan (1-0)ŠíN Alexandr (0-1)
19:00Technika Brno (1-1)vs.Draci Brno (1-1)5:8detailodkazURBáNEK Tomáš (1-0)BURIAN Radek (0-1)
PÁ 07.0417:00Sokol Hluboká (1-1)vs.Cardion Hroši Brno (1-1)5:6detailodkazBíLEK Jakub (1-0)LEMMON Alec (0-1)
19:00Draci Brno (2-1)vs.Technika Brno (1-2)11:4detailodkazMORAO Gabriel (1-1)THODE Parker (1-1)
19:00Eagles Praha (2-1)vs.Tempo Praha (1-1)18:10detailodkazKOLEV Vasko (1-0)DURAN Jhonny (0-1)
19:00Třebíč Nuclears (2-2)vs.Arrows Ostrava (1-2)4:8detailodkazKOZEL Jan (1-0)
SO 08.0413:00Eagles Praha (3-1)vs.Tempo Praha (1-2)12:7detailodkazPRAžáK Albert (2-0)ZHAO Aleš (0-2)
13:00Třebíč Nuclears (2-3)vs.Arrows Ostrava (2-2)10:0detailodkazBARTO Jeffrey (2-0)PJONTEK Matyáš (0-1)
NE 09.0412:00Sokol Hluboká (1-2)vs.Cardion Hroši Brno (2-1)3:14detailodkazNETOPILíK Matěj (1-0)SEDLáčEK Viktor (0-1)
13:00Tempo Praha (1-3)vs.Eagles Praha (4-1)12:5detailodkaz
SO 15.0413:00Cardion Hroši Brno (3-1)vs.Arrows Ostrava (2-3)16:6detailodkazERCOLI Lukáš (1-1)ŠíN Alexandr (0-2)
15:00Eagles Praha (4-2)vs.Technika Brno (1-3)16:9detailodkazHEGR Ondřej (1-0)BRABEC Matěj (0-2)
18:00Technika Brno (1-4)vs.Eagles Praha (5-2)1:15detailodkazBALAGUERA Jose (1-1)BARRY Daulton (0-1)
NE 16.0412:00Eagles Praha (6-2)vs.Technika Brno (1-5)9:7detailodkazZAVADIL Tadeáš (1-0)BURIAN Radek (0-2)
12:00Tempo Praha (2-3)vs.Třebíč Nuclears (3-3)2:6detailodkazRABINOWITZ Jake (1-0)DUPAL Štěpán (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (4-1)vs.Arrows Ostrava (2-4)8:1detailodkazJENSEN James (1-0)VYKOUKAL Marko (0-2)
13:00Sokol Hluboká (1-3)vs.Draci Brno (3-1)6:2detailodkazICHIGE Takamune (1-0)VAšOUREK Jan (1-1)
15:00Tempo Praha (2-4)vs.Třebíč Nuclears (4-3)5:4detailodkazDURAN Jhonny (1-1)PACAL Lukáš (0-2)
16:00Sokol Hluboká (2-3)vs.Draci Brno (3-2)17:6detailodkazSEDLáčEK Viktor (1-1)TAUš Václav (0-1)
PO 17.0419:00Třebíč Nuclears (4-4)vs.Tempo Praha (3-4)9:6detailodkazKOLLMANN Filip (1-0)DURAN Jhonny (1-2)
ÚT 18.0419:00Draci Brno (3-3)vs.Sokol Hluboká (3-3)4:6detailodkazNARASAKI Rui (2-0)MERGANS David (0-1)
ČT 20.0419:00Třebíč Nuclears (5-4)vs.Draci Brno (3-4)13:2detailodkazHLOUCH Lukáš (1-0)MORAO Gabriel (1-2)
PÁ 21.0419:00Arrows Ostrava (2-5)vs.Technika Brno (1-6)6:4detailodkazVYKOUKAL Marko (1-2)BARRY Daulton (0-2)
19:00Sokol Hluboká (4-3)vs.Eagles Praha (7-2)5:8detailodkazLEMMON Alec (0-2)
19:00Draci Brno (3-5)vs.Třebíč Nuclears (6-4)6:5detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (1-0)JOHNSON Ryan (1-1)
SO 22.0412:00Cardion Hroši Brno (5-1)vs.Tempo Praha (3-5)1:12detailodkazMINAříK Marek (1-0)ERCOLI Lukáš (1-2)
12:00Arrows Ostrava (3-5)vs.Technika Brno (1-7)10:2detailodkazKOZEL Jan (2-0)BURIAN Radek (0-3)
12:00Eagles Praha (8-2)vs.Sokol Hluboká (4-4)5:12detailodkazVOJTA Petr (1-1)PRAžáK Albert (2-1)
13:00Draci Brno (4-5)vs.Třebíč Nuclears (6-5)4:3detailodkazMERGANS David (1-1)RABINOWITZ Jake (1-1)
15:00Tempo Praha (4-5)vs.Cardion Hroši Brno (5-2)7:11detailodkazONDRA Tomáš (2-0)ZHAO Aleš (0-3)
15:00Technika Brno (1-8)vs.Arrows Ostrava (4-5)11:3detailodkazTHODE Parker (2-1)
15:00Sokol Hluboká (5-4)vs.Eagles Praha (8-3)8:7detailodkazBLAžEK Lukáš (1-0)HANUš Mikuláš (0-1)
NE 23.0412:00Cardion Hroši Brno (6-2)vs.Tempo Praha (4-6)9:8detailodkazHUSSEY John (1-0)MINAříK Marek (1-1)
ST 26.0419:00Technika Brno (2-8)vs.Draci Brno (5-5)5:3detailodkazMRáZ Daniel (1-0)VENTRUBA Vojtěch (0-1)
PÁ 28.0419:00Arrows Ostrava (4-6)vs.Draci Brno (5-6)2:10detailodkazHURTADO Jhenderson (1-0)ŠíN Alexandr (0-3)
19:00Eagles Praha (8-4)vs.Cardion Hroši Brno (7-2)13:3detailodkazPRAžáK Albert (3-1)ERCOLI Lukáš (1-3)
SO 29.0412:00Tempo Praha (4-7)vs.Technika Brno (3-8)10:0detailodkazMINAříK Marek (2-1)THODE Parker (2-2)
12:00Třebíč Nuclears (6-6)vs.Sokol Hluboká (6-4)11:4detailodkazSMEJKAL Lukáš (1-1)VOJTA Petr (1-2)
13:00Arrows Ostrava (4-7)vs.Draci Brno (6-6)6:4detailodkazBOKAJ Boris (2-0)
15:00Třebíč Nuclears (7-6)vs.Sokol Hluboká (6-5)5:0detailodkazJOHNSON Ryan (2-1)NARASAKI Rui (2-1)
NE 30.0412:00Cardion Hroši Brno (7-3)vs.Eagles Praha (9-4)8:0detailodkazONDRA Tomáš (3-0)BALAGUERA Jose (1-2)
12:00Technika Brno (3-9)vs.Tempo Praha (5-7)3:2detailodkazMRáZ Daniel (2-0)GUTIERREZ Adonai (0-1)
13:00Draci Brno (6-7)vs.Arrows Ostrava (5-7)8:9detailodkazBOKAJ Boris (3-0)MERGANS David (1-2)
13:00Sokol Hluboká (6-6)vs.Třebíč Nuclears (8-6)8:7detailodkazLEMMON Alec (1-2)PACAL Lukáš (0-3)
15:00Cardion Hroši Brno (8-3)vs.Eagles Praha (9-5)9:2detailodkazNETOPILíK Matěj (2-0)KOLEV Vasko (1-1)
15:00Tempo Praha (5-8)vs.Technika Brno (4-9)3:8detailodkazBURIAN Radek (1-3)ZHAO Aleš (0-4)
Květen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
ST 03.0519:00Třebíč Nuclears (8-7)vs.Technika Brno (5-9)7:3detailodkazRABINOWITZ Jake (2-1)SMITH Brandon (0-1)
PÁ 05.0519:00Draci Brno (6-8)vs.Cardion Hroši Brno (9-3)14:0detailodkazHURTADO Jhenderson (2-0)RENGEL Luis (0-1)
19:00Sokol Hluboká (7-6)vs.Tempo Praha (5-9)1:13detailodkaz
19:00Třebíč Nuclears (9-7)vs.Technika Brno (5-10)11:3detailodkazHLOUCH Lukáš (2-0)POLGáR Dominik (0-1)
19:00Eagles Praha (9-6)vs.Arrows Ostrava (6-7)4:7detailodkazSATORIA Ondřej (1-0)ZAVADIL Tadeáš (1-1)
SO 06.0513:00Eagles Praha (9-7)vs.Arrows Ostrava (7-7)10:4detailodkazKOLEV Vasko (2-1)KOZEL Jan (2-1)
13:00Draci Brno (7-8)vs.Cardion Hroši Brno (9-4)10:4detailodkazVAšOUREK Jan (2-1)ERCOLI Lukáš (1-4)
13:00Tempo Praha (6-9)vs.Sokol Hluboká (7-7)15:9detailodkazDUPAL Štěpán (1-1)SEDLáčEK Viktor (1-2)
19:00Technika Brno (5-11)vs.Třebíč Nuclears (10-7)5:4detailodkazMRáZ Daniel (3-0)BARTO Jeffrey (2-1)
NE 07.0513:00Arrows Ostrava (7-8)vs.Eagles Praha (10-7)5:8detailodkazSTEIGERT Samuel (1-0)ŠíN Alexandr (0-4)
13:00Cardion Hroši Brno (9-5)vs.Draci Brno (8-8)5:6detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (2-0)JENSEN James (1-1)
13:00Tempo Praha (7-9)vs.Sokol Hluboká (7-8)5:3detailodkazDURAN Jhonny (2-2)LEMMON Alec (1-3)
PÁ 12.0519:00Arrows Ostrava (7-9)vs.Tempo Praha (8-9)2:6detailodkazDURAN Jhonny (3-2)SATORIA Ondřej (1-1)
19:00Draci Brno (9-8)vs.Eagles Praha (11-7)8:2detailodkazHURTADO Jhenderson (3-0)STEIGERT Samuel (1-1)
19:00Sokol Hluboká (7-9)vs.Technika Brno (6-11)10:1detailodkazLEMMON Alec (2-3)THODE Parker (2-3)
19:00Třebíč Nuclears (10-8)vs.Cardion Hroši Brno (9-6)10:13detailodkazRENGEL Luis (1-1)JOHNSON Ryan (2-2)
SO 13.0512:00Technika Brno (6-12)vs.Sokol Hluboká (8-9)5:11detailodkazSEDLáčEK Viktor (2-2)BURIAN Radek (1-4)
13:00Tempo Praha (9-9)vs.Arrows Ostrava (7-10)6:2detailodkazMINAříK Marek (3-1)KOZEL Jan (2-2)
13:00Draci Brno (10-8)vs.Eagles Praha (11-8)7:3detailodkazVAšOUREK Jan (3-1)PRAžáK Albert (3-2)
13:00Cardion Hroši Brno (10-6)vs.Třebíč Nuclears (10-9)3:5detailodkazBARTO Jeffrey (3-1)ERCOLI Lukáš (1-5)
15:00Technika Brno (6-13)vs.Sokol Hluboká (9-9)5:8detailodkazSCHIEFERT Patrik (1-0)BARRY Daulton (0-3)
NE 14.0513:00Cardion Hroši Brno (10-7)vs.Třebíč Nuclears (11-9)0:6detailodkazSMEJKAL Lukáš (2-1)ŠTEFKA Marek (0-1)
13:00Eagles Praha (11-9)vs.Draci Brno (11-8)3:9detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (3-0)KOLEV Vasko (2-2)
13:00Tempo Praha (10-9)vs.Arrows Ostrava (7-11)10:5detailodkazDUPAL Štěpán (2-1)ŠíN Alexandr (0-5)
ČT 18.0519:00Arrows Ostrava (7-12)vs.Cardion Hroši Brno (10-8)4:9detailodkazŠTEFKA Marek (1-1)PJONTEK Matyáš (0-2)
PÁ 19.0519:00Sokol Hluboká (10-9)vs.Arrows Ostrava (7-13)6:1detailodkazSEDLáčEK Viktor (3-2)ŠíN Alexandr (0-6)
SO 20.0513:00Technika Brno (6-14)vs.Cardion Hroši Brno (11-8)3:14detailodkazERCOLI Lukáš (2-5)BURIAN Radek (1-5)
14:00Draci Brno (12-8)vs.Tempo Praha (11-9)7:2detailodkazSOLARTE Jackson (1-0)DURAN Jhonny (3-3)
NE 21.0516:00Cardion Hroši Brno (12-8)vs.Sokol Hluboká (11-9)6:7detailodkazNARASAKI Rui (3-1)RENGEL Luis (1-2)
PÁ 26.0519:00Draci Brno (0-0)vs.Sokol Hluboká (0-0)6:4detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (4-0)VOJTA Petr (1-3)
19:00Eagles Praha (0-0)vs.Tempo Praha (0-0)7:3detailodkazZAVADIL Tadeáš (2-1)MINAříK Marek (3-2)
19:00Třebíč Nuclears (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)9:13detailodkaz
SO 27.0513:00Draci Brno (1-0)vs.Sokol Hluboká (0-1)8:0detailodkazVAšOUREK Jan (4-1)ENEA Joseph Evan (0-1)
13:00Eagles Praha (1-0)vs.Tempo Praha (0-1)5:1detailodkazSTEIGERT Samuel (2-1)VANK Ondřej (0-1)
19:00Třebíč Nuclears (0-1)vs.Cardion Hroši Brno (1-0)6:2detailodkazHLOUCH Lukáš (3-0)ERCOLI Lukáš (2-6)
NE 28.0513:00Sokol Hluboká (0-2)vs.Draci Brno (2-0)6:8detailodkazSOLARTE Jackson (2-0)VOJTA Petr (1-4)
13:00Tempo Praha (0-2)vs.Eagles Praha (2-0)3:0detailodkazGUTIERREZ Adonai (1-1)KOLEV Vasko (2-3)
13:00Cardion Hroši Brno (1-1)vs.Třebíč Nuclears (1-1)8:9detailodkazBARTO Jeffrey (4-1)RENGEL Luis (1-3)
Červen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
ČT 01.0619:00Draci Brno (3-0)vs.Třebíč Nuclears (2-1)2:7detailodkazRABINOWITZ Jake (3-1)MERGANS David (1-3)
PÁ 02.0619:00Eagles Praha (2-1)vs.Cardion Hroši Brno (1-2)0:10detailodkazONDRA Tomáš (4-0)STEIGERT Samuel (2-2)
19:00Třebíč Nuclears (3-1)vs.Draci Brno (3-1)4:6detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (5-0)HLOUCH Lukáš (3-1)
SO 03.0613:00Draci Brno (4-1)vs.Třebíč Nuclears (3-2)2:0detailodkazVAšOUREK Jan (5-1)JOHNSON Ryan (2-3)
13:00Cardion Hroši Brno (2-2)vs.Eagles Praha (2-2)13:4detailodkazERCOLI Lukáš (3-6)HERRERA Emmanuel (0-1)
13:00Tempo Praha (1-2)vs.Sokol Hluboká (0-3)9:2detailodkazMINAříK Marek (4-2)ENEA Joseph Evan (0-2)
NE 04.0613:00Cardion Hroši Brno (3-2)vs.Eagles Praha (2-3)3:4detailodkazTRčKA Matyáš (1-0)NETOPILíK Matěj (2-1)
13:00Tempo Praha (2-2)vs.Sokol Hluboká (0-4)17:2detailodkazVANK Ondřej (1-1)VOJTA Petr (1-5)
PÁ 09.0619:00Třebíč Nuclears (3-3)vs.Tempo Praha (3-2)1:4detailodkazMINAříK Marek (5-2)RABINOWITZ Jake (3-2)
19:00Sokol Hluboká (0-5)vs.Eagles Praha (3-3)8:6detailodkazENEA Joseph Evan (1-2)STEIGERT Samuel (2-3)
SO 10.0612:15Sokol Hluboká (1-5)vs.Eagles Praha (3-4)4:8detailodkazHERRERA Emmanuel (1-1)VOJTA Petr (1-6)
13:00Tempo Praha (4-2)vs.Třebíč Nuclears (3-4)4:0detailodkazVANK Ondřej (2-1)BARTO Jeffrey (4-2)
16:00Tempo Praha (5-2)vs.Třebíč Nuclears (3-5)14:2detailodkazGUTIERREZ Adonai (2-1)SMEJKAL Lukáš (2-2)
NE 11.0613:00Eagles Praha (4-4)vs.Sokol Hluboká (1-6)6:9detailodkazLEMMON Alec (3-3)KOLEV Vasko (2-4)
ST 14.0617:00Cardion Hroši Brno (3-3)vs.Draci Brno (5-1)4:10detailodkaz
ČT 15.0619:00Draci Brno (6-1)vs.Cardion Hroši Brno (3-4)3:1detailodkazHURTADO Jhenderson (4-0)RENGEL Luis (1-4)
PÁ 30.0619:00Eagles Praha (4-5)vs.Draci Brno (7-1)2:3detailodkazHURTADO Jhenderson (5-0)HERRERA Emmanuel (1-2)
19:00Třebíč Nuclears (3-6)vs.Sokol Hluboká (2-6)8:4detailodkazPACAL Lukáš (1-3)MALáT Michal (0-1)
Červenec
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
SO 01.0713:00Draci Brno (8-1)vs.Eagles Praha (4-6)4:1detailodkazSOLARTE Jackson (3-0)STEIGERT Samuel (2-4)
13:00Cardion Hroši Brno (3-5)vs.Tempo Praha (6-2)1:6detailodkazMINAříK Marek (6-2)ERCOLI Lukáš (3-7)
13:00Třebíč Nuclears (4-6)vs.Sokol Hluboká (2-7)7:8detailodkazVOJTA Petr (2-6)
16:00Cardion Hroši Brno (3-6)vs.Tempo Praha (7-2)4:5detailodkazDUPAL Štěpán (3-1)HUSSEY John (1-1)
NE 02.0713:00Draci Brno (9-1)vs.Eagles Praha (4-7)13:2detailodkaz
13:00Sokol Hluboká (3-7)vs.Třebíč Nuclears (4-7)3:6detailodkazJOHNSON Ryan (3-3)MALáT Michal (0-2)
13:00Tempo Praha (8-2)vs.Cardion Hroši Brno (3-7)8:3detailodkazDURAN Jhonny (4-3)BíLEK Jakub (1-1)
ST 05.0713:00Sokol Hluboká (3-8)vs.Tempo Praha (9-2)3:13detailodkazKALčEV Tadeáš (1-0)VOJTA Petr (2-7)
PÁ 07.0719:00Draci Brno (10-1)vs.Tempo Praha (10-2)5:8detailodkazČUHEL Lubomír (2-0)HURTADO Jhenderson (5-1)
19:00Třebíč Nuclears (5-7)vs.Eagles Praha (4-8)4:5detailodkazPRAžáK Albert (4-2)HLOUCH Lukáš (3-2)
19:00Sokol Hluboká (3-9)vs.Cardion Hroši Brno (3-8)1:19detailodkazERCOLI Lukáš (4-7)LEMMON Alec (3-4)
SO 08.0713:00Sokol Hluboká (3-10)vs.Cardion Hroši Brno (4-8)3:4detailodkazGILBERTSON Matthew (1-0)SEDLáčEK Viktor (3-3)
13:00Tempo Praha (11-2)vs.Draci Brno (10-2)1:2detailodkazSOLARTE Jackson (4-0)MINAříK Marek (6-3)
13:00Třebíč Nuclears (5-8)vs.Eagles Praha (5-8)4:5detailodkazHERRERA Emmanuel (2-2)RABINOWITZ Jake (3-3)
NE 09.0713:00Tempo Praha (11-3)vs.Draci Brno (11-2)5:12detailodkazNEBENFüHR Jan (1-0)GUTIERREZ Adonai (2-2)
13:00Eagles Praha (6-8)vs.Třebíč Nuclears (5-9)3:7detailodkazBARTO Jeffrey (5-2)TRčKA Matyáš (1-1)
13:00Cardion Hroši Brno (5-8)vs.Sokol Hluboká (3-11)3:12detailodkazICHIGE Takamune (2-0)ONDRA Tomáš (4-1)
ST 12.0719:00Draci Brno (12-2)vs.Cardion Hroši Brno (5-9)7:1detailodkazHURTADO Jhenderson (6-1)ERCOLI Lukáš (4-8)
PÁ 14.0719:00Sokol Hluboká (4-11)vs.Draci Brno (13-2)6:12detailodkazVENTRUBA Vojtěch (1-1)SEDLáčEK Viktor (3-4)
19:00Třebíč Nuclears (6-9)vs.Tempo Praha (11-4)4:3detailodkazPACAL Lukáš (2-3)DURAN Jhonny (4-4)
19:00Eagles Praha (6-9)vs.Cardion Hroši Brno (5-10)0:13detailodkazGILBERTSON Matthew (2-0)PRAžáK Albert (4-3)
SO 15.0713:00Cardion Hroši Brno (6-10)vs.Draci Brno (14-2)10:7detailodkazBíLEK Jakub (2-1)JAIME MOJICA Juan Jose (5-1)
13:00Tempo Praha (11-5)vs.Eagles Praha (6-10)19:3detailodkazVANK Ondřej (3-1)HANUš Mikuláš (0-2)
13:00Sokol Hluboká (4-12)vs.Třebíč Nuclears (7-9)0:7detailodkazJOHNSON Ryan (4-3)LEMMON Alec (3-5)
NE 16.0713:00Draci Brno (14-3)vs.Tempo Praha (12-5)6:1detailodkazNEBENFüHR Jan (2-0)GUTIERREZ Adonai (2-3)
13:00Cardion Hroši Brno (7-10)vs.Sokol Hluboká (4-13)10:0detailodkazONDRA Tomáš (5-1)ICHIGE Takamune (2-1)
13:00Eagles Praha (6-11)vs.Třebíč Nuclears (8-9)6:5detailodkazHERRERA Emmanuel (3-2)BARTO Jeffrey (5-3)
PÁ 21.0719:00Třebíč Nuclears (8-10)vs.Draci Brno (15-3)7:8detailodkazSOLARTE Jackson (5-0)JOHNSON Ryan (4-4)
19:00Eagles Praha (7-11)vs.Sokol Hluboká (4-14)7:6detailodkazSTEIGERT Samuel (3-4)ENEA Joseph Evan (1-3)
SO 22.0713:00Cardion Hroši Brno (8-10)vs.Třebíč Nuclears (8-11)7:5detailodkazHUSSEY John (2-1)RABINOWITZ Jake (3-4)
13:00Sokol Hluboká (4-15)vs.Tempo Praha (12-6)7:5detailodkazSEDLáčEK Viktor (4-4)VANK Ondřej (3-2)
13:00Eagles Praha (8-11)vs.Draci Brno (16-3)5:1detailodkazPRAžáK Albert (5-3)NEBENFüHR Jan (2-1)
NE 23.0713:00Tempo Praha (12-7)vs.Cardion Hroši Brno (9-10)3:13detailodkazONDRA Tomáš (6-1)GUTIERREZ Adonai (2-4)
PÁ 28.0717:00POTempo Praha (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)6:5detailodkazDUPAL Štěpán (4-1)HUSSEY John (2-2)
19:00PODraci Brno (0-0)vs.Eagles Praha (0-0)3:0detailodkazHURTADO Jhenderson (7-1)HERRERA Emmanuel (3-3)
SO 29.0713:00POCardion Hroši Brno (0-1)vs.Tempo Praha (1-0)4:5detailodkazVANK Ondřej (4-2)GILBERTSON Matthew (2-1)
19:00POEagles Praha (0-1)vs.Draci Brno (1-0)4:15detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (6-1)PRAžáK Albert (5-4)
NE 30.0713:00POTempo Praha (2-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-2)5:7detailodkazERCOLI Lukáš (5-8)GUTIERREZ Adonai (2-5)
14:00PODraci Brno (2-0)vs.Eagles Praha (0-2)7:13detailodkazHERRERA Emmanuel (4-3)NEBENFüHR Jan (2-2)
Srpen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
ČT 03.0816:30POCardion Hroši Brno (1-2)vs.Tempo Praha (2-1)5:8detailodkazMINAříK Marek (7-3)ONDRA Tomáš (6-2)
19:00POEagles Praha (1-2)vs.Draci Brno (2-1)1:4detailodkazHURTADO Jhenderson (8-1)HERRERA Emmanuel (4-4)
PÁ 18.0819:00PODraci Brno (3-1)vs.Tempo Praha (3-1)3:2detailodkazHURTADO Jhenderson (9-1)MINAříK Marek (7-4)
SO 19.0813:00POCardion Hroši Brno (1-3)vs.Eagles Praha (1-3)1:14detailodkazSTEIGERT Samuel (4-4)BíLEK Jakub (2-2)
15:00POTempo Praha (3-2)vs.Draci Brno (4-1)7:5detailodkazDURAN Jhonny (5-4)MERGANS David (1-4)
NE 20.0813:00PODraci Brno (4-2)vs.Tempo Praha (4-2)4:3detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (7-1)GUTIERREZ Adonai (2-6)
13:00POEagles Praha (2-3)vs.Cardion Hroši Brno (1-4)6:7detailodkazONDRA Tomáš (7-2)WILSON David (0-1)
SO 26.0813:00POTempo Praha (4-3)vs.Draci Brno (5-2)9:8detailodkazDUPAL Štěpán (5-1)JAIME MOJICA Juan Jose (7-2)
13:00POCardion Hroši Brno (2-4)vs.Eagles Praha (2-4)15:0detailodkazERCOLI Lukáš (6-8)WILSON David (0-2)
NE 27.0813:00PODraci Brno (5-3)vs.Tempo Praha (5-3)4:1detailodkazJAIME MOJICA Juan Jose (8-2)VANK Ondřej (4-3)