vyberte sezonu:

vyberte tým:

Sezona 2024

Duben
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 12.0419:00Třebíč Nuclears (0-0)vs.Draci Brno (0-0)4:2detailodkazJOHNSON Ryan (1-0)MEDINA Jose (0-1)
19:00Arrows Ostrava (0-0)vs.Kotlářka Praha (0-0)2:1detailodkazSATORIA Ondřej (1-0)VILCHEZ RODRIGUEZ Angel Francisco(0-1)
19:00Sokol Hluboká (0-0)vs.Eagles Praha (0-0)12:3detailodkazHASSANI Austin (1-0)HERRERA Emmanuel (0-1)
SO 13.0413:00Tempo Praha (0-0)vs.Cardion Hroši Brno (0-0)5:11detailodkazBRABEC Matěj (1-0)
13:00Eagles Praha (0-1)vs.Sokol Hluboká (1-0)11:1detailodkazDUFFEK Tomáš (1-0)VOJTA Petr (0-1)
13:00Draci Brno (0-1)vs.Třebíč Nuclears (1-0)1:3detailodkazPACAL Lukáš (1-0)ČAPKA Filip (0-1)
13:00Kotlářka Praha (0-1)vs.Arrows Ostrava (1-0)5:6detailodkazTOMEK Jan (1-0)ERCOLI Lukáš (0-1)
NE 14.0413:00Cardion Hroši Brno (1-0)vs.Tempo Praha (0-1)10:1detailodkazONDRA Tomáš (1-0)MERGANS David (0-1)
ÚT 16.0419:00Eagles Praha (1-1)vs.Kotlářka Praha (0-2)5:0detailodkazHERRERA Emmanuel (1-1)HRDLIčKA Vít (0-1)
PÁ 19.0419:00Draci Brno (0-2)vs.Sokol Hluboká (1-1)5:0detailodkazMEDINA Jose (1-1)HASSANI Austin (1-1)
19:00Třebíč Nuclears (2-0)vs.Tempo Praha (0-2)3:0detailodkazJOHNSON Ryan (2-0)ASCANIO Ali (0-1)
SO 20.0412:00Cardion Hroši Brno (2-0)vs.Arrows Ostrava (2-0)1:2detailodkazTOMEK Jan (2-0)BRABEC Matěj (1-1)
13:00Sokol Hluboká (1-2)vs.Draci Brno (1-2)6:14detailodkazČAPKA Filip (1-1)SEDLáčEK Viktor (0-1)
13:00Kotlářka Praha (0-3)vs.Eagles Praha (2-1)4:1detailodkazERCOLI Lukáš (1-1)DUFFEK Tomáš (1-1)
NE 21.0413:00Tempo Praha (0-3)vs.Třebíč Nuclears (3-0)3:1detailodkazMERGANS David (1-1)RABINOWITZ Jake (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (2-1)vs.Arrows Ostrava (3-0)2:1detailodkazONDRA Tomáš (2-0)SATORIA Ondřej (1-1)
PÁ 26.0419:00Sokol Hluboká (1-3)vs.Třebíč Nuclears (3-1)5:3detailodkazHASSANI Austin (2-1)KOLLMANN Filip (0-1)
19:00Arrows Ostrava (3-1)vs.Draci Brno (2-2)5:10detailodkazMEDINA Jose (2-1)KOZEL Jan (0-1)
19:00Eagles Praha (2-2)vs.Cardion Hroši Brno (3-1)10:0detailodkazDUFFEK Tomáš (2-1)BERáNEK Viktor (0-1)
SO 27.0413:00Arrows Ostrava (3-2)vs.Draci Brno (3-2)5:0detailodkazSATORIA Ondřej (2-1)ČAPKA Filip (1-2)
13:00Cardion Hroši Brno (3-2)vs.Eagles Praha (3-2)12:4detailodkazONDRA Tomáš (3-0)KOLEV Vasko (0-1)
13:00Kotlářka Praha (1-3)vs.Tempo Praha (1-3)3:5detailodkazVANK Ondřej (1-0)ERCOLI Lukáš (1-2)
19:00Třebíč Nuclears (3-2)vs.Sokol Hluboká (2-3)13:7detailodkazRABINOWITZ Jake (1-1)VOJTA Petr (0-2)
NE 28.0413:00Třebíč Nuclears (4-2)vs.Sokol Hluboká (2-4)9:1detailodkazHLOUCH Lukáš (1-0)NAHMENS William (0-1)
13:00Tempo Praha (2-3)vs.Kotlářka Praha (1-4)5:7detailodkazROEMER Wesley (1-0)MERGANS David (1-2)
13:00Cardion Hroši Brno (4-2)vs.Eagles Praha (3-3)11:13detailodkazHERRERA Emmanuel (2-1)NETOPILíK Matěj (0-1)
13:00Draci Brno (3-3)vs.Arrows Ostrava (4-2)10:0detailodkazVAšOUREK Jan (1-0)ŠíN Alexandr (0-1)
Květen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 03.0519:00Třebíč Nuclears (5-2)vs.Arrows Ostrava (4-3)14:8detailodkazLISS Cameron (1-0)KOZEL Jan (0-2)
19:00Eagles Praha (4-3)vs.Tempo Praha (2-4)9:4detailodkazUEMURA Koya (1-0)ASCANIO Ali (0-2)
19:00Sokol Hluboká (2-5)vs.Cardion Hroši Brno (4-3)4:7detailodkaz
SO 04.0513:00Třebíč Nuclears (6-2)vs.Arrows Ostrava (4-4)4:3detailodkazPACAL Lukáš (2-0)TOMEK Jan (2-1)
13:00Kotlářka Praha (2-4)vs.Draci Brno (4-3)2:11detailodkazČAPKA Filip (2-2)ERCOLI Lukáš (1-3)
13:00Cardion Hroši Brno (5-3)vs.Sokol Hluboká (2-6)5:0detailodkazONDRA Tomáš (4-0)VLACH Vojtěch (0-1)
13:00Tempo Praha (2-5)vs.Eagles Praha (5-3)3:13detailodkazDUFFEK Tomáš (3-1)VANK Ondřej (1-1)
17:00Třebíč Nuclears (7-2)vs.Arrows Ostrava (4-5)1:2detailodkaz
NE 05.0513:00Kotlářka Praha (2-5)vs.Draci Brno (5-3)0:13detailodkazHURTADO Jhenderson (1-0)VILCHEZ Angel (0-1)
13:00Cardion Hroši Brno (6-3)vs.Sokol Hluboká (2-7)10:9detailodkazBERáNEK Viktor (1-1)NAHMENS William (0-2)
13:00Tempo Praha (2-6)vs.Eagles Praha (6-3)10:3detailodkazASCANIO Ali (1-2)HERRERA Emmanuel (2-2)
PO 06.0517:00Draci Brno (6-3)vs.Kotlářka Praha (2-6)1:0detailodkazVAšOUREK Jan (2-0)LUKEš Max (0-1)
PÁ 10.0519:00Sokol Hluboká (2-8)vs.Tempo Praha (3-6)5:2detailodkazHASSANI Austin (3-1)ASCANIO Ali (1-3)
19:00Draci Brno (7-3)vs.Cardion Hroši Brno (7-3)2:4detailodkazHUSSEY John (1-0)ČAPKA Filip (2-3)
19:00Třebíč Nuclears (7-3)vs.Kotlářka Praha (2-7)0:1detailodkazROEMER Wesley (2-0)VESELý Adam (0-1)
19:00Eagles Praha (6-4)vs.Arrows Ostrava (5-5)6:2detailodkazTAMBA Natsuki (1-0)SATORIA Ondřej (2-2)
SO 11.0513:00Cardion Hroši Brno (8-3)vs.Draci Brno (7-4)3:6detailodkazHRBEK Tomáš (1-0)BERáNEK Viktor (1-2)
13:00Tempo Praha (3-7)vs.Sokol Hluboká (3-8)2:1detailodkazKAVAN Kryštof (1-0)SEDLáčEK Viktor (0-2)
13:00Kotlářka Praha (3-7)vs.Třebíč Nuclears (7-4)4:9detailodkazRABINOWITZ Jake (2-1)ERCOLI Lukáš (1-4)
13:00Eagles Praha (7-4)vs.Arrows Ostrava (5-6)11:5detailodkazWILSON David (1-0)KOZEL Jan (0-3)
16:00Kotlářka Praha (3-8)vs.Třebíč Nuclears (8-4)2:5detailodkazLISS Cameron (2-0)VILCHEZ Angel (0-2)
16:00Eagles Praha (8-4)vs.Arrows Ostrava (5-7)6:8detailodkazBOKAJ Boris (1-0)KOLEV Vasko (0-2)
PÁ 17.0519:00Arrows Ostrava (6-7)vs.Tempo Praha (4-7)4:3detailodkazKOZEL Jan (1-3)HERRERA Keider (0-1)
19:00Sokol Hluboká (3-9)vs.Kotlářka Praha (3-9)5:4detailodkazNAHMENS William (1-2)ROEMER Wesley (2-1)
SO 18.0513:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
13:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
15:00Tempo Praha (4-8)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
17:00Eagles Praha (8-5)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
NE 19.0513:00Draci Brno (8-4)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
19:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
PÁ 24.0519:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
19:00Draci Brno (8-4)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
19:00Eagles Praha (8-5)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
SO 25.0513:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
13:00Draci Brno (8-4)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
13:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Eagles Praha (8-5)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
16:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
16:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
NE 26.0513:00Tempo Praha (4-8)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
13:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
ST 29.0519:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
ČT 30.0519:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
PÁ 31.0519:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
19:00Eagles Praha (8-5)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
19:00Draci Brno (8-4)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
Červen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
SO 01.0613:00Tempo Praha (4-8)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Eagles Praha (8-5)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
13:00Draci Brno (8-4)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
13:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
16:00Tempo Praha (4-8)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
NE 02.0613:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
13:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
PÁ 07.0619:00Eagles Praha (8-5)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
19:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
19:00Draci Brno (8-4)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
SO 08.0613:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
13:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
14:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
16:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
NE 09.0613:00Tempo Praha (4-8)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
PÁ 14.0619:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
19:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
SO 15.0613:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
13:00Eagles Praha (8-5)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
NE 16.0613:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
13:00Draci Brno (8-4)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
13:00Tempo Praha (4-8)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
PÁ 21.0619:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
19:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
19:00Eagles Praha (8-5)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
20:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
SO 22.0613:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Tempo Praha (4-8)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
13:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Eagles Praha (8-5)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
16:00Tempo Praha (4-8)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
NE 23.0613:00Draci Brno (8-4)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
13:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
14:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
Červenec
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 19.0719:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
SO 20.0713:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
13:00Draci Brno (8-4)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
13:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
19:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
NE 21.0713:00Tempo Praha (4-8)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
14:00Eagles Praha (8-5)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
ČT 25.0719:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
PÁ 26.0719:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
19:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
19:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
19:00Draci Brno (8-4)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
SO 27.0713:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Tempo Praha (4-8)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
14:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
NE 28.0713:00Draci Brno (8-4)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Tempo Praha (4-8)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
Srpen
Datum

Datum zápasu
Datum
Čas

čas zápasu
Čas
Fáze sezony

ZČ = základní část
NČ = nadstavbová část
PO = play-off
Fáze
Domácí

domácí tým
Domácí
Hosté

hostující tým
Hosté
Výsledek

výsledek zápasu
Skóre
Winning Pitcher

= nadhazovač, kterému bylo v zápase připsáno vítězství
Win
Losing Pitcher

= nadhazovač, kterému byla v zápase připsána prohra
Lose
PÁ 02.0819:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
19:00Draci Brno (8-4)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
19:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
19:00Třebíč Nuclears (9-4)vs.Cardion Hroši Brno (8-4)0:0odkaz
SO 03.0813:00Sokol Hluboká (4-9)vs.Kotlářka Praha (3-10)0:0odkaz
13:00Draci Brno (8-4)vs.Eagles Praha (8-5)0:0odkaz
13:00Arrows Ostrava (7-7)vs.Tempo Praha (4-8)0:0odkaz
13:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz
NE 04.0813:00Eagles Praha (8-5)vs.Draci Brno (8-4)0:0odkaz
13:00Tempo Praha (4-8)vs.Arrows Ostrava (7-7)0:0odkaz
13:00Kotlářka Praha (3-10)vs.Sokol Hluboká (4-9)0:0odkaz
13:00Cardion Hroši Brno (8-4)vs.Třebíč Nuclears (9-4)0:0odkaz