51 * KOLEV Vasko * P
*čísla na této stránce nejsou vždy 100% přesná, některé zápisy z utkání mohou být chybné!
NADHOZ
Praváci/leváci 2026
vs. pálkař | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Strikeouts percentage = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každé PA K% = K / PA K% | Bases on Balls percentage = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každé PA BB% = BB / PA BB% | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB | Batting Average Against Pitcher = pálkařský průměr, který pálkaři dosahují proti nadhazovačiBAA = H / IP BAA | On-Base + Slugging Average Against = průměrné OPS umožněné soupeřiOPSA = OBPA + SLGA OPSA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praváci | 110 | 94 | 30 | 4 | 0 | 3 | 24 | 23 | 11 | 11 | 1 | 0 | 4 | 6.09 | 10.0% | 10.0% | 1.0 | 0.319 | 0.839 |
| Leváci | 30 | 26 | 7 | 1 | 0 | 1 | 12 | 11 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 12.38 | 10.0% | 6.7% | 1.5 | 0.269 | 0.756 |
| Nespecifikováno | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3.00 | 0.0% | 0.0% | - | 0.000 | 0.000 |
| Celkem: | 151 | 130 | 37 | 5 | 0 | 4 | 38 | 35 | 14 | 13 | 2 | 1 | 5 | 7.00 | 9.3% | 8.6% | 1.1 | 0.285 | 0.753 |
Doma/venku 2026
místo | Game Start = počet zápasů, do kterých nadhazovač nastoupil od začátku GS | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeouts per 9 IP = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každých devět směn K/9 = K / IP * 9 K/9 | Bases on Balls per 9 IP = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každých devět směn BB/9 = BB / IP * 9BB/9 | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doma | 0 | 1 | 0 | 11.3 | 14 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7.94 | 1.853 | 5.6 | 5.6 | 1.0 |
| Venku | 0 | 1 | 0 | 20.3 | 23 | 3 | 0 | 3 | 13 | 12 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5.31 | 1.426 | 3.1 | 2.7 | 1.2 |
| Celkem: | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |
Podle času 2026
čas | Game Start = počet zápasů, do kterých nadhazovač nastoupil od začátku GS | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeouts per 9 IP = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každých devět směn K/9 = K / IP * 9 K/9 | Bases on Balls per 9 IP = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každých devět směn BB/9 = BB / IP * 9BB/9 | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| odpoledne | 0 | 2 | 0 | 24.3 | 25 | 4 | 0 | 4 | 17 | 16 | 6 | 11 | 2 | 0 | 5.92 | 1.479 | 2.2 | 4.1 | 0.5 |
| večer | 0 | 0 | 0 | 7.3 | 12 | 1 | 0 | 0 | 6 | 6 | 8 | 2 | 0 | 0 | 7.36 | 1.909 | 9.8 | 2.5 | 4.0 |
| Celkem: | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |
Podle outů 2026
outy | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Strikeouts percentage = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každé PA K% = K / PA K% | Bases on Balls percentage = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každé PA BB% = BB / PA BB% | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB | Batting Average Against Pitcher = pálkařský průměr, který pálkaři dosahují proti nadhazovačiBAA = H / IP BAA | On-Base + Slugging Average Against = průměrné OPS umožněné soupeřiOPSA = OBPA + SLGA OPSA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 42 | 40 | 11 | 1 | 0 | 3 | 9 | 9 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6.00 | 7.1% | 2.4% | 3.0 | 0.275 | 0.835 |
| 1 | 55 | 46 | 13 | 3 | 0 | 1 | 13 | 12 | 8 | 7 | 0 | 1 | 1 | 6.97 | 14.5% | 12.7% | 1.1 | 0.283 | 0.783 |
| 2 | 54 | 44 | 13 | 1 | 0 | 0 | 16 | 14 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7.88 | 5.6% | 9.3% | 0.6 | 0.295 | 0.670 |
| Celkem: | 151 | 130 | 37 | 5 | 0 | 4 | 38 | 35 | 14 | 13 | 2 | 1 | 10 | 7.00 | 9.3% | 8.6% | 1.1 | 0.285 | 0.742 |
Podle směn 2026
směna | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Strikeouts percentage = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každé PA K% = K / PA K% | Bases on Balls percentage = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každé PA BB% = BB / PA BB% | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB | Batting Average Against Pitcher = pálkařský průměr, který pálkaři dosahují proti nadhazovačiBAA = H / IP BAA | On-Base + Slugging Average Against = průměrné OPS umožněné soupeřiOPSA = OBPA + SLGA OPSA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 33.3% | 0.0% | - | 0.000 | 0.000 |
| 5 | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6.00 | 0.0% | 12.5% | 0.0 | 0.167 | 0.417 |
| 6 | 24 | 22 | 5 | 1 | 0 | 1 | 9 | 6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7.71 | 4.2% | 4.2% | 1.0 | 0.227 | 0.701 |
| 7 | 45 | 37 | 14 | 1 | 0 | 0 | 14 | 14 | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 | 10.50 | 6.7% | 11.1% | 0.6 | 0.378 | 0.837 |
| 8 | 38 | 35 | 10 | 3 | 0 | 2 | 7 | 7 | 7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5.48 | 18.4% | 5.3% | 3.5 | 0.286 | 0.885 |
| 9 | 26 | 22 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6.00 | 7.7% | 11.5% | 0.7 | 0.318 | 0.839 |
| 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.0% | 0.0% | - | 0.000 | 0.000 |
| 11 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9.00 | 0.0% | 25.0% | 0.0 | 0.000 | 0.250 |
| Celkem: | 151 | 130 | 37 | 5 | 0 | 4 | 38 | 35 | 14 | 13 | 2 | 1 | 15 | 7.00 | 9.3% | 8.6% | 1.1 | 0.285 | 0.732 |
Podle soupeře 2026
soupeř | Game Start = počet zápasů, do kterých nadhazovač nastoupil od začátku GS | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeouts per 9 IP = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každých devět směn K/9 = K / IP * 9 K/9 | Bases on Balls per 9 IP = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každých devět směn BB/9 = BB / IP * 9BB/9 | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Třebíč Nuclears | 0 | 1 | 0 | 9.3 | 11 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 8 | 3 | 0 | 0 | 5.79 | 1.500 | 7.7 | 2.9 | 2.7 |
| Cardion Hroši Brno | 0 | 0 | 0 | 6.3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2.84 | 0.947 | 1.4 | 2.8 | 0.5 |
| Kotlářka Praha | 0 | 0 | 0 | 5.0 | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 9.00 | 2.000 | 1.8 | 5.4 | 0.3 |
| Arrows Ostrava | 0 | 0 | 0 | 3.3 | 8 | 2 | 0 | 1 | 7 | 7 | 1 | 5 | 0 | 0 | 18.90 | 3.900 | 2.7 | 13.5 | 0.2 |
| Draci Brno | 0 | 0 | 0 | 3.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 1.333 | 6.0 | 0.0 | - |
| SaBaT Praha | 0 | 1 | 0 | 3.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.333 | 0.0 | 0.0 | - |
| Sokol Hluboká | 0 | 0 | 0 | 1.7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 1.200 | 5.4 | 0.0 | - |
| Celkem: | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |
Podle startu v zápase 2026
sestava | Game Start = počet zápasů, do kterých nadhazovač nastoupil od začátku GS | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeouts per 9 IP = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každých devět směn K/9 = K / IP * 9 K/9 | Bases on Balls per 9 IP = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každých devět směn BB/9 = BB / IP * 9BB/9 | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| reliever | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |
| Celkem: | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |
Podle hřiště 2026
hřiště | Game Start = počet zápasů, do kterých nadhazovač nastoupil od začátku GS | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeouts per 9 IP = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každých devět směn K/9 = K / IP * 9 K/9 | Bases on Balls per 9 IP = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každých devět směn BB/9 = BB / IP * 9BB/9 | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krč | 0 | 1 | 0 | 12.0 | 14 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7.50 | 1.750 | 5.3 | 5.3 | 1.0 |
| Hroši | 0 | 0 | 0 | 6.3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2.84 | 0.947 | 1.4 | 2.8 | 0.5 |
| Kotlářka | 0 | 0 | 0 | 3.7 | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12.27 | 2.455 | 2.5 | 4.9 | 0.5 |
| MBS | 0 | 0 | 0 | 3.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6.00 | 1.333 | 6.0 | 0.0 | - |
| SaBaT | 0 | 1 | 0 | 3.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.333 | 0.0 | 0.0 | - |
| Třebíč | 0 | 0 | 0 | 2.7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 1.125 | 10.1 | 0.0 | - |
| Arrows base A | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 27.00 | 6.000 | 0.0 | 18.0 | 0.0 |
| Celkem: | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |
Podle měsíce 2026
měsíc | Game Start = počet zápasů, do kterých nadhazovač nastoupil od začátku GS | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeouts per 9 IP = průměrný počet strikeoutů, které nadhazovač hodí každých devět směn K/9 = K / IP * 9 K/9 | Bases on Balls per 9 IP = průměrný počet met zdarma, které nadhazovač soupeři umožní každých devět směn BB/9 = BB / IP * 9BB/9 | Strikeouts To Walks ratio = poměr strikeoutů a met zdarma K/BB = K / BB K/BB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| duben | 0 | 1 | 0 | 5.0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3.60 | 0.800 | 3.6 | 1.8 | 2.0 |
| květen | 0 | 0 | 0 | 10.3 | 13 | 1 | 0 | 1 | 8 | 8 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6.97 | 1.839 | 5.2 | 5.2 | 1.0 |
| červen | 0 | 0 | 0 | 4.7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9.64 | 2.143 | 5.8 | 3.9 | 1.5 |
| červenec | 0 | 1 | 0 | 4.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.250 | 2.3 | 0.0 | - |
| srpen | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 8 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 6.75 | 1.800 | 1.3 | 5.4 | 0.3 |
| září | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18.00 | 4.000 | 9.0 | 0.0 | - |
| Celkem: | 0 | 2 | 0 | 31.7 | 37 | 5 | 0 | 4 | 23 | 22 | 14 | 13 | 2 | 0 | 6.25 | 1.579 | 4.0 | 3.7 | 1.1 |


