* ALVAREZ Roberto * C
Mistr Extraligy 2026 - HRO
1
*čísla na této stránce nejsou vždy 100% přesná, některé zápisy z utkání mohou být chybné!
Game logs: - 2026
PÁLKA
Praváci/leváci 2026
vs. nadhazovač | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praváci | 97 | 84 | 17 | 26 | 10 | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | 3 | 0 | 2 | 11 | 38 | 0.310 | 0.381 | 0.452 | 0.834 |
| Leváci | 38 | 34 | 5 | 10 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 13 | 0.294 | 0.342 | 0.382 | 0.724 |
| Nespecifikováno | 12 | 8 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0.375 | 0.583 | 0.500 | 1.083 |
| Celkem: | 147 | 126 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.310 | 0.388 | 0.437 | 0.824 |
Doma/venku 2026
místo | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doma | 72 | 63 | 12 | 18 | 5 | 1 | 0 | 0 | 7 | 10 | 2 | 0 | 0 | 6 | 25 | 0.286 | 0.375 | 0.397 | 0.772 |
| Venku | 75 | 63 | 15 | 21 | 9 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | 3 | 0 | 3 | 9 | 30 | 0.333 | 0.400 | 0.476 | 0.876 |
| Celkem: | 147 | 126 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.310 | 0.388 | 0.437 | 0.824 |
Podle času 2026
čas | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| odpoledne | 115 | 99 | 23 | 29 | 12 | 1 | 0 | 0 | 12 | 14 | 3 | 0 | 1 | 13 | 43 | 0.293 | 0.383 | 0.434 | 0.817 |
| večer | 32 | 27 | 4 | 10 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 12 | 0.370 | 0.406 | 0.444 | 0.851 |
| Celkem: | 147 | 126 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.310 | 0.388 | 0.437 | 0.824 |
Podle outů 2026
outy | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 54 | 44 | 4 | 12 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 3 | 0 | 1 | 3 | 15 | 0.273 | 0.389 | 0.341 | 0.730 |
| 1 | 46 | 42 | 10 | 21 | 8 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 31 | 0.500 | 0.543 | 0.738 | 1.282 |
| 2 | 47 | 40 | 13 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 2 | 0 | 2 | 3 | 9 | 0.150 | 0.234 | 0.225 | 0.459 |
| Celkem: | 147 | 126 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.310 | 0.388 | 0.437 | 0.824 |
Podle směn 2026
směna | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 27 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0.222 | 0.276 | 0.296 | 0.572 |
| 2 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.200 | 0.200 | 0.400 | 0.600 |
| 3 | 17 | 13 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0.308 | 0.412 | 0.462 | 0.873 |
| 4 | 16 | 14 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0.357 | 0.438 | 0.571 | 1.009 |
| 5 | 15 | 13 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0.154 | 0.267 | 0.231 | 0.497 |
| 6 | 17 | 16 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0.313 | 0.353 | 0.500 | 0.853 |
| 7 | 14 | 14 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0.214 | 0.214 | 0.357 | 0.571 |
| 8 | 19 | 15 | 8 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0.733 | 0.789 | 0.867 | 1.656 |
| 9 | 11 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0.333 | 0.545 | 0.333 | 0.879 |
| 10 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| 11 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| Celkem: | 147 | 126 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.310 | 0.388 | 0.437 | 0.824 |
Podle soupeře 2026
soupeř | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kotlářka Praha | 37 | 31 | 6 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0.290 | 0.405 | 0.419 | 0.825 |
| Draci Brno | 23 | 21 | 7 | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0.476 | 0.522 | 0.667 | 1.188 |
| SaBaT Praha | 23 | 18 | 8 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0.333 | 0.478 | 0.556 | 1.034 |
| Sokol Hluboká | 20 | 17 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0.235 | 0.250 | 0.294 | 0.544 |
| Arrows Ostrava | 17 | 17 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0.235 | 0.235 | 0.294 | 0.529 |
| Třebíč Nuclears | 18 | 13 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0.308 | 0.444 | 0.385 | 0.829 |
| Eagles Praha | 9 | 9 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0.222 | 0.222 | 0.333 | 0.556 |
| Celkem: | 147 | 126 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 0 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.310 | 0.388 | 0.437 | 0.824 |
Podle startu v zápase 2026
sestava | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| základ | 128 | 110 | 24 | 34 | 14 | 1 | 0 | 15 | 10 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 50 | 0.309 | 0.383 | 0.455 | 0.837 |
| pinch hit | 16 | 13 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.385 | 0.500 | 0.385 | 0.885 |
| Celkem: | 144 | 123 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 16 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.317 | 0.396 | 0.447 | 0.843 |
Podle pořadí v lineupu 2026
pořadí | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0.273 | 0.308 | 0.273 | 0.580 |
| 2 | 36 | 33 | 8 | 10 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0.303 | 0.361 | 0.424 | 0.785 |
| 3 | 52 | 45 | 12 | 15 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 8 | 24 | 0.333 | 0.423 | 0.533 | 0.956 |
| 4 | 14 | 10 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0.300 | 0.429 | 0.400 | 0.829 |
| 5 | 19 | 17 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 0.294 | 0.316 | 0.412 | 0.728 |
| 8 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.500 | 0.667 | 0.500 | 1.167 |
| 9 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.333 | 0.500 | 0.333 | 0.833 |
| Celkem: | 144 | 123 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 16 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.317 | 0.396 | 0.447 | 0.843 |
Podle pozice na hřišti 2026
pozice | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C | 91 | 77 | 17 | 26 | 10 | 0 | 0 | 13 | 6 | 10 | 5 | 0 | 3 | 10 | 36 | 0.338 | 0.407 | 0.468 | 0.874 |
| 1B | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0.667 | 0.750 | 1.000 | 1.750 |
| 2B | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.500 | 0.667 | 0.500 | 1.167 |
| 3B | 45 | 40 | 8 | 10 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 15 | 0.250 | 0.333 | 0.375 | 0.708 |
| DH | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| Celkem: | 144 | 123 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 16 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.317 | 0.396 | 0.447 | 0.843 |
Podle hřiště 2026
hřiště | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hroši | 69 | 60 | 12 | 18 | 5 | 1 | 0 | 7 | 7 | 9 | 2 | 0 | 0 | 6 | 25 | 0.300 | 0.391 | 0.417 | 0.808 |
| MBS | 16 | 15 | 5 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0.533 | 0.563 | 0.733 | 1.296 |
| Hluboká | 14 | 11 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0.273 | 0.286 | 0.364 | 0.649 |
| Markéta | 11 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.182 | 0.182 | 0.182 | 0.364 |
| SaBaT | 14 | 11 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0.273 | 0.429 | 0.455 | 0.883 |
| Kotlářka | 9 | 7 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0.429 | 0.556 | 0.857 | 1.413 |
| Arrows base A | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.250 | 0.250 | 0.250 | 0.500 |
| Třebíč | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.333 | 0.500 | 0.333 | 0.833 |
| Krč | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| Celkem: | 144 | 123 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 16 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.317 | 0.396 | 0.447 | 0.843 |
Podle měsíce 2026
měsíc | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| duben | 26 | 22 | 8 | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0.409 | 0.500 | 0.682 | 1.182 |
| květen | 44 | 37 | 9 | 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0.243 | 0.364 | 0.324 | 0.688 |
| červen | 9 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0.250 | 0.222 | 0.250 | 0.472 |
| červenec | 19 | 17 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0.176 | 0.211 | 0.294 | 0.505 |
| srpen | 30 | 25 | 6 | 13 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 | 18 | 0.520 | 0.567 | 0.720 | 1.287 |
| září | 16 | 14 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.214 | 0.313 | 0.214 | 0.527 |
| Celkem: | 144 | 123 | 27 | 39 | 14 | 1 | 0 | 16 | 13 | 17 | 5 | 0 | 3 | 15 | 55 | 0.317 | 0.396 | 0.447 | 0.843 |


