9 * ZÝMA Petr * 3B
All-star game 2023
2023
World Baseball Classic 2023
2023
*čísla na této stránce nejsou vždy 100% přesná, některé zápisy z utkání mohou být chybné!
PÁLKA
Praváci/leváci 2026
vs. nadhazovač | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praváci | 109 | 90 | 14 | 20 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10 | 14 | 6 | 1 | 2 | 5 | 26 | 0.222 | 0.333 | 0.289 | 0.622 |
| Leváci | 39 | 34 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0.206 | 0.308 | 0.265 | 0.572 |
| Nespecifikováno | 14 | 11 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0.364 | 0.500 | 0.455 | 0.955 |
| Celkem: | 162 | 135 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 0 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.230 | 0.342 | 0.296 | 0.638 |
Doma/venku 2026
místo | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doma | 72 | 56 | 9 | 12 | 3 | 1 | 0 | 0 | 13 | 8 | 2 | 1 | 0 | 4 | 17 | 0.214 | 0.380 | 0.304 | 0.684 |
| Venku | 90 | 79 | 10 | 19 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 13 | 4 | 0 | 2 | 4 | 23 | 0.241 | 0.311 | 0.291 | 0.602 |
| Celkem: | 162 | 135 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 0 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.230 | 0.342 | 0.296 | 0.638 |
Podle času 2026
čas | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| odpoledne | 93 | 77 | 15 | 17 | 5 | 0 | 0 | 0 | 11 | 13 | 3 | 0 | 2 | 5 | 22 | 0.221 | 0.333 | 0.286 | 0.619 |
| večer | 69 | 58 | 4 | 14 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 8 | 3 | 1 | 0 | 3 | 18 | 0.241 | 0.353 | 0.310 | 0.663 |
| Celkem: | 162 | 135 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 0 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.230 | 0.342 | 0.296 | 0.638 |
Podle outů 2026
outy | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 58 | 51 | 4 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 1 | 0 | 3 | 12 | 0.176 | 0.263 | 0.235 | 0.498 |
| 1 | 52 | 41 | 6 | 13 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 16 | 0.317 | 0.442 | 0.390 | 0.833 |
| 2 | 52 | 43 | 9 | 9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3 | 12 | 0.209 | 0.327 | 0.279 | 0.606 |
| Celkem: | 162 | 135 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 0 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.230 | 0.342 | 0.296 | 0.638 |
Podle směn 2026
směna | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 17 | 13 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.077 | 0.294 | 0.077 | 0.371 |
| 2 | 24 | 24 | 1 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0.375 | 0.375 | 0.417 | 0.792 |
| 3 | 10 | 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.125 | 0.300 | 0.125 | 0.425 |
| 4 | 28 | 21 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0.238 | 0.393 | 0.286 | 0.679 |
| 5 | 13 | 11 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0.273 | 0.385 | 0.545 | 0.930 |
| 6 | 20 | 18 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0.222 | 0.300 | 0.278 | 0.578 |
| 7 | 18 | 16 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0.188 | 0.278 | 0.250 | 0.528 |
| 8 | 14 | 11 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0.182 | 0.357 | 0.273 | 0.630 |
| 9 | 13 | 11 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0.273 | 0.308 | 0.364 | 0.671 |
| 10 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.500 | 0.000 | 0.500 |
| Celkem: | 162 | 135 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 0 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.230 | 0.342 | 0.296 | 0.638 |
Podle soupeře 2026
soupeř | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kotlářka Praha | 34 | 27 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0.074 | 0.235 | 0.111 | 0.346 |
| Draci Brno | 30 | 25 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 9 | 0.280 | 0.379 | 0.360 | 0.739 |
| Třebíč Nuclears | 20 | 19 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0.316 | 0.350 | 0.368 | 0.718 |
| SaBaT Praha | 22 | 17 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0.294 | 0.409 | 0.353 | 0.762 |
| Sokol Hluboká | 20 | 17 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0.118 | 0.250 | 0.235 | 0.485 |
| Cardion Hroši Brno | 20 | 17 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0.353 | 0.450 | 0.471 | 0.921 |
| Arrows Ostrava | 16 | 13 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.231 | 0.375 | 0.231 | 0.606 |
| Celkem: | 162 | 135 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 0 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.230 | 0.342 | 0.296 | 0.638 |
Podle startu v zápase 2026
sestava | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| základ | 159 | 132 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 13 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.235 | 0.348 | 0.303 | 0.651 |
| Celkem: | 159 | 132 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 13 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.235 | 0.348 | 0.303 | 0.651 |
Podle pořadí v lineupu 2026
pořadí | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.000 | 0.182 | 0.000 | 0.182 |
| 3 | 24 | 20 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0.150 | 0.292 | 0.200 | 0.492 |
| 4 | 16 | 13 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0.154 | 0.313 | 0.231 | 0.543 |
| 5 | 56 | 51 | 9 | 14 | 2 | 1 | 0 | 5 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 18 | 0.275 | 0.339 | 0.353 | 0.692 |
| 6 | 29 | 22 | 3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0.318 | 0.448 | 0.364 | 0.812 |
| 7 | 15 | 13 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0.308 | 0.357 | 0.385 | 0.742 |
| 8 | 8 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.200 | 0.500 | 0.400 | 0.900 |
| Celkem: | 159 | 132 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 13 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.235 | 0.348 | 0.303 | 0.651 |
Podle pozice na hřišti 2026
pozice | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1B | 147 | 124 | 18 | 30 | 6 | 1 | 0 | 13 | 16 | 19 | 4 | 1 | 2 | 7 | 38 | 0.242 | 0.342 | 0.306 | 0.649 |
| 2B | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| 3B | 9 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.200 | 0.556 | 0.400 | 0.956 |
| Celkem: | 159 | 132 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 13 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.235 | 0.348 | 0.303 | 0.651 |
Podle hřiště 2026
hřiště | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krč | 74 | 58 | 9 | 12 | 3 | 1 | 0 | 7 | 13 | 9 | 2 | 1 | 0 | 4 | 17 | 0.207 | 0.370 | 0.293 | 0.663 |
| MBS | 17 | 14 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0.286 | 0.412 | 0.429 | 0.840 |
| Arrows base A | 16 | 13 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.231 | 0.375 | 0.231 | 0.606 |
| Hroši | 12 | 11 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0.455 | 0.500 | 0.636 | 1.136 |
| Kotlářka | 12 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| Třebíč | 11 | 11 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.273 | 0.273 | 0.273 | 0.545 |
| SaBaT | 10 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0.375 | 0.400 | 0.375 | 0.775 |
| Hluboká | 7 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.167 | 0.286 | 0.167 | 0.452 |
| Celkem: | 159 | 132 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 13 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.235 | 0.348 | 0.303 | 0.651 |
Podle měsíce 2026
měsíc | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flies = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Extra-base Hits = počet vícemetových odpalů XBH = 2B+3B+HRXBH | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| duben | 31 | 26 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0.154 | 0.290 | 0.231 | 0.521 |
| květen | 37 | 29 | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3 | 10 | 0.207 | 0.351 | 0.345 | 0.696 |
| červen | 20 | 19 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0.211 | 0.250 | 0.211 | 0.461 |
| červenec | 30 | 24 | 4 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 10 | 0.333 | 0.414 | 0.417 | 0.830 |
| srpen | 33 | 27 | 6 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0.296 | 0.424 | 0.333 | 0.758 |
| září | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.143 | 0.250 | 0.143 | 0.393 |
| Celkem: | 159 | 132 | 19 | 31 | 7 | 1 | 0 | 13 | 18 | 21 | 6 | 1 | 2 | 8 | 40 | 0.235 | 0.348 | 0.303 | 0.651 |


