Cardion Hroši Brno 2026
Cardion Hroši Brno 2026 - Pálka
| Jméno | Věk věk hráče na konci června dané sezonyvěk | Games = počet zápasů, do kterých hráč nastoupilG | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Stolen Bases = počet ukradených metSB | Caught Stealing = počet neúspěšných krádeží metCS | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flys = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS | Isolated Power = index hrubé síly, vyjadřuje jak tvrdě a daleko hráč odpaluje (ISO = SLG - AVG) ISO | Weighted Runs Created = Vážený přepočet vytvořených doběhů svého týmu, něco jako vylepšená verze RBI; vychází ze vzorce na fangraphs.com wRC = (((wOBA-League wOBA)/wOBA Scale)+(League R/PA))*PAwRC | Weighted Runs Created+ = wRC přepočtené na relativní škálu, kde 100 je ligový průměr, vychází ze vzorce na fangraphs.com wRC+ = (wRAA/PA + League R/PA)/(wRC/PA)) * 100wRC+ | Offensive Wins Above Replacement = index vyjadřující počet vítězství, které pálkař přinesl svými výkony svému týmu v sezoně na pálce a na metách (užitečnost pálkaře) oWAR = bWAR + rWARoWAR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johnson Ryan | 33 | 31 | 127 | 112 | 24 | 40 | 8 | 0 | 11 | 40 | 0 | 0 | 8 | 26 | 7 | 0 | 0 | 81 | 0.357 | 0.433 | 0.723 | 1.156 | 0.366 | 35.12 | 194 | 2.2 |
| Říčný Tomáš | 23 | 29 | 121 | 107 | 30 | 34 | 6 | 0 | 7 | 14 | 3 | 0 | 11 | 25 | 1 | 1 | 1 | 61 | 0.318 | 0.383 | 0.570 | 0.953 | 0.252 | 25.54 | 149 | 1.5 |
| Alvarez Roberto | 26 | 30 | 116 | 98 | 21 | 28 | 11 | 1 | 0 | 12 | 1 | 0 | 11 | 15 | 4 | 0 | 3 | 41 | 0.286 | 0.371 | 0.418 | 0.789 | 0.133 | 19.15 | 117 | 1.0 |
| Trunkát Lukáš | 27 | 25 | 91 | 69 | 14 | 20 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | 0 | 19 | 14 | 2 | 1 | 0 | 24 | 0.290 | 0.456 | 0.348 | 0.803 | 0.058 | 17.08 | 133 | 0.9 |
| Pokorný Michal | 21 | 25 | 111 | 106 | 15 | 34 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 3 | 4 | 11 | 1 | 0 | 0 | 41 | 0.321 | 0.351 | 0.387 | 0.738 | 0.066 | 16.76 | 107 | 0.7 |
| Bracey Markus | 28 | 22 | 85 | 76 | 11 | 23 | 7 | 0 | 1 | 14 | 2 | 0 | 9 | 18 | 0 | 0 | 0 | 33 | 0.303 | 0.376 | 0.434 | 0.811 | 0.132 | 14.90 | 124 | 0.8 |
| Dominguez Antonio | 25 | 12 | 49 | 48 | 13 | 21 | 7 | 0 | 3 | 10 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 37 | 0.438 | 0.429 | 0.771 | 1.199 | 0.333 | 14.33 | 205 | 0.9 |
| Pospíšil Jan | 22 | 20 | 86 | 72 | 13 | 18 | 4 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 10 | 17 | 1 | 1 | 2 | 25 | 0.250 | 0.341 | 0.347 | 0.688 | 0.097 | 11.39 | 95 | 0.5 |
| Jacques Adam | 26 | 18 | 72 | 64 | 8 | 19 | 3 | 0 | 1 | 15 | 6 | 1 | 7 | 19 | 0 | 1 | 0 | 25 | 0.297 | 0.366 | 0.391 | 0.757 | 0.094 | 11.21 | 110 | 0.6 |
| Dubový Arnošt | 34 | 26 | 104 | 98 | 18 | 23 | 5 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 6 | 15 | 0 | 0 | 0 | 28 | 0.235 | 0.279 | 0.286 | 0.565 | 0.051 | 9.47 | 66 | 0.3 |
| Hajtmar Adam | 31 | 27 | 83 | 81 | 10 | 22 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0.272 | 0.289 | 0.321 | 0.610 | 0.049 | 8.64 | 75 | 0.3 |
| Fiala David | 22 | 26 | 80 | 66 | 4 | 15 | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 1 | 9 | 14 | 1 | 3 | 1 | 16 | 0.227 | 0.325 | 0.242 | 0.567 | 0.015 | 7.57 | 69 | 0.1 |
| Nový Vítězslav | 22 | 25 | 86 | 78 | 5 | 14 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 4 | 27 | 2 | 1 | 1 | 17 | 0.179 | 0.235 | 0.218 | 0.453 | 0.038 | 4.41 | 39 | -0.1 |
| Boháč Tomáš | 17 | 6 | 20 | 17 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0.176 | 0.263 | 0.353 | 0.616 | 0.176 | 1.84 | 67 | 0.0 |
| Ondroušek Daniel | 26 | 6 | 19 | 16 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.125 | 0.263 | 0.313 | 0.576 | 0.188 | 1.84 | 70 | 0.1 |
| Němčanský Štěpán | 16 | 8 | 20 | 17 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.176 | 0.300 | 0.176 | 0.476 | 0.000 | 1.56 | 57 | 0.0 |
| Moravec Jaroslav | 20 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.400 | 0.400 | 0.400 | 0.800 | 0.000 | 0.88 | 124 | 0.0 |
| Martinek Kryštof | 19 | 16 | 32 | 25 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 12 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0.120 | 0.226 | 0.120 | 0.346 | 0.000 | 0.71 | 19 | -0.1 |
| Schwarzinger Mathias | 21 | 6 | 7 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.167 | 0.286 | 0.167 | 0.452 | 0.000 | 0.48 | 51 | 0.0 |
| Skopal Robin | 18 | 9 | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.091 | 0.000 | 0.091 | 0.000 | -0.73 | -42 | -0.1 |
| Hanzal Šimon | 20 | 14 | 13 | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.077 | 0.000 | 0.077 | 0.000 | -0.96 | -48 | -0.1 |
| 21 hráčů | 24.2 | - | 1338 | 1183 | 195 | 325 | 64 | 4 | 26 | 174 | 27 | 7 | 115 | 261 | 19 | 10 | 11 | 475 | 0.275 | 0.346 | 0.402 | 0.747 | 0.127 | 201.18 | - | 9.4 |
Cardion Hroši Brno 2026 - Nadhoz
| Jméno | Věk věk hráče na konci června dané sezonyvěk | Games = počet zápasů, do kterých hráč nastoupilG | Complete Games = počet kompletně odházených zápasů bez vystřídání jiným nadhazovačemCG | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Saves = počet úspěšně uzavřených zápasů, ve kterých nadhazovačův tým těsně vyhrálSV | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | At Bats Against = počet účastí na pálce proti nadhazovačiAB | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeout % = poměr strikeoutů na jedno PAK% | Bases On Balls % = poměr met zdarma na jedno PABB% | Strikeouts - Bases On Balls % = poměr strikeoutů bez met zdarma na jedno PAK-BB | Batting Average Against Pitcher = pálkařský průměr, který pálkaři dosahují proti nadhazovačiBAA = H / IP BAA | On-Base + Slugging Average Against = průměrné OPS umožněné soupeřiOPSA = OBPA + SLGA OPSA | Fielding Independent Pitching = Statistika podobná ERA, která bere v úvahu jen strikeouty, mety zdarma, trefené pálkaře nadhozem a umožněné soupeřovy homeruny (tedy faktory, na které má nadhazovač přímý vliv, bez ohledu na obranu jeho týmu)FIP = ((13*HR)+(3*(BB+HBP))-(2*K))/IP + FIP konstanta FIP | Fielding Independent Pitching minus = obdobně jako wRC+ u pálkařů: 100 je ligový průměr, nad 100 je nadprůměr, pod 100 je podprůměr FIP- = lgFIP / FIP * 100 FIP- | Pitching Wins Above Replacement = index vyjadřující počet vítězství, které nadhazovač přinesl svými výkony svému týmu v sezoně (užitečnost nadhazovače)pWAR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Castillo Jesus | 30 | 14 | 0 | 4 | 4 | 0 | 64.3 | 68 | 32 | 53 | 26 | 24 | 3 | 5 | 239 | 10 | 2 | 4 | 3.36 | 1.322 | 25.1 | 11.8 | 13.3 | 0.222 | 0.657 | 4.23 | 112 | 1.2 |
| Pacal Lukáš | 24 | 12 | 0 | 4 | 3 | 0 | 64.3 | 68 | 18 | 54 | 32 | 28 | 0 | 2 | 245 | 9 | 1 | 5 | 3.92 | 1.120 | 25.9 | 6.8 | 19.0 | 0.220 | 0.606 | 3.64 | 130 | 1.6 |
| Beránek Viktor | 20 | 14 | 0 | 7 | 2 | 0 | 47.3 | 35 | 23 | 45 | 27 | 24 | 1 | 2 | 187 | 9 | 0 | 4 | 4.57 | 1.438 | 16.7 | 11.0 | 5.7 | 0.241 | 0.683 | 5.02 | 94 | 0.5 |
| Malconian Matthew | 29 | 10 | 0 | 2 | 2 | 0 | 35.7 | 43 | 13 | 36 | 18 | 14 | 1 | 3 | 137 | 8 | 1 | 1 | 3.53 | 1.373 | 28.7 | 8.7 | 20.0 | 0.263 | 0.698 | 3.11 | 152 | 1.1 |
| Navrátil Ondřej | 20 | 14 | 0 | 1 | 0 | 1 | 28.0 | 13 | 7 | 17 | 4 | 1 | 0 | 7 | 96 | 2 | 0 | 0 | 0.32 | 0.857 | 12.6 | 6.8 | 5.8 | 0.177 | 0.480 | 4.38 | 108 | 0.5 |
| Johnson Ryan | 33 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 21.3 | 28 | 10 | 17 | 7 | 7 | 1 | 1 | 78 | 5 | 0 | 0 | 2.96 | 1.268 | 31.8 | 11.4 | 20.5 | 0.218 | 0.597 | 2.73 | 173 | 0.7 |
| Sobotka Daniel | 17 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 | 20.0 | 25 | 15 | 17 | 12 | 11 | 3 | 6 | 78 | 3 | 1 | 1 | 4.95 | 1.600 | 26.9 | 16.1 | 10.8 | 0.218 | 0.704 | 5.11 | 92 | 0.2 |
| Bracey Markus | 28 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.7 | 10 | 7 | 8 | 7 | 7 | 4 | 0 | 32 | 2 | 1 | 0 | 8.18 | 1.948 | 25.6 | 17.9 | 7.7 | 0.250 | 0.760 | 3.94 | 120 | 0.2 |
| Jakubec Matyáš | 18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.0 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 12 | 2 | 0 | 0 | 3.00 | 2.000 | 6.7 | 20.0 | -13.3 | 0.250 | 0.854 | 7.15 | 66 | 0.0 |
| Pospíšil Jan | 22 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.3 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 2.609 | 0.0 | 7.1 | -7.1 | 0.385 | 0.813 | 5.12 | 92 | 0.0 |
| Večerka Boris | 22 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2.0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0.00 | 0.500 | 57.1 | 0.0 | 57.1 | 0.143 | 0.429 | -0.19 | 964 | 0.1 |
| Lakota David | 19 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.7 | 1 | 4 | 3 | 7 | 7 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 37.06 | 4.118 | 8.3 | 33.3 | -25.0 | 0.375 | 1.333 | 17.34 | 27 | -0.1 |
| Hajtmar Adam | 31 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 2.000 | 0.0 | 40.0 | -40.0 | 0.000 | 0.400 | 9.81 | 48 | 0.0 |
| Schwarzinger Mathias | 21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12.86 | 2.857 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.500 | 1.100 | 8.10 | 58 | 0.0 |
| 14 hráčů | 24.4 | - | 0 | 22 | 13 | 3 | 299.3 | 296 | 135 | 261 | 143 | 125 | 15 | 28 | 1139 | 51 | 6 | 16 | 3.76 | 1.323 | 22.6 | 10.3 | 12.3 | 0.229 | 0.650 | 4.16 | - | 5.9 |
PLAY OFF / NADSTAVBA
Cardion Hroši Brno - play off 2026 - Pálka
| Jméno | Věk věk hráče na konci června dané sezonyvěk | Games = počet zápasů, do kterých hráč nastoupil (do play off je započítána i nadstavba o play off)G | Plate Appearances = počet všech účastí na pálce, včetně met zdarma, sebeobětovacích odpalů nebo trefení nadhozemPA | At Bats = počet účastí na pálceAB = PA-BB-HP-SH-SFAB | Runs = počet skórovaných doběhů hráčemR | Hits = počet úspěšných odpalůH | Doubles = počet dvoumetových odpalů2B | Triples = počet třímetových odpalů3B | Homeruns = počet odpálených homerunůHR | Runs Batted In = počet stažených doběhů týmu, které skórovaly díky hráčovu odpaluRBI | Stolen Bases = počet ukradených metSB | Caught Stealing = počet neúspěšných krádeží metCS | Bases on Balls = počet met zdarmaBB | Strikeouts = počet strikeoutů na pálceSO | Hit by Pitch = počet trefení hráče nadhozemHP | Sacrifice Hits = počet sebeobětovacích ulejvek, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSH | Sacrifice Flys = počet sebeobětovacích odpalů do zadního pole, díky kterým se spoluhráči mohou dostat do skórovací pozice, případně skórovat bodSF | Total Bases = součet délek všech úspěšných odpalů TB = 1B+2*2B+3*3B+4*HRTB | Batting Average = pálkařský průměr AVG = H / AB AVG | On-Base Percentage = procentuální úspěšnost dostávání se na mety OBP = (H+BB+HP) / (AB+BB+HP+SF)OBP | Slugging Percentage = průměrná délka jednoho odpalu na každé AB SLG = (1B+2*2B+3*3B+4*HR) / AB), (nebo také SLG = TB/AB) SLG | On-Base Plus Slugging Percentage = OBP sečtené se SLG, vyjadřuje jak často a jak tvrdě hráč úspěšně odpálí OPS = OBP + SLG OPS | Isolated Power = index hrubé síly, vyjadřuje jak tvrdě a daleko hráč odpaluje (ISO = SLG - AVG) ISO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominguez Antonio | 25 | 11 | 53 | 49 | 13 | 16 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 24 | 0.327 | 0.358 | 0.490 | 0.848 | 0.163 |
| Pokorný Michal | 21 | 11 | 52 | 48 | 8 | 10 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0.208 | 0.269 | 0.271 | 0.540 | 0.062 |
| Říčný Tomáš | 23 | 11 | 52 | 45 | 6 | 15 | 2 | 1 | 3 | 14 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 2 | 28 | 0.333 | 0.385 | 0.622 | 1.007 | 0.289 |
| Johnson Ryan | 33 | 11 | 52 | 44 | 11 | 16 | 3 | 0 | 5 | 17 | 0 | 0 | 6 | 12 | 2 | 0 | 0 | 34 | 0.364 | 0.462 | 0.773 | 1.234 | 0.409 |
| Jacques Adam | 26 | 11 | 48 | 42 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 8 | 1 | 3 | 1 | 10 | 0.238 | 0.267 | 0.238 | 0.505 | 0.000 |
| Dubový Arnošt | 34 | 11 | 40 | 36 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0.139 | 0.225 | 0.139 | 0.364 | 0.000 |
| Nový Vítězslav | 22 | 11 | 38 | 31 | 4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 3 | 0 | 9 | 0.290 | 0.371 | 0.290 | 0.662 | 0.000 |
| Hajtmar Adam | 31 | 10 | 37 | 33 | 9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0.242 | 0.324 | 0.242 | 0.567 | 0.000 |
| Trunkát Lukáš | 27 | 8 | 29 | 27 | 1 | 9 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 10 | 0.333 | 0.379 | 0.370 | 0.750 | 0.037 |
| Alvarez Roberto | 26 | 9 | 28 | 25 | 6 | 11 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | 0.440 | 0.500 | 0.560 | 1.060 | 0.120 |
| Ondroušek Daniel | 26 | 4 | 12 | 12 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.083 | 0.083 | 0.083 | 0.167 | 0.000 |
| Fiala David | 22 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 |
| 12 hráčů | 26.9 | - | 442 | 393 | 60 | 110 | 12 | 2 | 10 | 58 | 3 | 2 | 31 | 67 | 8 | 6 | 4 | 156 | 0.280 | 0.342 | 0.397 | 0.739 | 0.117 |
Cardion Hroši Brno - play off 2026 - Nadhoz
| Jméno | Věk věk hráče na konci června dané sezonyvěk | Games = počet zápasů, do kterých hráč nastoupil (do play off je započítána i nadstavba o play off)G | Complete Games = počet kompletně odházených zápasů bez vystřídání jiným nadhazovačemCG | Wins = počet zápasů, ve kterých bylo nadhazovači připsáno vítězstvíW | Losses = počet zápasů, ve kterých byla nadhazovači připsána porážkaL | Saves = počet úspěšně uzavřených zápasů, ve kterých nadhazovačův tým těsně vyhrálSV | Innings Pitched = počet odházených směn nadhazovačemIP | Strikeouts = počet strikeoutůK | Bases on Balls (Walks) = počet met zdarma umožněných soupeřiBB | Hits Against = počet odpalů umožněných soupeřiH | Runs Against = počet doběhů skórovaných soupeřemR- | Earned Runs = počet doběhů skórovaných soupeřem, za které má přímou odpovědnost nadhazovačER | Wild Pitches = tzv. "divoké nadhozy", tj. nadhozy hozené takovým způsobem, že je catcher nemůže zachytit a propustí míček za sebe, čímž umožní protihráčům postoupit alespoň o jednu metu, případně skórovatWP | Hit Batters = trefení pálkaře nadhozemHB | At Bats Against = počet účastí na pálce proti nadhazovačiAB | Doubles Against = počet dvojmetových odpalů umožněných soupeři2B | Triples Against = počet trojmetových odpalů umožněných soupeři3B | Homeruns Against = počet homerunů umožněných soupeřiHR | Earned Runs Average = průměrný počet runů, které nadhazovač umožní soupeři za 9 směnERA = ER / IP * 9ERA | Walks & Hits per Inning Pitched = počet odpalů a met zdarma, které nadhazovač umožní soupeři průměrně za každou odházenou směnuWHIP = (BB + H) / IP WHIP | Strikeout % = poměr strikeoutů na jedno PAK% | Bases On Balls % = poměr met zdarma na jedno PABB% | Strikeouts - Bases On Balls % = poměr strikeoutů bez met zdarma na jedno PAK-BB | Batting Average Against Pitcher = pálkařský průměr, který pálkaři dosahují proti nadhazovačiBAA = H / IP BAA | On-Base + Slugging Average Against = průměrné OPS umožněné soupeřiOPSA = OBPA + SLGA OPSA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Malconian Matthew | 29 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 26.3 | 34 | 6 | 21 | 10 | 8 | 0 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 2.74 | 1.027 | 32.1 | 5.7 | 26.4 | 0.210 | 0.552 |
| Johnson Ryan | 33 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 23.3 | 26 | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 78 | 1 | 0 | 0 | 0.00 | 0.987 | 29.9 | 10.3 | 19.5 | 0.179 | 0.473 |
| Pacal Lukáš | 24 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 20.7 | 18 | 11 | 23 | 10 | 8 | 1 | 3 | 81 | 2 | 0 | 2 | 3.48 | 1.643 | 19.6 | 12.0 | 7.6 | 0.284 | 0.772 |
| Castillo Jesus | 30 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17.3 | 16 | 12 | 14 | 8 | 7 | 0 | 4 | 67 | 0 | 1 | 1 | 3.64 | 1.503 | 20.3 | 15.2 | 5.1 | 0.209 | 0.645 |
| Beránek Viktor | 20 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6.7 | 8 | 8 | 6 | 10 | 8 | 1 | 1 | 26 | 2 | 0 | 1 | 10.75 | 2.090 | 23.5 | 23.5 | 0.0 | 0.231 | 0.852 |
| Navrátil Ondřej | 20 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.7 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 15 | 3 | 0 | 0 | 9.73 | 1.892 | 11.1 | 16.7 | -5.6 | 0.267 | 0.917 |
| Sobotka Daniel | 17 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9.00 | 2.000 | 20.0 | 20.0 | 0.0 | 0.250 | 0.650 |
| 7 hráčů | 25.2 | - | 0 | 7 | 4 | 2 | 99.0 | 105 | 50 | 83 | 43 | 36 | 2 | 13 | 371 | 10 | 1 | 6 | 3.27 | 1.343 | 23.9 | 11.4 | 12.5 | 0.224 | 0.638 |









